PDA

View Full Version : Не може ли всичко да е както преди?



nea_
02-26-2013, 15:46
Запознахме се на един купон ... всъщност аз бях отвън да пуша и той излезе и ме хвана за ръката и ме помоли за един танц. То не беше един де хах цяла вечер ме следеше и ме дърпаше към дансинга :))) Няколко дни след това го добавих в фейсбук и така той ми пишеше около 5 6 седмици всеки ден, но спря. От 5 дена не ми беше писал и аз го махнах от приятелите ми :( а сега разбирам колко много съм влюбена в него :( какво да правя ?

HollyGolightly
02-26-2013, 15:52
Защо си чакала само той да ти пише, а ти самата нищо не си направила? Може да е имал някакви проблеми, да не е имал време, нещо да е станало, много прибързано си действала, ама нищо.
Освен да го добавиш отново и да му се извиниш, или като го видиш някъде да поговорите, друго не знам какво можеш да направиш.

kaili_mir
02-26-2013, 15:55
Първо, според мен, е много глупаво да го махаш от приятели, заради това, че не ти е писал. Второ - виждахте ли се след купона, целували ли сте се .. изобщо какво се случи след тази вечер и познавахте ли се преди купона? Или сте го карали само по facebook? Защото, ако е така, не вярвам да си се влюбила в него само от един купон и известно време писане .. Иначе моето мнение е, че няма как нещо да е ''както преди'', особено онази тръпка в самото начало, дори и преди да навлезете в сериозна връзка, част от нея се губи :) . Остави го той да те потърси, възможни са много причини, за да спре да те търси.

nea_
02-26-2013, 16:01
няколко пъти преди купона сме ходили на кафе ама с приятели ... а иначе след купона сме се виждали точно 2 пъти и тези 2 пъти той беше с приятели, аз също и само се поздравихме ии това беше

kaili_mir
02-26-2013, 16:18
Ти не си имала нищо сериозно с него, така че бързо ще ти мине :) Моят съвет е да не го търсиш, докато той не го направи или евентуално на следващ купон да захванеш темата.

dobri4ko2
02-26-2013, 16:29
Защо да не му пише при положение, че само той и е писал ? Просто е решил, че нямаш интерес към него и се отказал още повече след като го махне от приятели ... На дали ще ти пише.

Amore-Mio*
02-26-2013, 18:10
И защо просто не му писа ти? Ясно е, че ако не е забелязал някакъв минимален интерес от теб - ще спре. А ти вместо да му пишеш и да поддържаш контакт с него, си го премахнала от приятели. Що не вземеш да пораснеш малко и да използваш онова в-во в главата ти?

Та, добави го отново и му пиши.

lipecek
02-26-2013, 18:25
Ти си надута кифла бате !
Харесал те е денсили сте заедно, после се е постарал да ти вземе фейса или ти си му го дала по инерция. Цъкал ти е яко всяка вечер а ти си му отговаряла с по една две думички и тук там усмивчици. Мисля си, че и на кафе те е карал ма ти си го рязала всеки път и добре, че сте излизали с компания та да се видите пак. Най-вероятно два дена преди да го махнеш от приятели е бил доста припрян и те е издразнил и е разбрал, че нестава (или може би неставаШ) и е спрял. Просто е отишъл на друг купон или диско и е намерил друга хубавица.
Мноо си силна изтрила си го а ?
Еем са ти липсва вниманието от него а не самия той. Пък и ако не сте се и поопипали ще ти мине бързо.
Моето мнение, че ако го потърсиш ще движи няколко дена с теб ако вобще се съгласи и ще те отреже и хептем ше ти е гадно.


Защо да не му пише при положение, че само той и е писал ? Просто е решил, че нямаш интерес към него и се отказал още повече след като го махне от приятели ... На дали ще ти пише.

Добричко2 ше те черпа бира ако те видя !

DENKAZ
02-26-2013, 21:35
И защо просто не му писа ти? Ясно е, че ако не е забелязал някакъв минимален интерес от теб - ще спре. А ти вместо да му пишеш и да поддържаш контакт с него, си го премахнала от приятели. Що не вземеш да пораснеш малко и да използваш онова в-во в главата ти?

Напълно 100% точен отговор!

Значи искаш винаги той да те търси, винаги да ти угажда, а ти само да седиш кат няква надута пикличка дет се мисли за принцеса?

marin4itu
02-26-2013, 22:32
Писали сте си 5-6 седмици и един път не излязохте?

fenkaaa
02-27-2013, 22:40
Махнала си го от приятели,защото не ти е писал 5 дена? :D

saskou
02-27-2013, 22:44
Не го махай от приятели, порасни, провокирай го.

Tsukuda_Hiroshi
02-28-2013, 04:25
Ти си надута кифла бате !
Харесал те е денсили сте заедно, после се е постарал да ти вземе фейса или ти си му го дала по инерция. Цъкал ти е яко всяка вечер а ти си му отговаряла с по една две думички и тук там усмивчици. Мисля си, че и на кафе те е карал ма ти си го рязала всеки път и добре, че сте излизали с компания та да се видите пак. Най-вероятно два дена преди да го махнеш от приятели е бил доста припрян и те е издразнил и е разбрал, че нестава (или може би неставаШ) и е спрял. Просто е отишъл на друг купон или диско и е намерил друга хубавица.
Мноо си силна изтрила си го а ?
Еем са ти липсва вниманието от него а не самия той. Пък и ако не сте се и поопипали ще ти мине бързо.
Моето мнение, че ако го потърсиш ще движи няколко дена с теб ако вобще се съгласи и ще те отреже и хептем ше ти е гадно.
Пича леко избруталя, но явно има скорошен проблем с момичета като теб. ВЪпреки това сЪм сЪгласен - чакала си той да ти пише, вероятно наистина си му отговаряла с ДА, НЕ и усмивчици, на момчето му е писнало и е спряло да пише, за да види дали ще има реакция от твоя страна. И да, имало е - блокирала си го. Само дето се оказало, че като си загубила 1 фен и е почнало да те чопли как така някой може да се откаже от теб. Почнала си да мислиш толкова много за него, че си нарекла това "любов"... Само не мога да разбера - КАК ТАКА РАЗБРА, ЧЕ ГО ОБИЧАШ, СЛЕД КАТО ГО БЛОКИРА??? През тези 5-6 седмици кЪде спа?
Според мен просто си тЪрсиш фенчета, които да тичат след тебе. Сега си разочарована, че не си най-яката на света. Остави момчето на мира е моя сЪвет. Ще ти мине за около седмица.

P.S.: Не те хейтвам, просто това е, което виждам...

Takaki Tono
02-28-2013, 20:23
Ти си надута кифла бате !
Харесал те е денсили сте заедно, после се е постарал да ти вземе фейса или ти си му го дала по инерция. Цъкал ти е яко всяка вечер а ти си му отговаряла с по една две думички и тук там усмивчици. Мисля си, че и на кафе те е карал ма ти си го рязала всеки път и добре, че сте излизали с компания та да се видите пак. Най-вероятно два дена преди да го махнеш от приятели е бил доста припрян и те е издразнил и е разбрал, че нестава (или може би неставаШ) и е спрял. Просто е отишъл на друг купон или диско и е намерил друга хубавица.
Мноо си силна изтрила си го а ?
Еем са ти липсва вниманието от него а не самия той. Пък и ако не сте се и поопипали ще ти мине бързо.
Моето мнение, че ако го потърсиш ще движи няколко дена с теб ако вобще се съгласи и ще те отреже и хептем ше ти е гадно.



Добричко2 ше те черпа бира ако те видя !

Еваларка Lipecek