PDA

View Full Version : За лятото :)



stela.eminem
02-24-2013, 10:56
Здравейте! Искам съвет. От няколко дни ми се върти идеята организирам една групичка хора лятото да ходим някъде за известно време.
Планът ми е такъв: Хващаме влака за морето, там намираме някой по-спокоен плаж, на който да можем да изкарваме нощите, да си запалим огън, да си правим кефът и когато дойде време да преспиваме на плажа в спалните чували (това ми е нещо като мечта-огънят групичката приятели, разказващи си истории, някой свири на китара и т.н. :D).
Когато ни омръзне или се наложи просто да се връщаме у дома просто хващаме влака в обратна посока и всичко е ОК.
... та моля всеки който е правил подобно нещо или може да ми даде съвет как да организирам групичката, как да намеря подходящ плаж (дори ако можете и имена на плажове да ми дадете) и какво може би ще ми потрябва (неща, за които може би не съм се сетила и ще е хубаво да вземем). Благодаря ви предварително! :))

SurfSky
02-24-2013, 11:54
Звучи много хубаво ... Съберете се според мен приятели там , и отидете на Джулай Морнинга някъде на плаж .... Тогава както знаем всички се спи на палатки на плажа,палят се огньове ... А след това на някой по спокоен плаж където може да се лагерува.