PDA

View Full Version : Искане



lifo
02-27-2013, 04:49
Здравейте, с приятелката ми вече с ме заедно 15-тина дни, Да отбележа студенти сме, за мен бил съм с момиче 2 пъти и то се когато има градус в кръвта. Момичето ми е много хубаво(добро). Та въпроса ми е да се пробвам ли да го направим и как по точно да си го поискам без да нараня чувствата и и да не си каже този е поредния тъпкач. Също не съм намеквал пробвах да пусна няколко ръчички ама тя ги маха :Д

Благодаря предварително

minchorna
02-27-2013, 06:45
Покани я у вас на филм.прегръщай я,целувай я,почни лек масаж по гърба и т.н Малко по-малко,а не от вратата за краката:) Барай и коремчето (КОРЕМА-ако е много дебела :D ) ,целувай я по врата и леко се притискай в нея.Надявам се сама да се досети какво следва:)

lifo
02-27-2013, 06:51
Това с филмите го минахме-дава ми гръб и на мен ми се доспива. като е у нас само се целуване и нещо не усещам страстта в нея. Чудя са дали довечера нещо свещи да запаля, просто не знам не, че бързам толкова да я е*а ама да не земи ми избяга а не искам да става така. Пък си мисля и друго земи си каже е тоз не става и да ма разкара докато чакам тя да вземи да ми се натиска

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 08:18
Тама да не земи ми избяга а не искам да става така. Пък си мисля и друго земи си каже е тоз не става и да ма разкара докато чакам тя да вземи да ми се натиска

Вероятно сам се чудиш "Как въобще си хванах приятелка?!"

lifo
02-27-2013, 08:27
"Как въобще си хванах приятелка?!" Не си права постарах се много за това момиче влюбен съм в нея и да секса не ми е от силните страни

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 08:41
Не звучеше много влюбено, когато след "хубаво" отваряш скоба и уточняваш "(добро)", може просто на мен така да ми е прозвучало, но ми направи впечатление това.

lifo
02-27-2013, 08:44
Момичето е всичко което едно момче може да желае ...

lifo
02-27-2013, 08:45
Моля заключете темата

minchorna
02-27-2013, 09:00
Като не си за секса си стой на гъза.То само ще се случи,кво само го планирате тоя секс,това не е покупка на кола по дяволите!

Amore-Mio*
02-27-2013, 12:56
Заедно сте от някакви си седмици, а ти вече искаш секс, твърдейки, че не си с нея само за секса?
Я пак?

sweetka_96
02-27-2013, 14:38
Заедно сте от някакви си седмици, а ти вече искаш секс, твърдейки, че не си с нея само за секса?
Я пак?

И аз нещо не го разбирам..

skok
02-27-2013, 14:42
Щото си набор 96 вероятно

ShtrudeL
02-27-2013, 15:40
И какво като са от някакви седмици?
Абе много сте зле.
Когато двама души са заедно, те не се държат само за ръчичка и не си говорят само милички неща, с идеята да се впечатляват, защото съм забелязала, че повечето двойки, който познавам, точно това правят, което е адски дразнещо.
В секса няма нищо лошо, дори да се изчукат на втория ден. Та дори още преди 'да са тръгнали'. Човека има нужда от близост. От допир. От това да усети друг човек. Защо тогава просто не ходят заедно да кафе/излизат/споделят си какво са правили през деня, без да се прегръщат/целуват? Защото не може. И е съвсем нормално да искаш да си изконсумираш човечето изцяло. А ако се притесняваш от това, или просто 'чакаш подходящия момент' или 'момента, в който онзи до теб ще ти се е доказал' (върховната простотия), то си тотален идиот, който изобщо не е на ясно защо се е захванал с човека до себе си. Значи че е в някакъв срамежлив период (който ме дразни) и който не е казано, че не бива да съществува, дори напротив, но трябва да е минал още преди да са започнали да 'ходят'. Инак го приемам като 'връзка в 5ти клас'.
И това че иска секс толкова рано, изобщо не значи, че е с нея само заради секса. Ааааааааааа'ма че типично женско мислене.

Понеже видях, че автора е поискал темата да се заключи след като си написах поста.. моля да го потвърди отново и ще я заключа..

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 16:02
И какво като са от някакви седмици?
Абе много сте зле.
Когато двама души са заедно, те не се държат само за ръчичка и не си говорят само милички неща, с идеята да се впечатляват, защото съм забелязала, че повечето двойки, който познавам, точно това правят, което е адски дразнещо.
В секса няма нищо лошо, дори да се изчукат на втория ден. Та дори още преди 'да са тръгнали'. Човека има нужда от близост. От допир. От това да усети друг човек. Защо тогава просто не ходят заедно да кафе/излизат/споделят си какво са правили през деня, без да се прегръщат/целуват? Защото не може. И е съвсем нормално да искаш да си изконсумираш човечето изцяло. А ако се притесняваш от това, или просто 'чакаш подходящия момент' или 'момента, в който онзи до теб ще ти се е доказал' (върховната простотия), то си тотален идиот, който изобщо не е на ясно защо се е захванал с човека до себе си. Значи че е в някакъв срамежлив период (който ме дразни) и който не е казано, че не бива да съществува, дори напротив, но трябва да е минал още преди да са започнали да 'ходят'. Инак го приемам като 'връзка в 5ти клас'.
И това че иска секс толкова рано, изобщо не значи, че е с нея само заради секса. Ааааааааааа'ма че типично женско мислене.

Понеже видях, че автора е поискал темата да се заключи след като си написах поста.. моля да го потвърди отново и ще я заключа..

Споделям твоето мнение!

Авторе, не я притискай много, но не я и оставяй да си мисли, че ще я чакаш вечно. Награби я страстно, така че на нея да ѝ се прииска, според мен нещо правиш не както трябва, не знам кое точно. Може би много лесно се отказваш и си твърде отстъпчив?

girlwithblueeyes
02-27-2013, 16:11
И какво като са от някакви седмици?
Абе много сте зле.
Когато двама души са заедно, те не се държат само за ръчичка и не си говорят само милички неща, с идеята да се впечатляват, защото съм забелязала, че повечето двойки, който познавам, точно това правят, което е адски дразнещо.
В секса няма нищо лошо, дори да се изчукат на втория ден. Та дори още преди 'да са тръгнали'. Човека има нужда от близост. От допир. От това да усети друг човек. Защо тогава просто не ходят заедно да кафе/излизат/споделят си какво са правили през деня, без да се прегръщат/целуват? Защото не може. И е съвсем нормално да искаш да си изконсумираш човечето изцяло. А ако се притесняваш от това, или просто 'чакаш подходящия момент' или 'момента, в който онзи до теб ще ти се е доказал' (върховната простотия), то си тотален идиот, който изобщо не е на ясно защо се е захванал с човека до себе си. Значи че е в някакъв срамежлив период (който ме дразни) и който не е казано, че не бива да съществува, дори напротив, но трябва да е минал още преди да са започнали да 'ходят'. Инак го приемам като 'връзка в 5ти клас'.
И това че иска секс толкова рано, изобщо не значи, че е с нея само заради секса. Ааааааааааа'ма че типично женско мислене.

Понеже видях, че автора е поискал темата да се заключи след като си написах поста.. моля да го потвърди отново и ще я заключа..

+1

SoMuchWin
02-27-2013, 18:21
http://www.youtube.com/watch?v=6od4WeaWDcs

Я MAN UP!

DENKAZ
02-27-2013, 18:31
Точно заради секса си май, ама айде.

TheBobqk
03-03-2013, 13:08
Щом ти дърпа ръцете явно, не иска. Може да има някакъв проблем, да се притеснява от нещо. Поговори с нея. Възможно е да правиш нещо грешно, възможно е просто да не й се прави секс. Наистина приличаш на човек, който иска само да си го вкара някъде.

NambyPamby
03-03-2013, 15:04
Ами, нормално е да ти маха ръцете. Уникално смотан си. На някакво рандом момиче, каквото съм аз, не можеш да ми вдъхнеш грам доверие само като те гледам как се изразяваш и как разсъждаваш, кво остава, ако ми беше гадже.
Липсва ти увереност, липсва ти подход, липсва ти опит, абе въобще, много работи ти липсват.
Не е въпросът в това дали е курвенско, или не да се изчукаш на втората седмица(въпреки, че при все, че тва ти е половинката, не виждам нищо грешно, ако ще и на първия час да е), а че има мъже и мъже. Едните ти спечелват доверието само с поглед, свалят ти дрехите единствено с докосване с върха на пръстите си и до такава степен ти разтреперват коленете, че сама си зарязваш принципите и задръжките; има и други, които просто не знаят как да си поискат или пък имат дар слово, но не и особени креватни умения, та думите коренно се различават с реалността и се получава доста трагикомична и... незадоволителна ситуация.

Всеки сам избира какъв да бъде.
Приеми, авторе, че ти не си типичният фатален мъж, който предизвиква похотливи мисли само с поглед. Приеми и тъжната истина, че ако продължаваш да се държиш като 13-годишен пубер с врящи хормони, чиято единствена цел е да намери дупка, в която да го тикне, скоро няма да те огрее.
Очевидно помежду ви няма изгаряща химия(поне от нейна страна), очевидно и тя все още ти няма доверие, както няма и желание да избързва.
Не я притискай, стараейки се да я натискаш при всяка удобна възможност, бъди нежен и внимателен, но се старай ясно да й покажеш, че я желаеш и искаш да минете на следващото ниво. Ако продължава да се дърпа - тактично се опитай да поговориш с нея, за да разбереш какъв е проблемът, разбери тревогите й, успокой я. Проявиш ли разбиране о време, ще ти се отплати после стократно.

fenastz
03-03-2013, 17:44
Мани я тая запряна патка бе