PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



TheMan9191
02-27-2013, 17:19
Сигурно е имало доста такива теми, ама аз да питам пак :D

Момичета, какви момчета харесвате? Не говоря за коса, очи и др. ами по какви си падате повече - мъжкари или малко по мили и чувствителни момчета?

feikk
02-27-2013, 17:22
Задължително да си скубе веждите, да си бръсне краката и гърдите, да ходи на маникюр, педикюр и гъзикю(у?)р, да поддържа прическа и не на последно място - да харесва Джъстин Бийбър и да мрази Селена Гомез.

HollyGolightly
02-27-2013, 17:29
Мили и чувствителни, да можем да си плачем заедно на романтичните, сладникави драми

marilyn
02-27-2013, 17:43
Все едно всички момичета харесваме или романтични, нежнички, или мъжкари, груби...

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 18:09
Един Мъж трябва да може и да е мъжкар, и да е мил, според ситуацията!

anonymous708973
02-27-2013, 19:03
Сигурно е имало доста такива теми, ама аз да питам пак :D

Момичета, какви момчета харесвате? Не говоря за коса, очи и др. ами по какви си падате повече - мъжкари или малко по мили и чувствителни момчета?

Има само два типа, ша знайш - badass-овете с лош секси поглед, които не те бръснат за нищо, и миличките и чувствителни момченца, които ще ти изслушват всичките момичешки идиотизми и ще гледат тъпи комедии с предвидим хепи енд.

sunshinebabyangelova
02-27-2013, 19:08
Че всички момичета/жени харесваме един тип момчета/мъже.. Пфф, това е дъвкано милиони пъти. Всяко момиче/жена харесва различни момчета/мъже.

Amore-Mio*
02-27-2013, 19:18
Двете в едно, по възможност.
Моето мнение, че един мъж трябва да носи мъжкото в себе си, та в ситуация, когато има някакъв проблем да покаже мъжествеността си и да накара момичето да се чувства в пълна безопасност. Разбира се, момичетата си обичаме и мъжете, които не ги е страх да показват чувствата си, да са мили, нежни и искрени. Да, говоря с "общ знаменател", но все пак аз предполагам, че е така. Поне лично за мен.

minzz
02-27-2013, 19:57
Аз харесвам мъжете, които знаят как да се държат с една жена. Мъжете, които отстояват себе си и не прекрачват границата на детското в себе си, което всеки един човек е запазил поне малко, но това не значи, че трябва да са като дървета от хумористична гледна точка. Също така да бъдат честни пред себе си и жената до тях.

girlwithblueeyes
02-27-2013, 22:16
Ами това са глупости с тези етикети . Относно мен мразя емоционални мъже !!! Просто това някой да ми изпада в някакви настроение тип "Ромуалдо от"" Робинята Изаура"" ми бърка в здравето . Харесвам здраво стъпили на земята мъже с амбиции .

limonade
03-02-2013, 17:37
Аз лично много се впечатлявам от мъжкари...които не изразяват особено чувствата си ( и да, не е хубаво, но това някак си адски ме привлича).

psychopath
03-02-2013, 21:54
Различните момичета харесват различни момчета.
Като цяло повечето се кефят на алфа-мъжкари, но голяма част от момичетата не могат да разграничат мъжкар от псведо-такъв, който се оказва п'утка в повечето случаи.


PS - C'MON YOU IRONS!

Al3ksandra
03-02-2013, 22:33
Незнам...по скоро харесвам нежност... пълна нежност, тръпка - неща който ги притежават малко момчета,найстина... :) Макар че си е до момичето - ако си я привличат по буйните и мъжкарите, тя ще си ги намира тях и така...и обратно.