PDA

View Full Version : Фейсбук



Leticcia
02-24-2013, 13:51
Хм...от около 4 дена се опитвам да вляза във фейсбук..излиза ми само горе лентата с известията и съобщенията...по-надолу-не...Знаете ли защо става така и как да го оправя :?

justifymylove
02-27-2013, 09:15
Пробвай с друг Browser или си изтрий кукитата.

Слънцеее
03-01-2013, 20:17
И при мене се бъгваше. Тръгваше ми само като цъкна НАЧАЛО,но като си цъкна на профила само горната лента. Пробвай с друг браузър или изчакай един-два дена. Поне на мене вече всичко си е наред (със същия браузър съм,само един-два пъти съм влизала в facebook от друг браузър).

JDeel
03-01-2013, 20:47
Моят съвет е - дръжте по възможност по-малко програми стартирани. Става въпрос за тези дето могат да се видят долу в дясно, те обикновено се стартират сами с Windows. Всяка от тях би трябвало да има настройка подобна на "Start with Windows", но също така винаги могат да бъдат спирани принудително.

Ясно е, че винаги е забавно да се инсталира някоя нова шантава програмка, да не говорим че някои програмки почти без да питат си инсталират каквото искат, но в даден момент компа може да се претрупа с програми и да стане манджа с грозде. После отговора на въпросите от рода на "Това отказа да ми работи" е ясен.

Също така, ако някоя програма на компа е непозната или ненужна, добре е да се деинсталира.