PDA

View Full Version : Бременност?



Моника С
02-26-2013, 05:08
Искам да ви попитам дали е възможно след като правих секс с приятеля си,след това той се изми отиде до тоалетната и после след 5-10минути правихме секс пак.той не е свършвал в мен,но знам,че остава сперма по каналчетата и винаги сме изчаквали повече време преди втория път.възможно ли е да съм бременна?моля ви,отговорете възможно най-бързо,защото много се притеснявам и се чудя дали да отивам на лекар веднага,благодаря предварително. Моля,дайте ми съвети,спешно!!!

DisappointedDreamer
02-26-2013, 05:11
овулация?
защо на лекар?
преди колко дни го направихте?
ние да не сме врачки с рентгенови очи, които виждат през екрана посаденото семе?

//не си бременна,сигурно. харесва ми да си играяя с глупостта ти.

Моника С
02-26-2013, 05:44
Не мисля,че е глупост.цикълът ми свърши в събота.благодаря все пак

DisappointedDreamer
02-26-2013, 05:54
а другите въпроси? овулация знаеш ли какво е? недей да го гугълваш

xXxPETYAxXx
02-26-2013, 05:54
Не си бременна!!!
Измил се е, минал е през тоалетната, по всяка бероятност не си в овулация...лекарите не са гадатели, дори да има бременност няма да я засекат на вторият ден!
Глупост си, защото има много такива теми, можеше да прочетеш тях, да не мислиш, че в стоя случай отговорите ще са по-различни.

Моника С
02-26-2013, 06:03
Знам какво е овулация,но не може да се определи много точно заради разминаването в 1-2 дни в цикъла.аз се притеснявам,защото съм чела,какъо казах за останали сперматозоиди в каналчетата дориби след измиване.водя полов живот от около половин година и е нормално да се притеснявам и да не знам повечето неща.благодаря ви!

Моника С
02-26-2013, 06:07
И забравих да кажа,че не сме използвали презерватив

haritov
02-26-2013, 06:20
не питай нас а тестовете за бременност

Моника С
02-26-2013, 06:21
Ако се чакат тестовете може да стане прекалено късно,така че ще помоля да не давате остроумни съвети

Моника С
02-26-2013, 06:22
Мислех,че в сайта може да се дадат полезни съвети,а не остри критики!!!

haritov
02-26-2013, 06:37
Мислех,че в сайта може да се дадат полезни съвети,а не остри критики!!!

ами как да съм 100% сигурен че си бременна или че не си?
не съм гадател
и няма как да ти помогнем в нета като не искаш да забременяваш има си хапченца взимаш едно и готово

ако не кръсти го на мен

и какви съвети очакваш от 16 17г по тая тема?

Моника С
02-26-2013, 06:46
Очаквам съвети от хора,които имат повече опит в тази област,а тук определено има такива!

minchorna
02-26-2013, 06:47
Знам какво е овулация,но не може да се определи много точно заради разминаването в 1-2 дни в цикъла.аз се притеснявам,защото съм чела,какъо казах за останали сперматозоиди в каналчетата дориби след измиване.водя полов живот от около половин година и е нормално да се притеснявам и да не знам повечето неща.благодаря ви!

Като знаеш,че остават в каналчето живи разбойници,защо и С КЪВ АКЪЛ си позволила да го направите без???

haritov
02-26-2013, 06:49
Очаквам съвети от хора,които имат повече опит в тази област,а тук определено има такива!

каквото и да ти се каже може да е грешно или вярно не го ли разбра?

Моника С
02-26-2013, 06:51
Важното е,че е станало.Знам,че не е трябвало.питам за възможности??не ви казвам да ме съдите

Wednesday666
02-26-2013, 07:05
Знам какво е овулация,но не може да се определи много точно заради разминаването в 1-2 дни в цикъла.аз се притеснявам,защото съм чела,какъо казах за останали сперматозоиди в каналчетата дориби след измиване.водя полов живот от около половин година и е нормално да се притеснявам и да не знам повечето неща.благодаря ви!

Я пак?
Не могло да се определи много точно?
Ти въобще знаеш ли колко време след края на цикъла е овулацията?
Като те гледам никва идея си нямаш.
Сметни 14 дни от събота натам. Та ся ми кажи, в овулация ли си била?
Бахти хората, НИЩО не знаеш и си седнала секс да правиш.
И не, не е нормално да не знаеш кога ти е овулацията, при наличието на редовен цикъл.

Не, не си бременна, защото толкова малко време след цикъла е много малко вероятно да забременееш, дори да е попаднала някаква остатъчна сперма в теб. Което е още по-малко вероятно, имайки предвид, че момчето е ходило до тоалетната и т.н.
И как искаш да забременееш, като не е свършвал в теб? Искрено се дразня от толкова не информирани хора, ако искаш се обиждай.

Amore-Mio*
02-26-2013, 11:10
^ Реално, на теория има вероятност да се забременее от предеякулационна течност.
По темата: Научи се да възприемаш това, което ти казват.
Водила полов живот от еди-си колко време и било нормално да не знаела много неща - то тогава с какъв акъл го направихте без презерватив?

nymphadora
02-26-2013, 11:52
Очакваш адекватни съвети,а ти самата си просиш някой хубаво да ти се накара.
Първото което е,ти нямаш минимална сексуална култура.При това положение тръгваш да правиш секс,без предпазни средства,ами че и два пъти.Да,може да има сперма в каналчето и да,можеш да забременееш.Защото не трябва само да се измие,ами и да се изпикае.
И как ще ходиш на лекар,мислиш ли,че толкова рано ще се разбере дали си бременна?.........................

и за да не съм толкова гадна,ето ти един линк http://www.detski-sviat.com/index.php/content/view/82/105/ поне овулацията да си изчисляваш.

Magician
02-26-2013, 11:56
Не мисля,че е глупост.цикълът ми свърши в събота.благодаря все пак

Тогава си голямо СПОКО. Изобщо не го мисли.

Magician
02-26-2013, 11:58
Защото не трябва само да се измие,ами и да се изпикае.

Доколкото разбрах, той е пишкал междувременно, което в комбинация с наскоро-свършилата менструация прави нещата доста безопасни. Стига hate.

Моника С
02-26-2013, 12:04
Момчето е минал и през тоалентата както казах,да.благодаря ви много!

shmatarok
02-26-2013, 12:05
Като тръгнете да ги пускате едни и същи теми, толкова ли е трудно да отвориш някоя от милионите други, където се развиват абсолютно същите дилеми :/
Не си бременна, ама вземи се пообразовай малко преди отново да правиш секс без презерватив. И като решаваш да пускаш тема във форум, то тогава очаквай всякакви коментари, включително и "остри критики", които щяха да ти бъдат спестени, ако темата не беше толко глупава.

Моника С
02-26-2013, 12:27
Тъй като аз не успях да открия точно такава друга тема,моля дайте ми линк

minchorna
02-26-2013, 12:29
Нищо не си търсила.Има поне по 2-3 на страница в раздел СЕКС!

DragonLady
02-26-2013, 12:35
Ако не си била в овулация и е пикал между тековете ( + подмиване ) нямаш повод за притеснение.

пс уляхте се, че е сгафила, сгафила е, ама от триене на сол файда никаква.

Моника С
02-26-2013, 12:35
не е ли по-добре да дадете мнението и познанията си вместо да ми се карате?

Magician
02-26-2013, 12:38
пс уляхте се, че е сгафила, сгафила е, ама от триене на сол файда никаква.

Абсолютно. А и не разбирам изобщо какво чаааак пък толкова е сгафила, при положение, че това й е безопасният период така или иначе...

Моника С
02-26-2013, 12:42
Четох и теми,в които пише за жени забременяли точно чрез прекъснат полов акт.започвам много да се притеснявам

granger
02-26-2013, 13:05
Ми притеснявай се. Сега да ти е за урок.
Едва ли си бременна. Измил се е , не си била в овулация,кво се притесняваш още...

Magician
02-26-2013, 13:07
Четох и теми,в които пише за жени забременяли точно чрез прекъснат полов акт.започвам много да се притеснявам

Момиче, след края на менструацията и преди овулацията (а периодът, който описваш е точно този), в яйцепроводите и матката ти просто няма яйцеклетка, която да бъде оплодена. Точно овулацията е моментът, в който тя се появява по тези места. Така че ако ще 50 пъти да ти се изпразни приятелят, сперматозоидите физически няма какво да оплодят - ще поживеят, ще поживеят в теб и ще умрат - а при тази негостоприемна среда, доста бързо.

Да не говорим, че при теб изобщо не е имало и празнене... за какво говорим изобщо?!...

Tsukuda_Hiroshi
02-27-2013, 05:02
Моника С, пусни темата още 1 пЪт, че ми е много интересна! Като няма да тролиш, поне недей да спамиш... ТЪпо е. Хората тук не са идиоти - ще ти отговорят и като я погледнат само един пЪт. Ако искаш да си приказваш с някого - тЕ ти скайпо, тЕ ти фейсбУко, дай си и номерОт...