PDA

View Full Version : Странни чувства..



усмивкаа
02-25-2013, 07:39
Ами ще започна от това, че се познавам с едно момче от повече от 1 година, имала съм връзка с него, но за 2-3 месеца .. нищо сериозно не беше. Наскоро отново започнахме да поддържаме контакт.. имам предвид да сме малко по-близки, но забелязах, че винаги аз съм по-настойчива, аз го търся винаги и просто ми писна, а всъщност е много хубав човек и имам чувства към него, но.. Сега се появява нов човек. Чувствам го адски близък, невероятен човек е, много мил и т.н., но имам чувството, че всичко това, което се случва в момента става адски бързо, а аз не искам така. Изплашена съм от това да не ме нарани, защото ужасно много съм била наранявана/лъгана/прецакана. Другият проблем е, че сега ми се получава адски кофти ситуация, защото първото момче за което говорих определено след като аз се отдръпна ще почне да ме търси, а аз не знам какво да му кажа вече. Осъзнах, че няма смисъл да се занимавам с човек, който очевидно не държи толкова много на мен.
Не знам защо е това притеснение в мен.. може да значи нещо, а може и да е просто защото вече ми е писнало изключително много от глупости.
Та въпроса ми е изпитвали ли сте някакво такова чувство на безпокойство и ако да след това какво ви се е получило?

Tsukuda_Hiroshi
02-25-2013, 08:23
Според мен тярбва да се отдрЪпнеш от този, кокто не ти обрЪща внимание така или иначе... Дишай спокойно. Ако всичко ти идва "много бЪрзо", както казваш, то тогава дай си време. Спри да ги тЪрсиш и двамата.

Rosiita98
02-25-2013, 08:24
Според мен тярбва да се отдрЪпнеш от този, кокто не ти обрЪща внимание така или иначе... Дишай спокойно. Ако всичко ти идва "много бЪрзо", както казваш, то тогава дай си време. Спри да ги тЪрсиш и двамата.

+1 съгласна съм с него.. смисъл като не ти обръща внимание няма смисъл..

Amore-Mio*
02-25-2013, 12:33
Съзнателно и несъзнателно ти отдавна си изключила първия като вариант, в противен случай нямаше да си харесаш някой друг. Поне това е моето мнение. Та, иначе изключваш този, който не ти обръща внимание и се пробваш с другия.

sexa_na_kompleksa
02-25-2013, 12:39
От къде знаеш, че като се отдръпнеш от първия, той ще започне да те търси? Щом сега не показва заинтересованост, може би просто не те харесва вече.
Винаги има шанс да те излъжат, наранят и т.н. Но ако винаги си с такава нагласа, никога няма да допуснеш никого до себе си.

FuCKkK13
02-25-2013, 12:49
отдръпваш се от единия,другия.. какво да ти кажа - ако не опиташ няма как да знаеш... а и какво ? цял живот ще те е страх да не те наранят ли ? няма да стане... това е живота - рано или късно все някой е прецакан ... не си мисли,че другите не ги прецакват - не е така... просто минава,забравяш и толкова... тия страхове до нищо хубаво няма да те доведат.. ако не опиташ винаги ще се мъчиш с мисълта дали щеше да е нещо хубаво.. а и дори накрая да те нарани - ще си имате хубавите моменти,тях ще помниш,ще продължиш напред и толкоз