PDA

View Full Version : Помощ! Спешно!



GreenyDream
02-25-2013, 17:37
Значи знам, че сигурно ви е писнало от еднаквите теми за скъсани презервативи, но наистина е много спешно а от няколко часа чета като побъркана и нищо не намирам.
Така значи с приятеля ми в края на Януари по време на секс ни се скъса презерватива, купих си хапче ескапел, цикъла ми дойде на 11 до 15 Февруари. Но днес когато повторихме 2ри път се скъса отново и не сме сигурни дали беше в мен, а предния път беше свършил. Сега не знам какво да правя, тъй като знам, че хапчето е много силно а е изключително малък периода да го взема отново. Лошото е, че цикъла ми не е редовен и не мога да си пресметна овулацията.. някой ако има някакво мнение по въпроса ще се радвам ..

Dirty Version.
02-25-2013, 17:41
изчакай малко време и си направи тест за бременност

Stella_SN
02-25-2013, 17:41
Еми виж тва ескапеле-то е страшна бомба .. по-скоро знам ли , недей да го пиеш .. направи тест след седмица . . не един , 2 поне за по-сигурно . .и може би не е важно , но на колко си ?

Dirty Version.
02-25-2013, 17:50
да и също така мисля, че е време да започнете да ползвате по-качествени презервативи ;)

Stella_SN
02-25-2013, 18:05
да и също така мисля, че е време да започнете да ползвате по-качествени презервативи ;)


Тъй като,както гледам си водим дискусия с теб : + за коментара и аз така мисля ! :Д От една страна се надявам авторката на темата да е по-голяма от 16 години (примерно) , но пък от друга ще е жалко да няма малко сексуална култура , ориентация в такива положения , знам ли .. А лошо ако си по-малка и приятеля ти също , не отивайте в аптеката или магазина с думите :"Една кутия презервативи от тези с ягодките :) " . .. . ....

marilyn
02-25-2013, 18:30
Научете се как се поставят презервативи. Така няма да ви се късат.

xXxPETYAxXx
02-25-2013, 19:46
да и също така мисля, че е време да започнете да ползвате по-качествени презервативи ;)

Като почнете с това "качествени презервативи". Не е важно какъв е презерватива, а как се поставя и дали има достатъчно овлажнение! Изключвам само кондомите, които раздават безплатно по разни кампании - те наистина са много съмнителни.


Авторке, а приятелят ти свърши ли въобще, че не разбрах?

Edit:Сега като прочетох темата отново, останах с убеждението, че не е свършвал, втория път?

GreenyDream
02-25-2013, 22:21
Свърши 2та пъти .. само че на втория не разбрахме дали беше в мен.. иначе съм на 17. И да .. убедена съм, че е заради презарватива .. беше някакъв калпав, но само такъв беше останал и се наложи с него.. и в момента страшно съжалявам, но ще трябва да си понеса поледиците..Благодаря ви за отговорите. И аз не мисля да си взимам още едно хапче, тъй като и без това ми е нередовен цикъла, най - много да стане още по зле след 2рото. Ще си направя тест след седмица, а до тогава ще се надявам да е отрицателен..

chocolateeeee
02-26-2013, 00:05
Kъсмет ! :)

risk.risk
02-26-2013, 09:56
И ако теста й покаже положителен? А и тестовете се правят от 1ви ден на закъснението...
Според мен, обмисли варианта противозачатъчни, ако всичко мине наред.
Ако не... успех.

Dirty Version.
02-26-2013, 14:15
Еми ако теста се окаже положителен тя сама знае между какво трябва да избира. :) Да е мислила на време.

GreenyDream
03-01-2013, 10:36
Така е .. вобще това си е много сериозно и трябва да се мисли от рано за последиците.Имам чувството, че вече ще ме е страх да бъда с някой. Просто от няколко дни само за това мисля и имам някакво голямо усещане, че ще е положителен и постоянно съм под някакъв стрес. Чакам да мине поне седмица след акта да си го направя, значи този понеделник. Изключително ме е страх..

GreenyDream
03-02-2013, 17:57
Така значи мисля, че ще се побъркам до понеделник.Имам чувството, че вече съм бременна.. нашите ги слушам като си говорят и премрно постоянно казват нещо за бебета, гледам ТВ и хоп 16 and pregnant. Най - ме е страх от това да кажа на нашите.Те са много строги и никога не биха ме разбрали ..не говоря с тях за абсолютно нищо свързано с момчета, а още по малко да им кажа че съм бременна. Сега вече започнах да съжалявам.. трябваше просто да взема още едно хапче ескапел и квото ще става да става, а не като в момента да се измъчвам. Четох навсякъде,че единствено със подпис на родител може.. а от това по - зле не може да стане. Искам да попитам за аборта с хапчета или инжекции и там ли трябва разрешение на родител?? Мнооого се надявам да не е задължително...направо не знам вече какво ще правя.

chocolateeeee
03-03-2013, 00:47
Първо искам да се успокоиш защото психиката на човека е голямо нещо , постоянно си въобразяваш някой неща и общо взето си се вкарала в някой филм. Изчакай до понеделник и гледай да не мислиш за това каквото е писано да стане ще стане за добро или зло . Според мен ваще (недай си Боже ако е положителен) ще те разберат , а и имат ли избор ти си им дете със сиг. ще ти повикат доста , но ще ти помогнат след това . Желая ти отрицателен тест и недей да се притесняваш докато не стане понеделник. И после като е отрицателен се похвали тук :) късмет.

Kremmm.Alexxx
03-03-2013, 14:07
здравейте, искам да попитам , имам подобен проблем като момичето , правихме секс и презерватива се скъса. веднага след това пих хапче ескапел. не мога да си сметна обулациата по същата причина цикъла ми е нередовен. гафа стана преди 1 седмица. и след няколко дни започнаха всички симптоми че ще ми идва - подути гърди , подут корем , леки болки в стомаха ,появата на малко пъпки - всичко в границите на нормалното. та въпроса ми е има ли риск да съм бременна , след като за сега всичко е нормално ??мина точно 1 седмица ? благодаря ви предварително за мненията .

granger
03-03-2013, 14:09
Като си пила ескапел, без дори да знаеш дали си в овулация...мислиш ли ,че си бременна?
Ще ти дойде, не се филмирай.
и се научете най-накрая как се слагат тези презервативи.

Kremmm.Alexxx
03-03-2013, 14:12
то ми дойде , днес ми прицапа (извинява се :D )не мисля , че съм била в овулация,не бях и в цикъл, но той свърши в мен и много се панирахме и двамата и веднага взех ексапел .

Kremmm.Alexxx
03-03-2013, 14:28
въпроса ми беше. има ли опастност сега след като ми е дошло да продължа ли да се притеснявам дали е станало нещо ??

granger
03-03-2013, 14:37
Не.

GreenyDream
03-04-2013, 10:29
СУПЕР СЪМ ЩАСТЛИВА! Отрицателен е.. проблема е, че не знам дали е верен, тъй като е минала само 1 седмица откакто се случи, а на опаковката пише че действа след първия ден на закъснението на цикъла. Ще си направя след седмица още един :Х .. но за момента просто нямате идея как ми олекна. Бях се побъркала...вдигах температури, треперех .. вобще много се бях изплашила..просто не мога да си представя да кажа на наще такова нещо..няма да мога да погледна баща ми повече.. надявам се, че наистина са верни :S

xXxPETYAxXx
03-04-2013, 10:59
Трябваше да си вземеш тест за ранна бременност, който може да се прави седмица след акта, обикновените тестове са най-верни при изминали 13/14 дни от акта, или при закъснение на цикъла.

skok
03-04-2013, 11:50
Добре бе, как за 6 години полов живот веднъж не ми се е късал презерватива, вас за 2 месеца 2 пъти ? Кажи му на твоя приятел като е толкова некадърен, поне да вади като свършва

iShomby
03-04-2013, 11:56
Добре бе, как за 6 години полов живот веднъж не ми се е късал презерватива, вас за 2 месеца 2 пъти ? Кажи му на твоя приятел като е толкова некадърен, поне да вади като свършва

Де да знаем , тоя може да изстрелва войниците с такава скорост че чак скороста на звука ще ти се стори малка .

GreenyDream
03-04-2013, 14:08
ами теста беше sure check и казах на аптекарката да ми даде от тези по-бързите. Тя каза, че бил такъв..

chocolateeeee
03-05-2013, 21:13
Няма страшно верен е теста казах ти , че е на психическа основа всичко ;) Не се притеснявай и другия път УМНАТА !

bloodyF
03-06-2013, 04:01
Научете се как се поставят презервативи. Така няма да ви се късат.

това

няма значение цената на презерватива, а начина на поставяне.
в 99% от случаите се късат поради неправилно поставяне и останал въздух



и преди да правиш секс помисли как да се предпазваш, за да не ''вдигаш температури''
има тестове за овулация, взимаш си и си правиш като не ти е редовен
като ти отчете че не си ,си прави секс на воля..

GreenyDream
03-11-2013, 20:15
Така значи изчаках още една седмица и днес си направих още 2 и всичко е 6 :P проблема е че не знам кога трябва да ми дойде тъй като миналия път ми дойде заради хапчето.. и беше на 11 февруари..

baby_baby
03-12-2013, 14:01
Направи си тест за бременност и ще видиш ние няма как да ти кажеме