PDA

View Full Version : объркана менструация :?



FuCKkK13
02-26-2013, 20:07
не знаех тука ли да я пусна тая тема или в здравни,но все тая... менструацията си ми е редовна,но от няколко дни съм болна,от 2 дни на антибиотик ... трябваше да ми дойде на 28-29 ( идва ми като по часовник ) обаче ми дойде днеска :? току що :? и нямам абсолютно никакви ПМС :? пих витамин Ц тия дни постоянно щото нали като имаш температура над 37 е хубаво ... и си мислех,че ще ми закъснее ама изненада :? ... ясно, че е от тия хапчета ,ама как да си я нормализирам поне малко ? преди години пак беше станало така и 3 месеца подред ми идваше по 2 пъти в месец :? не искам пак да става така :? ... съвети ?

marilyn
02-26-2013, 20:36
Може да е от антибиотика, спокойно. Предполагам, че ще ти се нормализира. А и то днес сме 26ти... 2-3 дни не е кой знае какво подраняване.

FuCKkK13
02-26-2013, 20:37
ами да ама като знам по принцип,че ми идва като по часовник.. а и пих витамин Ц - по логично е да ми беше закъсняло :?

marilyn
02-26-2013, 20:40
Според мен антибиотика може да се е отразил. То вит Ц-то не ти го прави така, че да ти закъснява. Смисъл ако пиеш вит Ц преди да ти дойде, няма резултат. Принципно когато ти дойде, ако пиеш, ти намалява течението, защото помага на кръвоносните съдове да заздравеят по-бързо.

xXxPETYAxXx
02-26-2013, 20:48
Това с витамина, никак не го вярвам. За мен е просто мит, много пъти съм пила витамин Ц преди или по време на менструация, но никога не е закъснявала или намалявала.
И на мен ми се е случвало да ми дойде 2 пъти за един месец, последния път когато това стана нямах пмс и много се изненадах, отидох на гинеколог, всичко ми било наред, случвало се при младите момичета. А, аз тогава бях се и преместила де, но при теб е от антибиотиците/болестта.
И аз реших да предотвратя следващи подобни "инциденти", за това гинеколожката ми изписа хапчета.
Друго няма какво да направиш, освен да имаш едно на ум, когато си болна или под напрежение(или куп други неща)- да очакваш промяна в цикъла.

FuCKkK13
02-26-2013, 20:51
за витамин Цто ... хора и цикъла съм си спирала не веднъж,пила съм го и цел закъсняване - все си ми действа... примерно тая година на морето трябваше да ми дойде последните 3 дни докато съм на море само че аз преди това 3 дни подред пих по няколко хапченца вит.Ц и ми закъсня с около 6 дни...

FuCKkK13
02-26-2013, 20:53
Според мен антибиотика може да се е отразил. То вит Ц-то не ти го прави така, че да ти закъснява. Смисъл ако пиеш вит Ц преди да ти дойде, няма резултат. Принципно когато ти дойде, ако пиеш, ти намалява течението, защото помага на кръвоносните съдове да заздравеят по-бързо.

закъснява.. иначе съм си го и спирала с вит.Ц ,не само намалява,а направо съм си го спирала... мен ме притеснява факта,че нямам абсолютно никакви ПМС .. ама никакви :? а по принцип поне корема ме боли зверски първите 2 дни.... а с тия 12 вида хапчета/витамини/добавки изобщо... и ми е някакво кафяво-червено.. смисъл както е преди да ти свърши... а като ми идва не ми е такова,а тъмно червено по принцип .. смисъл в момента има разлика...

Fisherman
02-26-2013, 20:55
Ех как нищо не знам по фармакогнозия :(

FuCKkK13
02-26-2013, 20:56
Това с витамина, никак не го вярвам. За мен е просто мит, много пъти съм пила витамин Ц преди или по време на менструация, но никога не е закъснявала или намалявала.
И на мен ми се е случвало да ми дойде 2 пъти за един месец, последния път когато това стана нямах пмс и много се изненадах, отидох на гинеколог, всичко ми било наред, случвало се при младите момичета. А, аз тогава бях се и преместила де, но при теб е от антибиотиците/болестта.
И аз реших да предотвратя следващи подобни "инциденти", за това гинеколожката ми изписа хапчета.
Друго няма какво да направиш, освен да имаш едно на ум, когато си болна или под напрежение(или куп други неща)- да очакваш промяна в цикъла.

виж.. то зависи от организма и колко пиеш... аз един път си го спирах щото ходихме на почивка и като пих 2 дни по 7-8 вит.Ц да видиш как ми спря... за идването - при младите момичета... аз съм малка,но пък ми идва от 11 годишна... сега ще правя 17,смисъл цикъла отдавна ми се е нормализирал ... а за гинеколог и хапчета - дори и да отида ще ми кажат,че е от хапчетата и че ще ми се оправи,а аз искам да си го нормализирам защото така ми е притеснено... свикнала съм да ми идва както трябва и.. а сега и тия ПМС дето липсват :?

xXxPETYAxXx
02-26-2013, 21:02
и да отида ще ми кажат,че е от хапчетата и че ще ми се оправи,а аз искам да си го нормализирам защото така ми е притеснено... свикнала съм да ми идва както трябва и.. а сега и тия ПМС дето липсват :?
въртиш се в затворен кръг...
нали осъзнаваш, че цикъла ти няма как да не се променя с гаранция от 100% при болести и лечение с антибиотици?

FuCKkK13
02-26-2013, 21:05
въртиш се в затворен кръг...
нали осъзнаваш, че цикъла ти няма как да не се променя с гаранция от 100% при болести и лечение с антибиотици?

мхм.... по скоро се притеснявам че ми липсват тия ПМС и цвета... тия хапчета май много ми повлияха

едит: това не беше излезнало... ясно,че няма как обаче не искам пак да ми идва по 2 пъти в месеца :?

Grudi_SeXa
02-26-2013, 21:10
кофти е да имаш проблеми с путкотечението...

Amore-Mio*
02-27-2013, 19:57
Била си болна + лекарства = нормално е.
Вероятно така ще е само този месец, мен ако питаш. Иначе няма какво да направиш, освен да си потърпиш.