PDA

View Full Version : Нужда от помощ



dido9601
02-24-2013, 17:05
Така.. проблемът е следния.. В даскало има едно момиче от съседната паралелка, с която сме добри приятели, но от известно време започнах да изпитвам по-интимни чувства към нея. Тук трябва да вмъкна, че не съм особено общителен. Същинският проблем е в това, че когато си пишем онлайн се държи много добре с мен, когато сме на купон и сме вече подпийнали също, но когато сме в даскало примерно си мисля, че тя не желае да си говори с мен и дори усещам леко надменничество. Това страшно много ме обърква, моля дайте някакъв съвет какво да правя.

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2013, 17:35
Спри да висиш по форумите и си хвани 3D приятелка. Намери си истинска компания! ОтЪрси се от тази срамежливост, защото "срам, путка не ебе"!

(защо ми подчертава "путка" като грешно-написана дума...?)

lamer4e7o
02-24-2013, 20:21
Спри да висиш по форумите и си хвани 3D приятелка. Намери си истинска компания! ОтЪрси се от тази срамежливост, защото "срам, путка не ебе"!

(защо ми подчертава "путка" като грешно-написана дума...?)


Подобни коментари чета във всяка една тема в този раздел, въпреки че не пиша често тук, но четенето ми се „отдава“ повече, защото имам още доста да уча на тема любов, но както и да е… Дайте нЕкой съвет по-добре, отколкото да използвате тоя лаф за п•тката във всяка тема… Става банално вече, мисля.

Та, искам само да кажа, че в момента и аз съм в сходна ситуация, само където с въпросното момиче не сме излизали никъде, но се познаваме, пишем си от време на време и сякаш има някакъв интерес към мен… В даскало я срещам не много често, но винаги я поздравявам и дотам… :/

Takaki Tono
02-24-2013, 20:26
Подобни коментари чета във всяка една тема в този раздел, въпреки че не пиша често тук, но четенето ми се „отдава“ повече, защото имам още доста да уча на тема любов, но както и да е… Дайте нЕкой съвет по-добре, отколкото да използвате тоя лаф за п•тката във всяка тема… Става банално вече, мисля.

Та, искам само да кажа, че в момента и аз съм в сходна ситуация, само където с въпросното момиче не сме излизали никъде, но се познаваме, пишем си от време на време и сякаш има някакъв интерес към мен… В даскало я срещам не много често, но винаги я поздравявам и дотам… :/

Ми какво да му каже е братле? Ако няма смелостта да я заговори на живо за кви отношения да говорим. Срам не срам, това е. С пасивно отношение до никъде няма да стигне.

lamer4e7o
02-24-2013, 20:27
Е дай някой съвет, стига с тия общи приказки. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
02-25-2013, 08:29
Ами кво да правиш, действай! Ти ако не предприемеш нещо, дяволчето Фют ли ще дойде да те дръпне за щеката, та да се усетиш... Ааа и думата, която ти убегна е надменност - просто констатирам.

Tsukuda_Hiroshi
02-25-2013, 09:07
Е дай някой съвет, стига с тия общи приказки. :)

Конкретен сЪвет:
Отиваш до мацката, дрЪпваш я насаме и й казваш "Много те харесвам, наистина! Искам да сме нещо повече от приятели и ми се струва, че и ти го искаш, но поведението ти ме обЪрква. Харесваш ли ме или само си играеш с мен?"

По-конкретен от това... здраве му кажи!

anonymous708973
02-25-2013, 09:10
Конкретен сЪвет:
Отиваш до мацката, дрЪпваш я насаме и й казваш "Много те харесвам, наистина! Искам да сме нещо повече от приятели и ми се струва, че и ти го искаш, но поведението ти ме обЪрква. Харесваш ли ме или само си играеш с мен?"

По-конкретен от това... здраве му кажи!

Тъпо, тъпо и пак тъпо.
Автоматично й вдига цената и сваля нейната. Хвърля топката в нейните ръце с думите "Ти си шефът, каквото кажеш - това ще става". Това и най-якият пич да ми го каже, ще ми се доповръща от тая нерешителност и бягане от отговорност.

Пич, ако толкова не можеш да събереш смелост да я питаш очи в очи, питай я през скайп/фейсбук/т.н. в прав текст защо се държи надменно в даскало. Ще тръгне да ти се оправдава. На следващия ден, когато се засечете в училище, вече й кажи "Смятам, че е време най-накрая да излезем".
Няма от какво да те е срам, спокойно. Мадамата сигурно се чуди кога възнамеряваш да я поканиш :)

CoNviCt
02-25-2013, 09:27
Тъпо, тъпо и пак тъпо.
Автоматично й вдига цената и сваля нейната. Хвърля топката в нейните ръце с думите "Ти си шефът, каквото кажеш - това ще става". Това и най-якият пич да ми го каже, ще ми се доповръща от тая нерешителност и бягане от отговорност.

Пич, ако толкова не можеш да събереш смелост да я питаш очи в очи, питай я през скайп/фейсбук/т.н. в прав текст защо се държи надменно в даскало. Ще тръгне да ти се оправдава. На следващия ден, когато се засечете в училище, вече й кажи "Смятам, че е време най-накрая да излезем".
Няма от какво да те е срам, спокойно. Мадамата сигурно се чуди кога възнамеряваш да я поканиш :)

А на теб колко ти падна цената с този пост...

lamer4e7o
02-25-2013, 09:44
Конкретен сЪвет:
Отиваш до мацката, дрЪпваш я насаме и й казваш "Много те харесвам, наистина! Искам да сме нещо повече от приятели и ми се струва, че и ти го искаш, но поведението ти ме обЪрква. Харесваш ли ме или само си играеш с мен?"

По-конкретен от това... здраве му кажи!

Моят случай е малко по-различен, но както и да е. Не искам да осирам темата на момчето. :)

sexa_na_kompleksa
02-25-2013, 12:43
Покани я да излезете. Флиртувай с нея и виж, тя как ще реагира.

tHe_COolEst_GIrl
02-25-2013, 12:57
Покани я на кафе и виж реакцията й. Ако е положителна-действай.