PDA

View Full Version : Моля за помощ - съвет относно съчетаване на обувки с дрехи



IMVU.Girl
02-26-2013, 14:49
Здравейте, от известно време си мисля, че трябва да си купя някакви по - високи и красиви обувки, защото отдавна не съм носила, а имам само едни, които не са много хубави. Харесах си ето тези обувки от мегияс --- http://prikachi.com/images/525/5923525I.jpg --- мисля да ги съчетавам със скини черни или индигово сини дънки + някакъв черен подходящ топ, имам малка велурена чантичка с панделка и ще стои добре, предполагам.

Отделно си мисля, че лятото мога да ги съчетавам пак с дънки или рокля за дискотека?
Какво мислите дали са подходящи или изглеждат лековато?
Като цяло харесват този стил обувки, да правят крачето малко и да са от черен велур.

Моля ви за помощ, защото съм объркана дали е добра комбинацията и дали не е прекалено официално.

katalinaa0
02-26-2013, 15:16
Харесват ми и на мен но ми се струват много фолкаджийски.Свикнала съм да виждам само чалга певици и кифли с такива. Защо не си вземеш някакви по обикновени нз другите да кажат аз не нося такива затова мнението ми не е миродавно

MaLkaTa_LaDy
02-26-2013, 15:21
Съгласна съм с горния пост. А иначе черни обувки с черни дънки + черен топ е възможно най-глупавото съчетание на дрехи.

zigzaaag
02-26-2013, 17:31
Че защо пък комбинацията на черни обувки и нещо друго да е глупава? Това е класическа комбинация...

Shantia
02-26-2013, 18:06
на мен пък ми харесват.... за мен обувките трябва да са черни!!

tonssy
02-26-2013, 18:12
Моделът ми харесва, но нещо толкова блестящо и с толкова камъчета никога не бих си купила. Относно комбинацията- черни скини дънки + черни токчета ме кефи (аз самата ги съчетавам така), но топът ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е друг цвят. Иначе всичко се губи едно в друго..

IMVU.Girl
02-26-2013, 18:19
Ами аз май се отказах от тях - първо ми харесаха ама сега вече не защото са много блестящи. Иначе - черни велурени обувки, черни или сини дънки, но тъмни и светла блузка. ама сега се чудя дали тези обувки ще стоят добре само велурени без капси и др глупости