PDA

View Full Version : 'Искам го :( ' Извиних се .. и сега какво ?!



Tonichkka
02-27-2013, 18:55
Здравейте! :)
Преди няколко дена бях писала във форума и получих доста добри съвети,които много ми помогнаха ( http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/542190-%D0%98%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BC-%D0%B3%D0%BE-( ) и много ви благодаря!! :) :) .... извинихме си .. и сега какво.. винаги аз първа пиша в скайп,винаги първа се обаждам,винаги първа пиша смс .. и така нататък .. не сме се излизали още ... но въпроса ми е какво да правя .. да продължавам да му пиша,да престана или какво .. Ако някой ми помогне отново ще съм много благодарна!! :):)

xXxPETYAxXx
02-27-2013, 19:01
Ами покани го да излезете - живия контакт е много по-важен от писането. Ако излезете и види в теб нещо, което да го очарова и да създаде у него желание да иска да поддържа контакт с теб - сам ще ти пише. На живо имаш много по голям шанс да го впечатлиш(отново), отколкото зад монитора.

Tonichkka
02-27-2013, 19:05
Ами малко ми е неудобно аз да го поканя да излезем ... искам да го провокирам той да ме покани .. :)

Amore-Mio*
02-27-2013, 19:23
Като за начало добра първа крачка си направила.
Продължавай нататък, като го поканиш ти, а не да го предизвикаш той да го направи. Защото вероятно няма да има смелост (Или не знам и аз как да се изразя, след ония изречени думи). Но пък определено има нужда да се видите на живо, тъй като нещата извън виртуалното пространство се получават много по-гладко и по-добре, отколкото си мислиш.

Tonichkka
02-27-2013, 19:25
Всъщност аз му се извиних на живо ... но не наистина ще ми е доста трудно да го поканя ... дори си мисля,че няма да успея изобщо ... така че това просто не е вариант ...

marilyn
02-27-2013, 19:39
Покани го, в 21век сме, нормално е.

Tonichkka
02-27-2013, 19:45
Ще се опитвам да ви поясня още малко ... Значи пишем си в скайп - днес ...сега тоест преди няколко минути (почти час) и чата ни е ... аз:що не ми пишеш
той:пиша ти
аз:не е вярно
той: ..пее ми някаква глупава песен
аз:много хубаво браво
това последното му го написах,защото много му се ядосах ...
и сега от един път да му пиша .. ''хей искаш ли утре да идем на разходка :) '' някак си просто май не се връзват нещата а и както казах не мога .. :(

lipecek
02-27-2013, 19:47
Мда покани го но да знаеш има едно състояние на духа наречено "мъжка гордост" а то се характеризира с:
1. Неприязън към обекта "Х"
2. Лек уплах
3. Необясним яд/гняв
4. Боторско държане
и така на татък ...

Знай, че както се споменава в по-горните постове няма да има смелост да задвижи колелото. А и може да ти иска обяснение. Изброените точки ако ги усетиш значи още те херасва само, че ти е обиден. Наблюдавай го за погледи през рамо. Ако ги има давай смело :)

Tonichkka
02-27-2013, 19:50
Мда покани го но да знаеш има едно състояние на духа наречено "мъжка гордост" а то се характеризира с:
1. Неприязън към обекта "Х"
2. Лек уплах
3. Необясним яд/гняв
4. Боторско държане
и така на татък ...

Знай, че както се споменава в по-горните постове няма да има смелост да задвижи колелото. А и може да ти иска обяснение. Изброените точки ако ги усетиш значи още те херасва само, че ти е обиден. Наблюдавай го за погледи през рамо. Ако ги има давай смело :)

ии защо винаги аз ''да задвижвам колелото'' :/ :(

Amore-Mio*
02-27-2013, 19:54
ии защо винаги аз ''да задвижвам колелото'' :/ :(
Защото , поне за в момента, така трябва. Той е наранен, мъжкото му его е разрушено, както ти намекнах и в горния си пост. Някак, когато се поставиш на неговото място - сама ще усетиш какво е изпитал той и как не би имал смелостта той да тръгне да задвижва нещата, докато не се увери, че ти наистина си се разкаяла и си го приемаш такъв, какъвто е. И че вече мислиш, преди да кажеш и направиш нещо. А това как няма да можеш да го поканиш и че е невъзможно ми звучи като "Гузен негонен бяга". Покани го, няма да те изяде. А все от някъде трябва да продължат нещата, а не да се остане в интернет.

Tonichkka
02-27-2013, 19:58
докато не се увери, че ти наистина си се разкаяла и си го приемаш такъв, какъвто е.
Ако още не е разбрал,че наистина съм се разкаяла не знам какво повече да направя .... и ако ми откаже да излезем ще ми стане още по кофти ... и тоя вариант го има

Amore-Mio*
02-27-2013, 20:18
Ако още не е разбрал,че наистина съм се разкаяла не знам какво повече да направя .... и ако ми откаже да излезем ще ми стане още по кофти ... и тоя вариант го има

Винаги съм мразела извиненията, защото някои си мислят, че една дума ще оправи нещата. Трябва действия, които да докажат наистина това разкаяние, а ти в момента бягаш от тая част. И вместо да кажеш "не мога, не мога", се вземи в ръце, ако го желаеш толкова, колкото твърдиш. Бори се, момиче, за това, което искаш.

Tonichkka
02-27-2013, 20:27
Едно клише ... 'не мога да позволя да се боря само аз ' понеже бяхме прекратили отношения .. но аз направих всичко по силите си,за да можем да сме както преди ... и сега когато нещата започват да се оправят той ме отрязва ..защото има работа,или ще излиза , или ще гледа филм ... |(

Amore-Mio*
02-27-2013, 20:34
Едно клише ... 'не мога да позволя да се боря само аз ' понеже бяхме прекратили отношения .. но аз направих всичко по силите си,за да можем да сме както преди ... и сега когато нещата започват да се оправят той ме отрязва ..защото има работа,или ще излиза , или ще гледа филм ... |(

И какво по - точно направи, да попитам аз. Това ли ти е по силите - да кажеш някакви си думи за извинение и да пишеш? Пък реално какво очакваш след всичкото и след нараненото му его. Казах ти, постави се на негово място и виж какво е. Нормално е да е загубил интерес или просто да не вярва в искреността на твоето внимание и това, което се опитваш да постигнеш.

TechMachine
02-27-2013, 20:56
Tonichkka просто послушай какво ти казват хората .

girlwithblueeyes
02-27-2013, 22:04
Няма лошо момиче да поема първата крачка . Не сме в 18 век все пак . Така ще му покажеш , че наистина искаш да бъдете заедно .

Tsukuda_Hiroshi
02-28-2013, 04:36
Едно клише ... 'не мога да позволя да се боря само аз ' понеже бяхме прекратили отношения .. но аз направих всичко по силите си,за да можем да сме както преди ... и сега когато нещата започват да се оправят той ме отрязва ..защото има работа,или ще излиза , или ще гледа филм ... |(
Кой писа вЪв форума, че си иска приятеля? Ти или той? Като си ти - ще правиш пЪрвата крачка докато проработи! Като не искаш или като ти омрЪзне, заебавай и всеки по пЪтя си! DAFUQ - да ти се молим ли да излезете? 35 000 човека ти казаха, че за момента ти си тази, която трябва да е по-настоятелна и дори ти обясниха защо момчето се дЪрпа в момента, ти пак философстваш и пускаш някакви клишета. Като си толкова оправна и умна - защо питаш нас???