PDA

View Full Version : Подземно строителство?



Jorgge
02-24-2013, 20:42
Накратко какво мислите за тази специалност? Има ли реализация с нея?

pifiella
02-26-2013, 13:59
За пръв път я чувам,честно!
Това има ли нещо общо с метрото? :D

Jorgge
02-27-2013, 16:46
Хаха :D Ами и аз не знам много :D Има нещо общо, да, също така и с приспособленията, които трябва да бъдат изградени в мините и тн. Казват, че било някак си ''престижно'' :D Ти какво мислиш :)

girlwithblueeyes
02-27-2013, 16:57
И аз за пръв път чувам :D
Какво точно представлява ?

pifiella
02-27-2013, 16:58
Предполагам,че има много математика,физика,чертане.. ....ау не!
Звучи ми интересно,а престиж в България ли?
Смятам,че човек трябва да учи това,което иска без значение, какво е то.Аз съм същинския пример - исках да уча нещо,само защото е престижно,но после осъзнах,че трябва да се занимавам с това,което ми се отдава и правя от сърце.Представи си,че цял живот работиш нещо,което те кара да се чувстваш смазан,отегчен и депресиран. Аз не бих го понесла.
Къде се учи това -ВИАС,УАСГ или някъде другаде.

Jorgge
02-28-2013, 12:32
http://www.mgu.bg/ в минно-геоложкия. Аз искам да го уча, но проблема е че май реализацията граничи с нулата :D

victimofpain
03-01-2013, 07:33
Предполагам,че има много математика,физика,чертане.. ....ау не!
Звучи ми интересно,а престиж в България ли?
Смятам,че човек трябва да учи това,което иска без значение, какво е то.Аз съм същинския пример - исках да уча нещо,само защото е престижно,но после осъзнах,че трябва да се занимавам с това,което ми се отдава и правя от сърце.Представи си,че цял живот работиш нещо,което те кара да се чувстваш смазан,отегчен и депресиран. Аз не бих го понесла.
Къде се учи това -ВИАС,УАСГ или някъде другаде.


ВИАЗ и УАСГ е едно и също гахахАХАХХАХАХАХА

pifiella
03-01-2013, 15:14
Все ми е тая дали са едно и също,но поне знам как се изписват абревиатурите им,нали?

Jorgge
03-02-2013, 06:19
Стига сте се карали!! :D А pifiella ти какво учиш? Знам, че е малко лично, но ;s