PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



dessy_9814
02-26-2013, 21:39
Здравейте хора, не знам дали има такава тема, и се извинявам ако вече има такава. Преди време отново бях споделила същият проблем, но вече се разрасна ии не знам какво да правя.Та такам, историята ми е: Към края на пролет 2012г. си харесах едно момче(1), от класа на моята най-добра приятелка–1 година по-голям от мен. Но той не ми обръщаше внимание и точно затова ви бях помолила за съвети. Мина време, но той продължаваше да се прави на плейбой и не ми обръщаше внимание, а аз бях много тъжна. И така всеки ден се натъжавах докато не дойде лятната ваканция. Тогава се разведрявах с приятели и не мислех толкова за него и към края на лятото тръгнах с едно друго момче(2), но все още знаех, че чувствата ми към първото момче не са угаснали. И така докато не дойде време отново да тръгнем на училище и да го виждам всеки ден. Опитвах се да го забравя и знаех, че е грешка, но просто не спирах да мисля за него, а гаджето ми не знае за него, а той е в друг град и се виждаме събота и неделя. Междувременно се занимавах с момче 1 в Аск.фм и не бях сигурна, но мисля че разбра кое е момичето със страните, тази която го сваляше в аск и той започна да се възгордява и винаги като ме видеше с моята най-добра приятелка се закачаше с нея за да ми е гадно и аз едвам се побирах в кожата си. Преди няколко дни разбрах, че момче 1 също е обвързано, но не защото се обичат, а да се правят на интересни. И не знам какво да правя обичам гаджето си, но чувствата към другото момче са по-силни и съм разделена на две :( моля ви помогнете ми. :((

marin4itu
02-26-2013, 22:29
Остави и двамата. Момчето от другия град заблуждаваш сериозно, а пък момче 1 просто е лайно.

arsenalllbaby
02-27-2013, 00:03
Блокираш първия навсякъде и пред него се правиш, че не ти пука, колкото и да ти е трудно. Не сваляй усмивката от лицето си, тя е най-голямото наказание за тези, които искат да те видят тъжна, вярвай ми!
Приятелката ти знае ли, че харесваш 1? Защото ако знае и ако се е закачала и тя с него, т.е. му е отговаряла, докато знае, че ти е тъпо, не ти е много добра приятелка.
А за гаджето ти - ако е добро момче, ако се държи добре, ако те обича и т.н., не заслужава да го залъгваш така. След като блокираш първото момче, се опитвай да не мислиш много за него, а като се усетиш, че мислиш за него, се замисли за приятеля си. Постави се на неговото място. Първия определено не те заслужава! Но ако толкова не можеш да си го избиеш от главата, мисля, че е по-добре да не подвеждаш приятеля си и да се разделите. Остани известно време сама докато се отърсиш от всичко и продължи напред. Онзи кретен не го отразявай изобщо, не си струва.

Tsukuda_Hiroshi
02-27-2013, 06:31
Имаш свястно момче до себе си, а се занимаваш с охлюв номер 1... Не мога да ви разбера вас момичетата... :( Гледай си приятеля, не се занимавай с глупости.

shmatarok
02-27-2013, 11:08
Имаш свястно момче до себе си, а се занимаваш с охлюв номер 1... Не мога да ви разбера вас момичетата... :( Гледай си приятеля, не се занимавай с глупости.

+1.
Не се занимавай с тъпаци.

dessy_9814
02-27-2013, 12:25
Блокираш първия навсякъде и пред него се правиш, че не ти пука, колкото и да ти е трудно. Не сваляй усмивката от лицето си, тя е най-голямото наказание за тези, които искат да те видят тъжна, вярвай ми!
Приятелката ти знае ли, че харесваш 1? Защото ако знае и ако се е закачала и тя с него, т.е. му е отговаряла, докато знае, че ти е тъпо, не ти е много добра приятелка.
А за гаджето ти - ако е добро момче, ако се държи добре, ако те обича и т.н., не заслужава да го залъгваш така. След като блокираш първото момче, се опитвай да не мислиш много за него, а като се усетиш, че мислиш за него, се замисли за приятеля си. Постави се на неговото място. Първия определено не те заслужава! Но ако толкова не можеш да си го избиеш от главата, мисля, че е по-добре да не подвеждаш приятеля си и да се разделите. Остани известно време сама докато се отърсиш от всичко и продължи напред. Онзи кретен не го отразявай изобщо, не си струва.

Ами да, приятелката ми знае и не го одобрява, но сърцето ми не я слуша... а просто не мога да си представя света без двамата и не знам какво ще правя, сега когато е обвързан го искам по-силно от всякога :(( а знам че той не е идеалния и че наранявам гаджето ми, но просто го искамм... само ако някой е минал по това ще ме разбере и все пак БЛАГОДАРЯ :* за съветът ти arsenalllbaby :)

Kirkataaa
02-27-2013, 12:42
голяма мастия си...

Amore-Mio*
02-27-2013, 12:51
Към въпросния (1) ти изобщо нищо не изпитваш, ако не броим някакво желание относно това, че някога си го пожелала, но не си го получила. Единствено това те изяжда отвътре и те кара да си мислиш, че имаш чувства към него, подчертавам чувства, което е глупаво.

Иначе вземи разбери дали наистина изпитваш нещо към номер (2), гаджето ти, в противен случай би било отвратително нагло и егоистично да го нараниш в името на твоето благо. Но в никакъв случай няма такова нещо като обичам (2), но изпитвам и чувства към (1) - накрая от двата стола, ще останеш без нито един.

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 13:43
Обичала била приятеля си... Леле, деца, не използвайте толкова силни думи, когато е очевидно, че не им знаете значението!

dessy_9814
02-27-2013, 16:31
Amore-Mio* Благодаря ти за съвета, тези дни ще помисля :)

SoMuchWin
02-27-2013, 16:50
Friendzoned the good guy, dating the faggot -> wants an advice:

http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/008/301/christian_bale_american_psycho_patrick_bateman_axe _10989289_RE_PwnzElite_has_declared_war_on_Grammar _Nazis-s400x300-173837.jpg

monita_simonita
10-12-2013, 11:23
zdraveite. imam nujda ot pomo6t! xaresvam edno mom4e ot klasa mi, ot vreme na vreme go zaglejdam, ponqkoga daje ne moga da izmislq v 4asovete kak da go vijdam s perifernoto si zrenie i izgarqm otvytre! taka de mnogo go xaresvam no... ne znam kakvo da napravq za da go vpe4atlq. Probvam da se dyrja estestveno, no prosto ne moga pokrai nai-dobrata si priqtelka, za6toto postoqnno me razsmiva i po4vame da se ligavim ama mnogo! my4a se i da vpe4atlq s pesni(stranno, no fakt za moeto u4ili6te), imam mu feisbuka, xaresvam ne6tata, koito toi xaresva, no prosto ne se polu4ava! molq vi pomognete!

Luci
10-12-2013, 16:07
В момента ти си играеш с (2), както оня си играе с тебе... Ако си човек на място би седнала и здраво помислила какво искаш, защото постави се на мястото на гаджето ти и ще видиш как би се чувствала, ако той правеше това, което ти правиш... Ти даже не знаеш какво искаш... по-добре верно остани сама накрая и помисли добре какво искаш!

baby_baby
11-05-2013, 12:53
Според мен ти не знаеш какво искаш и по-добре остани сама и не казвай че обичаш гаджето си ако го обичаше нямаше да искаш друг ;)

prince
11-05-2013, 17:47
Не знаеш какво искаш. Няма смисъл да прецакваш момче2 , а момче1 е глупак, ти не ме кефиш, защото използваш ask. Чао