PDA

View Full Version : Проблем след скин



sexobeAt
02-27-2013, 18:15
значи смених няколко скина на соурса си...и когато пробвам да вляза в сервър на aDDicTeD BG CSS Classic Dust2 ми дава ето тая грешка...какво да направя ?! http://prikachi.com/images.php?images/164/5923164o.png помогнете ми !

notjustteen
02-27-2013, 20:54
Изтрий го тоя файл и пак пробвай да влезеш.

sexobeAt
02-27-2013, 21:40
Изтрий го тоя файл и пак пробвай да влезеш.

изтрил съм го..но пак това ми дава...и след като вляза в папката тоя файл пак е там :/
друг начин има ли? и да вметна че само в тоя сървър така ми прави,но ся съм на висок ранк и не искам си го сменям ?!

notjustteen
02-27-2013, 21:50
Значи сървъра не позволява моделите ти или нещо е сбъркано в тях. Пробвай когато включиш играта да напишеш в конзолата "sv_consistency 0" и пак да влезеш в сървъра. Ако пак не стане ще трябва да махнеш скиновете.

sexobeAt
02-27-2013, 22:23
Значи сървъра не позволява моделите ти или нещо е сбъркано в тях. Пробвай когато включиш играта да напишеш в конзолата "sv_consistency 0" и пак да влезеш в сървъра. Ако пак не стане ще трябва да махнеш скиновете.

пробвал съм и това..пак същия номер..пък не ми са трият скиновете сега..мисля че знам точно кой скин ми прай мизерията,защото преди да сложа точно него нямах проблеми..благодаря все пак : )