PDA

View Full Version : Ползвате ли банята в фитнеса?



dobri.demorov
02-25-2013, 14:29
Здравейте,искам да ви попитам дали ползвате банята във фитнеса и дали се срамувате.Досега не ми се е налагало да се къпя във фитнеса,защото след това отивам вкъщи и ползвам моята,но работата така ми го налага,че след фитнес трябва да тръгна директно на работа,следователно трябва да се изкъпя,но ме притесняват хората,да не ме гледат странно.се едно съм там да се къпя на аванта,и друго малко ме е стам да се къпя и които е в съблекалнята да ме гледа по пишка

Благодаря ви

Yen_is_bacK
02-25-2013, 15:32
не защото фитнеса е дочно на 50 метра от нас

Yen_is_bacK
02-25-2013, 15:32
пускам бойлера ходя помпя, връщам се след час и половина някъде и диретно в банята

firstdiesel
02-25-2013, 16:54
няма от кво да те е срам ... вземи си бельо, чорапи, дрехи, кърпа и козметиката и нямаш ядове
само че ако залата ти е по-забутана питай дали имат топла вода, че лятото-добре ама зиме....

Amore-Mio*
02-25-2013, 18:17
Преди години, когато ходех - да, ползвах. От тогава насетне и без това не съм се записвала, така че. Иначе само ще ти кажа, че няма нищо срамно. Нормално си е да си вземеш един душ, след всичките тия тренировки, с които отделяш пот. А да си сетиш потен и да вониш, не става.

DownloadVirus
02-25-2013, 18:22
Само т'ва оставаше да правя.