PDA

View Full Version : ех любов...



urlittlelady
02-26-2013, 15:18
С приятеля ми сме заедно от година и няколко месеца. Винаги всичко е вървяло идеално.. или може би така си мислех... Сега като се обръщам назад не мога да кажа "идеално". Имали сме хиляди хубави моменти, незабравими спомени и т.н и т.н. Но тук идва голямото "обаче". Аз винаги, абсолютно винаги съм се старала да му дам всичко [дори може би прекалено] да го зарадвам, да го изслушвам, да го успокоявам и какво ли не още. Но сякаш той не че не оценява, ами не ми отвръща. Не целя да е по същия начин, а просто по някакъв. Сякаш един вид не съм тази, за която да даде нещо, на която да се отдаде. Говорили сме хиляди пъти на тази тема итой винаги казва "другия път ще е различно"... да ама не. Все същото си е. Все говорим, но все си е същото, сякаш се въртим в един затворен кръг. Опитах се да го преглътна, но това по някакъв начин ме наранява. Декември месец правихме коледно тържество и аз трябваше да танцувам с едно момче. Стана огромния проблем, защо да танцувам с него. Отново говорихме, обясних му на дълго и нашироко, че за мен това момче не означава нищо и т.н и т.н. хубаво уж се разбрахме. Но не мога да разбера защо продължава да се държи така. Откакто отиде да следва в София [и да живее там] сякаш се държи още по-странно с мен. Да чуваме се, виждаме се почти всяка събота и неделя, но сякаш нещо липсва. Все едно вече не го интересувам толкова много. Вече не виждам цялата онази любов в очите му. И това ме наранява още повече. Липсва ми онзи човек, в който се влюбих. В последния месец постоянно се караме за нещо. Тази седмица не се прибра, аз мислех, че е за нещо важно, по някаква работа, а на него не му се пътувало.. да но това не му попречи да се разкарва из цяла София... ужасно много ме боли от държанието му.. дори сега сме скарани и ми е толкова трудно без него... ще ми се поне с нещо да ми покаже, че държи на това, което сме... понякога ми липсва, дори когато е до мен... ще ми се да го видя, да го прегърна и да му простя всичко, но вече се чудя дали е нужно...

sexa_na_kompleksa
02-26-2013, 16:06
Може би връзката ви вече се е изчерпала.

Tsukuda_Hiroshi
02-26-2013, 16:40
Не е нужно. Остави го да си отиде. Дори нищо не прави, даже не му се обаждай! Да се запита малко "Аз аджеба, имам ли приятелка или не?" Да види какво е да се чувстваш заебан...

Amore-Mio*
02-26-2013, 19:49
Недей да му звъниш и пишеш.
Между вас нещата отдавна са приключили - независимо дали си готова или не, независимо дали го искаш или не. Единственият ти вариант е просто да сложиш край на мазохизма си и да спреш с него. Ясно е, че не искаш или поне за в момента не осъзнаваш, че това е единствено загуба на време. Но след време разбереш, че да сложиш край на връзката ви е най-доброто решение.

DENKAZ
02-26-2013, 22:32
Не съм съгласен с горното мнение.

Започни да го игнорираш и да показваш непукизъм, тогава ще се усети, точно както каза Хирошито.

urlittlelady
02-27-2013, 04:09
Винаги съм имала надеждата, че някога нещо ще се промени и повече няма да бъде така.. и все още я имам... може би е въпрос на време.. но колко е това време...
Някак си знам, че можем да се оправим, но от друга страна вече съм толкова уморена. Може постоянно да ми казва, че ме обича, и че не може без мен, но аз искам да го видя по-някакъв начин. До една степен го разбирам, защото никога не е правил нищо за никой, но все пак щом аз съм "всичко", не трябва ли да се потруди? Поне нещо мъничко.. някаккъв прогрес, за да можем да полетим отново заедно...

Tsukuda_Hiroshi
02-27-2013, 05:31
Винаги съм имала надеждата, че някога нещо ще се промени и повече няма да бъде така.. и все още я имам... може би е въпрос на време.. но колко е това време...
Някак си знам, че можем да се оправим, но от друга страна вече съм толкова уморена. Може постоянно да ми казва, че ме обича, и че не може без мен, но аз искам да го видя по-някакъв начин. До една степен го разбирам, защото никога не е правил нищо за никой, но все пак щом аз съм "всичко", не трябва ли да се потруди? Поне нещо мъничко.. някаккъв прогрес, за да можем да полетим отново заедно...
Ако никога не е правил нищо за никого, тогава му е време да се напЪне, мисля аз. Ако ти си the first, the best & the number one, точно за теб трябва да направи изключение!