PDA

View Full Version : Проблем !



Neli_
02-24-2013, 16:46
Здравейте хора ! :)
Надявам се , че можете да ми дадете някое съвет за моя ситуация в която съм в момента . :)
Имам проблем с моите родители по точно с майка ми няма ми доверие явно и не ме пуска да излизам с моя приятел който е най - добър приятел на сестра ми на годеника :) кажете ми как да се оправя с тая жена да започне да ми вярва , да ме пуска да излизам , защото според мен вече съм голяма за да се държи по такъв начин. Имам чувството , че ако продължава с тези забрани може да повлияе на връзката с гаджето ми :) Моля Ви дайте някакъв съвет , че вече не знам какво да правя !
Благодаря Ви предварително ! :) :) :)

xXxPETYAxXx
02-24-2013, 16:57
Това е третата подобна тема за периода от вчера до днес...

Та, ако вашите само го познават бегло, може да се опиташ да ги сближиш малко, да започнат да го харесват, да им спечелите доверието като двойка. Един обяд или вечеря заедно - родителите ти, ти и гаджето ти. Позволи им да го опознаят по-добре.
Ако си на 19, както пише в профила ти се чудя, на колко години е гаджето ти, щом най-добрия му приятел ще се жени вече? Да не е някой, който е на 30 и за това да не го харесват?

Neli_
02-24-2013, 17:29
Не съм на 19 това е профила на една приятелка , след 2 месеца правя 18 :) , а приятеля ми е на 24 и те го познават много добре :) Благодаря ти за съвета :)

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2013, 17:33
Приятелят ти знае ли, че реално е педофил?

Neli_
02-24-2013, 17:41
ох моля те педофил вика :D :D :D

Eskapel4o
02-24-2013, 18:10
Не си ли малко голяма за , забрани и такива наказания .. ?

feikk
02-24-2013, 18:15
Приятелят ти знае ли, че реално е педофил?

Оф, аре стига. От 16 годишна имам приятел, който тогава беше на 21. Сега аз съм почти на 20, а той на 25. Пък... нищо лошо не съм видяла. Аре стига се фащахте за годините, баси, друго пита момичето.
По темата : спрете да ги питате тия родители ! И мойта майка мисли едва ли не, че само уличниците излизат след 22.00 навън, ама още не съм спряла да го правя, щото "не ми дава". Просто някой ден ще спре да й прави впечатление. За да накараш родителите да ти позволят нещо, трябва да им покажеш, че мнението им по дадения въпрос просто не важи.

Neli_
02-24-2013, 18:16
Не си ли малко голяма за , забрани и такива наказания .. ?

еми това и аз се питам :) ама ....

Neli_
02-24-2013, 18:17
Оф, аре стига. От 16 годишна имам приятел, който тогава беше на 21. Сега аз съм почти на 20, а той на 25. Пък... нищо лошо не съм видяла. Аре стига се фащахте за годините, баси, друго пита момичето.
По темата : спрете да ги питате тия родители ! И мойта майка мисли едва ли не, че само уличниците излизат след 22.00 навън, ама още не съм спряла да го правя, щото "не ми дава". Просто някой ден ще спре да й прави впечатление. За да накараш родителите да ти позволят нещо, трябва да им покажеш, че мнението им по дадения въпрос просто не важи. Благодаря много :)

Amore-Mio*
02-24-2013, 21:14
А какви са нейните аргументи относно това, че не те пуска?

Иначе сядаш и говориш с нея.

sexa_na_kompleksa
02-25-2013, 12:52
А какви са нейните аргументи относно това, че не те пуска?

Иначе сядаш и говориш с нея.

Съгласна.
Освен това, може да излизате по двойки - ти и приятелят ти, сестра ти и годеникът й. Така майка ти няма ли да бъде по-спокойна?