PDA

View Full Version : Спешно ми трябва мнение!!!!!



sweety_tweetyg
02-25-2013, 09:41
Здравейте, искам да ви попитам нещо.С приятелят преди малко правихме секс с презерватив,който се скъса. Овулацията ми беше на 20.02 (така,че днес не е от опасните дни)
За скъсването разбрахме ,след като го извади и свърши (извън мен )..та има ли за какво да се тревожа? Той ми каза,че е сигурен че не е станало нищо и няма смисъл да пия хапче,но аз съм си малко паника и затова ви пиша да чуя мненията ви :)

п.с.: Не си взимайте Durex Sensation...много се късат!!!!

minchorna
02-25-2013, 09:43
След като не е свършил в теб и не си в овулация не виждам смисъл да вземаш хапчета :)

xXxPETYAxXx
02-25-2013, 09:44
Е, нали не е свършил в теб, няма смисъл да се блъскаш с хормони!

Rosiita98
02-25-2013, 09:52
Е, нали не е свършил в теб, няма смисъл да се блъскаш с хормони!

+1

granger
02-25-2013, 09:59
ПС: Не пишете глупости , презервативи се късат,щото се слагат неправилно!

Като не е свършил в теб какви идиотии са ти в главата. Излишно е да се блъскаш с хапове.

Amore-Mio*
02-25-2013, 12:11
Ние с приятеля ми пък не веднъж сме използвали Durex Sensation и проблеми не сме имали. Както ти казаха вече: презервативите се късат, когато не се слагат правилно.

Та, иначе не виждам защо се притесняваш.
Първо, че не е свършвал в теб и второ, че не си в овулация. И следователно си е напълно излишно да пиеш Ескапел.

sweety_tweetyg
02-25-2013, 12:29
Ние с приятеля ми пък не веднъж сме използвали Durex Sensation и проблеми не сме имали. Както ти казаха вече: презервативите се късат, когато не се слагат правилно.

Та, иначе не виждам защо се притесняваш.
Първо, че не е свършвал в теб и второ, че не си в овулация. И следователно си е напълно излишно да пиеш Ескапел.

Благодаря за успокоението..беше ми нужно да го чуя от някой друг..ами и аз не знам защо така ..може би защото бяхме мн страстни ии движенията бяха рязки ли ..предните 3пъти като сме го правили с тези не са се късали ..и съм сигурна,че някъде малко преди края ще се е скъсал..преди да сменим позата го проверихме и всичко си беше ок..

А и вие какви използвате?:) от кои сте най-доволни?

minchorna
02-25-2013, 12:30
Дурекс ползвам..Като вляза в аптеката и казвам да хваща един за ушите и да ми го дава.Само да не е от ония задържащия,че май на момата и горчи после :D

sweety_tweetyg
02-25-2013, 12:31
Дурекс ползвам..Като вляза в аптеката и казвам да хваща един за ушите и да ми го дава.Само да не е от ония задържащия,че май на момата и горчи после :D

Даа отвратителен вкус имат тези :д после си мих зъбите три пъти да изчезне гадния вкус:Д

minchorna
02-25-2013, 12:36
Даа отвратителен вкус имат тези :д после си мих зъбите три пъти да изчезне гадния вкус:Д

Ах,ти малка мръсницo :D

DragonLady
02-25-2013, 13:41
ПС: Не пишете глупости , презервативи се късат,щото се слагат неправилно!

Като не е свършил в теб какви идиотии са ти в главата. Излишно е да се блъскаш с хапове.

+1
Научете се как се слагат презервативи, и няма да ви се късат :) На мен как нито един път не ми се е случвало да се скъса презерватив? Иначе за марка дюрекса е най-добре.

Deadlock
02-25-2013, 15:04
Късат се и правилно сложени пък.

Няма нужда от хапче в случая :)

sweety_tweetyg
02-25-2013, 15:53
Късат се и правилно сложени пък.

Няма нужда от хапче в случая :)

Ами и аз съм сигурна,че го сложихме правилно.. нямаше въздух и всичко си беше наред.. ама късмет ;д
Мерси много за успокоението-беше ми нужно :)Ще чакам другата Сряда спокойно значи :))

sweety_tweetyg
03-06-2013, 13:39
Та ето,че въпросният ден дойде,а цикъл все още нямам..всички симпоми са налице още от понеделник (болят ме гърдите,корема ми е подут,вчера и днес имах зверски апетит,постоянно ми се пишка,както и го има слабото течение,което всеки месец няколко дни преди да ми дойде се появява...) ....и пак се панирам все повече и повече....ако не дойде до довечера не знам:( по принцип уж си е редовен цикъла,понякога или подранява или закъснява с ден (както миналия месец ми дойде един ден по-рано..)......

bah
03-06-2013, 13:46
Нищо страшно няма ;)

Struv
03-12-2013, 07:25
Дурекс ползвам..Като вляза в аптеката и казвам да хваща един за ушите и да ми го дава.Само да не е от ония задържащия,че май на момата и горчи после :D

Странно на мен от тези "задържащите" ми пада тръбата :/

baby_baby
03-12-2013, 12:37
Нали не е свършил в теб тогава няма за какво да се притесняваш