PDA

View Full Version : Какво се случва?!



7766
02-25-2013, 20:02
Здравейте, от близо 10 месеца имам момче до себе си, което с течение на времето се промени до неузнаваемост. В началото на връзката ни беше мил, внимателен, разбиращ, влюбих се в него именно заради държанието му към мен, а сега се държи с мен както с всички останали. Знае, че съм прекалено чувствителна, но напоследък започна безпричинно да ме игнорира и наранява. Не знам какво се случва. Сякаш е коренно различен човек. Говорила съм с него, разбира се, но по негово мнение и аз съм била променена, а съм си абсолютно същата! Твърди, че ме обича, но вече сякаш не го казва по същия начин (не го и доказва). Имам чувството, че сякаш седи насила с мен или си играе на игричката "единият гони, другият бяга" и иска да види дали като не ме отразява, ще му тичам след гъза. Не мога да сложа край обаче... Крепи ме надеждата, че все някога нещата ще станат както преди. Възможно ли е? Искрените чувства ще се върнат ли обратно? Или просто си губим времето?

DENKAZ
02-25-2013, 20:19
Държах се така с бившата като разбрах, че се зарибява с други момчета. Помисли и за своите постъпки през последните седмици. Провеждане на сериозен и искрен разговор ще изясни нещата.

7766
02-25-2013, 20:24
Абсурд, не обръщам внимание на никакви други момчета. Когато съм с някого, за мен не съществуват други. (може би обаче той си е намерил някоя друга, знае ли човек?)
Мисля си, че просто съм му омръзнала...

Amore-Mio*
02-25-2013, 20:26
Като за начало искам само да вметна да не бъдеш особено сигурна в това дали си променена или не. Няма как да видиш себе си отстрани или да се сравниш с преди, когато си в неутрална позиция.

Иначе според мен си е загуба на време.
Някак, тоя разговор трябваше да приключи с разрешаване на конфликта и намиране на компромисен вариант. Не с това кой и в каква степен се е променил.

arsenalllbaby
02-25-2013, 22:42
Помисли първо добре дали не си направила или казала нещо. Ако си сигурна, че не си, изчакай да останете насаме и поговори с него сериозно отново. Не тръгвай да му крещиш или да се сърдиш още в началото на разговора, бъди спокойна, предразположи го, кажи му няколко мили неща и му кажи, че напоследък се е променил и го попитай на какво се дължи. Кажи му, че може да ти сподели, че ще помогнеш или нещо такова. Може да си има проблеми момчето.. Може и наистина да си е намерил друга, няма как да знаем. Без разговор няма как да разбереш. И вече в зависимост от отговора му, прецени какво да правиш. Ако пак ти реагира така го попитай къде ти е грешката, какво да поправиш и т.н., но ако наистина не мислиш, че си виновна, по-добре си тръгни. Че има и вариант да види, че правиш каквото той каже и ще те върти на малкия си пръст, а никой не го заслужава. Абстрахирай се от чувствата си и помисли.

NambyPamby
02-26-2013, 02:29
Разговорите се водят в началото, когато проблемът е още миниатюрен, за да могат да се избегнат всякакви недоразумения и да се унищожи в зародиш.
Безумно малоумното държание е това, нещо да те дразни, да си траеш и да въртиш номера, вместо да поставиш въпроса ребром и да кажеш какво те тревожи. И не, няма значение тя какво (не) е направила. Да се цупиш, да отбягваш проблема и да продължаваш да се държиш тъпо(както прави приятелят й) хич не е зряла постъпка, ама хич.

Tsukuda_Hiroshi
02-26-2013, 04:52
Може и да греша, но ако дЪржанието му е безпричинно, значи просто си му омрЪзнала. Това означава, че би следвало да зарежеш всякакви надежди и просто да го преживееш. Дано сЪм лош пророк, защото ти явно си го обичаш...