PDA

View Full Version : Място и тема



criss_angel11
02-24-2013, 15:44
Моля ви кажете ми интересни места на които да заведа момиче.Без кино,кафета и други клишета.И двамата сме стеснителни и срамежливи и за това мястото е важно,защото има доста голяма вероятност да си мълчим неловко.И някакви по-оригинални теми за разговор :) мерси предварително

Al3ksandra
02-24-2013, 16:02
Ако имате зоологическа или ботаническа градина, заведи я. Ще е забавно :)

DENKAZ
02-24-2013, 16:46
И някакви по-оригинални теми за разговор :) мерси предварително

Ако искаш след години ме питай как да предложиш на бъдещата си съпруга :)

Щом искате да сте само двамата, отидете някъде на високо, където има гледка към града.

girlwithblueeyes
02-24-2013, 17:31
За протестите lol lol
За място на протестите LOL страшно оригинално място е !

Сега сериозно има толкова теми за който може да говорите . За място ледена пързалка <3 , някоя хубава местност извън града <3

marilyn
02-24-2013, 20:38
Заведи я на кафе за да можете да си говорите. На някое тихо, спокойно местенце. Нали идеята е да се опознаете.

DisappointedDreamer
02-25-2013, 07:44
Разходка из някоя хубава, гориста местност. Или просто парк.

LadyDi
02-25-2013, 08:21
Абе, не е ли студено за разходки по паркове и други подобни места? Мен сега, ако някой ме заведе да се разхождаме и да се гледаме влюбено, пък и да си мълчим, дирекшън съм се прибрала и повече няма да му вдигна телефона. За лайкване на фейсбук статус пък да не си говорим!

DisappointedDreamer
02-25-2013, 08:24
К'во се оплаквате, бе? Да не би да е -10 градуса там? А -20? Пфф. Достатъчно е да си топло облечен с шал и ръкавици и нищо ти няма. Казва го болен човек, живеещ на Северния полюс.

LadyDi
02-25-2013, 08:31
К'во се оплаквате, бе? Да не би да е -10 градуса там? А -20? Пфф. Достатъчно е да си топло облечен с шал и ръкавици и нищо ти няма. Казва го болен човек, живеещ на Северния полюс.

Ама ние не живеем на Северния полюс и на нас и тука ни е студено.

sexa_na_kompleksa
02-25-2013, 12:48
Какво им е лошото на кафетата?
Музей, боулинг, голф, конна езда, някаква забележителност във вашия град или около него...
А темите на разговор са толкова много... Не е нужно да са супер хипер мега гига уникалните. Започни от простите неща от рода на "Как си", "Какво прави тези дни". Слушай я, какво ти отговаря, и продължи темата.

TheBobqk
02-26-2013, 07:32
От "баналните места" се почва. А и като ти се каже кафе, не означава да я заведеш в най-оживеното кафе. Намери приятно, тихо кафе, където ще можете да останете само двамата, без да се налага да поздравяваш всичките си познати през две минути. Разходка в парка. Игрална зала, но там едва ли ще си говорите особено много, макар че е забавно да си разцъквате билярд, примерно и да си лафите. Въпроса е да успеете да се отпуснете. А теми за разговор, колкото щеш. Не очаквай от първата среща да се опознаете прекрасно добре. Забавлявайте се.