PDA

View Full Version : 12ти клас абитуриент



keepfighting
02-24-2013, 20:02
Здравейте! Нов съм във форума и имам няколко запитвания. Надявам се, че ще ми отговорите.

Нужно ли е да си организирам бал с роднини и приятели?

Хипотетично, ако не си организирам, ще обидя ли другите, ако присъствам на техния бал?

Задължително ли е да имаме дама за бала ?

Това е.

Shines
02-24-2013, 20:10
Въпрос на уважение е, аз лично ще поканя най-близките си роднини и приятели, а не цялата рода и прочие. Редно е да бъдеш кавалер на някоя дама :). И пичага точно под твоята тема има специална в която пишем всички абитуриенти ;). Не е нужно да създаваш нова. Другият път преглеждай раздела преди да попиташ нещо.

keepfighting
02-24-2013, 20:14
Аз исках да ми се отговори бързо, а не да преглеждам цялата тема. За това ще отделя специално време друг път. Просто ме интересуват тия 3 въпроса конкретно. :) Благодаря . Надявам се да чуя и другите какво мислят.

granger
02-24-2013, 20:16
Не е задължително нищо от изброените.
Въпрос на желание и финансови възможности.
Не е тооолкова важно дали ще имаш дама. Сладко е,ама не е задължително.
А за това с роднини, на мен не ми се занимава с подобни изпълнения,но от уважение ще го направя.

keepfighting
02-24-2013, 20:21
Не е задължително нищо от изброените.
Въпрос на желание и финансови възможности.
Не е тооолкова важно дали ще имаш дама. Сладко е,ама не е задължително.
А за това с роднини, на мен не ми се занимава с подобни изпълнения,но от уважение ще го направя.

С теб сме съседи да знаеш. Парите не са ми проблем, просто не обичам вниманието, а и вижданията ми се разминават на места с другите хора.

granger
02-24-2013, 20:22
Съседи? what do you mean, dude?!
Карлово? :lol:

keepfighting
02-24-2013, 20:26
Yes, neighbours :D Може и да се знаем

granger
02-24-2013, 20:26
Нищо чудно :lol:
Провери си ЛС кутията.

keepfighting
02-24-2013, 20:40
Проверих я.

П.С - Темата може да се изтрие.

krissinceto
02-26-2013, 14:21
Продавам разработени теми от преподавател по литература за МАТУРА!!! Гарантирана 6-ца !!!!! 200 лв
in4etu_17@аbv.bg

marilyn
02-27-2013, 20:13
Нужно ли е да си организирам бал с роднини и приятели? Нем, не е задължително, то е и въпрос на финанси, все пак.

Хипотетично, ако не си организирам, ще обидя ли другите, ако присъствам на техния бал? Не, няма за какво да се обиждат.

Задължително ли е да имаме дама за бала ? Не. А дамата, ако решиш, че искаш, не е нужно да е гаджето ти, може да е някоя приятелка, въпроса е да си направите кефа.

mimsssssss
02-27-2013, 22:26
Нужно ли е да си организирам бал с роднини и приятели? Нищо на този свят не е нужно. Аз не го правих, не виждах логика (както примерно не виждам в ядене в ресторант след сватба)

Хипотетично, ако не си организирам, ще обидя ли другите, ако присъствам на техния бал? Ха. Ами зависи - ако са някакви, които се обиждат. Иначе се предполага, че не. Нещата не са двупосочни.

Задължително ли е да имаме дама за бала ? Зависи къде. Моя бал беше безплатен и не позволяваха придружител. Но все пак докато вървяхме приятеля ми ми беше кавалер - а от другата страна една приятелка, която нямаше кавалер. В края на краищата той излезе за един час докато минат официалните речи и след това си беше цяла вечер с мен. Та ако си имаш приятелка или искаш някоя да ти е дама и мястото го позволява - взимаш.[/QUOTE]

Мерилин, използвах ти болтнатото, като цитат - много удобно да си крадеш така :Д

Fairysmiley
02-28-2013, 11:46
Ако не друго, то поне раздай на роднините и приятелите готини снимки ;) Бабите и лелите много се кефят.
Ето тук например офертата е много добра като за такова нещо (60 лв., ако си сам и отстъпки, ако сте повече хора)-> http://abiturentbg.blogspot.com/
\/

girlwithblueeyes
02-28-2013, 12:58
Нужно ли е да си организирам бал с роднини и приятели? Не , не си длъжен нито да каниш някой нито да си организираш бал .

Хипотетично, ако не си организирам, ще обидя ли другите, ако присъствам на техния бал? Не ! В край на сметак те са преценили ,че ще си правят бал и те канят . Няма място за сръдни .



Задължително ли е да имаме дама за бала ?Не .

Това е.