PDA

View Full Version : Стромб?



richkata1
02-27-2013, 13:35
Значи аз съм над 90 килограма на 16 години. Искам да отслабна и после да кача малко мускулна маса. Поразпитах малко и ми казаха, че мога да взимам нещо наречено 'стромб' вместо да отслабвам и после да качвам. Това всъщност което прави ' стромб-а' е че превръща излишните мазнини в мускулна маса. Ако е вярно, и ако имате някакви други препоръки, отговорете. :)

minchorna
02-27-2013, 14:17
Не се казва стромб,а СТРОМБА! Явно идея си нямаш,че това е анаболен стероид,който вреди на черния дроб,нали? и НЕ,не ти го препоръчвам.Направи си една диета,яж само качествена храна и прави кардио с тежки тренировки! До 20 годишна възраст не ти трябват никакви " хапове" ! Сядай си на гъза и почни да се трудиш малко повече в залата! + Това не очаквай магически резултати от тези хапчета!

DownloadVirus
02-27-2013, 14:50
Това всъщност което прави ' стромб-а' е че превръща излишните мазнини в мускулна маса.

По-скоро може да ти умъртви и малкото ти останали мозъчни клетки. Подобна трансформация е невъзможна по какъвто и да било начин.

Yen_is_bacK
02-27-2013, 14:57
Значи аз съм над 90 килограма на 16 години. Искам да отслабна и после да кача малко мускулна маса. Поразпитах малко и ми казаха, че мога да взимам нещо наречено 'стромб' вместо да отслабвам и после да качвам. Това всъщност което прави ' стромб-а' е че превръща излишните мазнини в мускулна маса. Ако е вярно, и ако имате някакви други препоръки, отговорете. :)

Станозолол е медикаментозно средство, което е анаболен стероид. Неблагоприятни промени МЕКО КЗАНО в холестерола, увреждане на черния дроб. Значи аз ти давам гаранция че ти ако посегнеш към стромбата ще си търсиш донор на черен дроб :)

DownloadVirus
02-27-2013, 15:09
Прочети малко в нета и си направи някакъв хранителен режим,почни тренировки.Не може 16 години да си седиш на гъза и сега за 2-3 месеца до лятото да станеш като културист.

firstdiesel
02-27-2013, 16:22
stanozolol не беше ли vinstrol ?

хвалиха го че е бил безобиден ама не знам ...

според мен, не си играй с тежката артилерия.

Дай ядене, основни добавки, стабилни тренировки и ще стане ... пък и като го земеш тоя зоб, пак никъв хуй, пак се иска здраво ядене и дигане

richkata1
02-27-2013, 20:20
Благодаря ви за отговорите :). Ще се постарая да отслабна с диети и тренировки. А само да попитам, L-Carnitin-а вреден ли е за организъма (Съжалявам за този въпрос, но просто ви пиша от телефона и става малко бавно и няма как да поразгледам в другите теми).

petkoo
02-27-2013, 20:22
L-Carnitina ще ти свърши работа, както и някой Fat-Burner и до колкото знам не вредят ;)

firstdiesel
02-27-2013, 20:26
карнитина няма странични ефекти ..... освен, ако го предозираш - стомашни крампи, гадене

Mladenoff
02-27-2013, 20:59
поредната тема за стероиди от 16-годишни...как пък си помислих, че човека ще си има сериозен стаж, па ще сподели цикъла си, па ще каже к'ви добавки ще взема...нема бате...тука даже не се знае к'во е тва станозолол

firstdiesel
02-27-2013, 21:43
поредната тема за стероиди от 16-годишни...как пък си помислих, че човека ще си има сериозен стаж, па ще сподели цикъла си, па ще каже к'ви добавки ще взема...нема бате...тука даже не се знае к'во е тва станозолол

зоб удобен за чистене, кво да е :D

Fisherman
02-27-2013, 22:04
превръщане на една тъкан в друга уоу в тоя форум сте изпреварили медицината

Yen_is_bacK
03-03-2013, 14:22
Благодаря ви за отговорите :). Ще се постарая да отслабна с диети и тренировки. А само да попитам, L-Carnitin-а вреден ли е за организъма (Съжалявам за този въпрос, но просто ви пиша от телефона и става малко бавно и няма как да поразгледам в другите теми).

минуса му е че тялото привиква към него много бързо и спира да действа, пий го 14 дена и почивай 14 и после пак можеш да комбинираш със CLA