PDA

View Full Version : [Заявка] Търся филм + Кратко описание...



kam3n1tza
02-23-2013, 23:57
Здравейте,

търся един филм жанр Ужаси или Фантастичен може би. Гледал съм го преди много, много години на касета и се разправя в него за някакъв експеримент с човек бяха го превърнали в някакво животно точно определиние приличаше на нещо средно м/у носорог и лъв(всъщност може би не носорог, а слон беше едро животинче с едни дълги остри и извити бивни, знам че с тия бивни си убиваше жертвите като им закачаше главите на бивните и рязко дърпа назад и им откъсваше главите). Накрая на филма знам, че военни тръгнаха да го преследват в някакъв склад и пуснаха кучета немски овчарки след него 2 на брой едното се спусна да го захапе и това животно го уби, а другото куче се уплаши застана на едно място и не смееше да помръдне беше като замръзнало. Животното мина покрай кучето, но като видя че си стои кротко и спокойно не го закачаше. После попадна това животно в някаква лаборатория беше погнало една жена мисля че докато е бил човек тази жена му е била близка приятелка да не кажа колежка, с която са провеждали експерименти може и сам да е експериментирал върху себе си не съм особено сигурен. Та то подгони жената и се указаха в лаборатория и жената взе некви епроветки и ги счупи от главата на животното после го запали и тръгна да бяга навън, то тръгна да тича след нея тя излезе вън от тая лаборатория и натисна бутон да затвори главната врата, която беше много голяма стоманена и точно това нещо да я стигне и вратата се затвори и го преряза. Изглежда донякъде като тоя дзвер само че на 4 лапи http://images1.wikia.nocookie.net/starwars/images/thumb/2/27/Bull_rancor_concept_art.jpg/800px-Bull_rancor_concept_art.jpg..
Това е нищо друго не помня, дано се сети някой, който го е гледал.
Благодаря ви предварително. :)