PDA

View Full Version : Секс с гаджето



lifo
02-27-2013, 07:50
Здравейте, с приятелката ми вече с ме заедно 15-тина дни, Да отбележа студенти сме, за мен бил съм с момиче 2 пъти и то се когато има градус в кръвта. Момичето ми е много хубаво(добро). Та въпроса ми е да се пробвам ли да го направим и как по точно да си го поискам без да нараня чувствата и и да не си каже този е поредния тъпкач. Също не съм намеквал пробвах да пусна няколко ръчички ама тя ги маха :Д

Благодаря предварително

SexyBitch
02-27-2013, 07:55
Вече пусна такава тема, колко повече ще пуснеш?... И много ясно, че ще си помисли, чеси тъпак...На 15тия ден да искаш секс от достойно момиче; аз ако бях на нейното място, щях да те завържа за леглото гол с белезници и да те оставя така, докато не дойдат ваште/съквартиранта ти...стегни се малко брат ;)

xoxi
02-27-2013, 08:10
След като си показал, че искаш, а тя ясно е показала, че все още не иска, какво точно се опитваш да направиш сега? Не се натискай повече. Явно момичето не е свикнало да се мята в леглото на втората седмица. Говорете на тази тема, разбери какво е нейното мнение и когато е готова и иска да е с теб, нека ти каже или направо да действа. Само не я притискай.

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 08:15
Ми, когато ѝ се прииска, сама ще си вземе!
Макар че си доста неопитен с жените явно, подходът ти сигурно е неправилен като цяло.

lifo
02-27-2013, 08:24
Ми дай някой акълл...

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 08:29
Както казах в другата ти тема, според мен сам си задаваш въпроса "Как успях да си хвана гадже?", а това говори за ниска самооценка, липса на самочувствие, неувереност... Опитай да промениш това положение!

Grudi_SeXa
02-27-2013, 08:31
Сигурно е деТствена.


аз ако бях на нейното място, щях да те завържа за леглото гол с белезници и да те чукам до припадък, но не всички са ултра мега яки секси кучки от Майна сити ;)
послушай момичето

lifo
02-27-2013, 08:36
Може и така да е но в какво по скоро да се вслушам

lifo
02-27-2013, 08:42
Моля заключете темата