PDA

View Full Version : Объркана история



oburkanoto_momiche205
02-28-2013, 10:49
Ето я и моята объркана история моля не ме съдете а ми дайте някой съвет ....
Значи запознахме се на скоро със въпросното момче на 17 сме вече .... от началото на годината ми беше криво в ново училище а и преди съучениците ми все ми се присмиваха и ми беше писнало все да съм доброто и послушно момиченце които учителите му се радваха и обичаха...както и да е промених се външно и вътрешно зареди предишните си любови които само неприятни спомени...влюбих се в един свой съученик макар че отначало отричах и нали се бях превърнала в лошо момиче което бяга от часовете ,говори в час размива останалите...останалите обаче си помислиха ,че вземам някакви наркотици за да съм толкова често в добро настроение дори и сутрин а аз само кафе бях пила...така и момчето което много харесвам чу тези слухове и започна да страни от мен..незнам защо на шега от начало направих един фалшив профил във фейсбук уж да видя дали флиртува с други момичета там дали им обръща внимание нали той е все така старателен в уроците и получава винаги добри оценки...речено сторено през Коледната ваканция ми липсваше и реших да използвам това за да му пиша и да видя дали ще отговори да се направя на момиче от друг град досещате се....той пък взе че отговори и така се започна писахме си с часове гонворихме на различни теми ,но аз не бях сложила моя снимка а на известна личност и така за малко спряхме ,но на скоро пак ми писа и не се сдържах и му отговорих...цяла история си измислих направо ,проблема обаче е че той започна да настоява да ме види на снимка или поне тази с която мисли ,че пише..незнам какво да правя дали да му призная че съм аз или не?Ако му призная и ме намрази?Всичко беше на шега от любопитство а сега се чуствам в безизходица направо...направих го защото знаех че ако му пиша от мое име нямаше да ми отговори ,сега казва че по начина по който му пиша започвал да го привличам и незнам наистина съм обръкана ако се влюби в "другата" тоест тази дето не съществува?

xXxPETYAxXx
02-28-2013, 10:56
Изтрии си фалшивия профил и започни да контактуваш с него лично! Гледай да започнеш да правиш нещата паралелно, за да не се усети, че си ти. В смисъл започни да му пишеш и да общуваш с него на живо, и през това време все по-рядко общувай с него от фалшивия профил, но не спирай изведнъж, за да не е очевидно, че си била ти и си се преструвала.

Kirkataaa
02-28-2013, 10:58
щом не те е виждал значи се е влюбил във вътрешното ти аз, разкрий се според мен няма какво да губиш.

oburkanoto_momiche205
02-28-2013, 11:24
Ами ако си призная ,че съм била аз дали ще ме намрази?И кога да му го кажа?Някакви идеи?

feikk
02-28-2013, 11:36
като ти иска снимка - дай му ;) твоята. така без некви драми сам ще разбере квото е нужно, а след това му подчертай ! , че не взимаш наркотици и почни да се държиш нормално и да стоиш в часовете. Щом казваш, че и той си гледа уроците, значи по би го впечатлила с това, а не да си "дим да ме няма" ... А тва дали даскалите те обичат и че някой ти се смее за тва - повярвай ми след година-две-три, ти ше си мноооооооооооого над тях.

Amore-Mio*
02-28-2013, 12:15
Вземи да пораснеш, наистина.
Спряла да учи, станала "лошо момиче", което буквално си е съсипало бъдещето и го осъзнай, докато е време. Иначе щом си му симпатична без да те е виждал, значи все пак оценява това, което си пише и харесва вътрешното ти "Ти", така че няма какво да губиш, според мен, ако му изпратиш твоя снимка.

oburkanoto_momiche205
02-28-2013, 12:24
Ами ако ме намрази зареди това ,че го излъгах?

feikk
02-28-2013, 12:30
Ами кажи му това, което написа тук - че не е било с такава цел, че си искала да го пробваш итнт. Но не драматизирай, пробвай по някъв по-ведър начин да разговаряш с него, може пък да му стане смешно, не да се разсърди... което е по-добрият вариант за мен. Но дори да стане и второто - ако наистина те е харесал като човек, не вярвам да го държи много сръднята. :)

girlwithblueeyes
02-28-2013, 12:51
Охх като почнете с това станах лошо момиче спрях да уча . Това вече не е вървежно напротив жалко е ! Свестните момчета си падат по мацки с цели и амбиции , а не по пикли дето бягат от час и се правят на лоши в мрежата . Значи ти можеш да го лъжеш и разиграваш и сега питаш дали ще се ядоса . Ами сладурче никой не обича да го баламосват , той се е влюбил в твоето фалшиво аз а не в в самата теб . Може пък и да греша и след като му кажеш нещата да потръгнат,но от това което чета по скоро би се одръпнал от теб .

HollyGolightly
02-28-2013, 14:58
Много глупава постъпка, и да, има възможност да го нараниш по този начин и да те намрази. Ти си играеш с чувствата му по , така че най-добре му кажи и каквото стане-стане. Нищо не можеш да направиш, трябвало е да помислиш преди да правиш глупости.
Гледай Catfish, поне да се успокоиш, че не си единствената в такава ситуация.

lubopitna_123
02-28-2013, 15:42
Ами нормално е отначало да не се зарадва и да се ядоса ,но може и да го приеме по-спокойно зависи от характера му :)

antoniq_96
02-28-2013, 20:47
Ами нормално е отначало да не се зарадва и да се ядоса ,но може и да го приеме по-спокойно зависи от характера му :)

Напълно съм съгласна зависи до голяма степен от характера на самото момче

Tsukuda_Hiroshi
03-01-2013, 04:28
Изтрии си фалшивия профил и започни да контактуваш с него лично! Гледай да започнеш да правиш нещата паралелно, за да не се усети, че си ти. В смисъл започни да му пишеш и да общуваш с него на живо, и през това време все по-рядко общувай с него от фалшивия профил, но не спирай изведнъж, за да не е очевидно, че си била ти и си се преструвала.
+1!
И като го видиш нещастен, влез му в положението (НА ЖИВО) и като ти сподели проблема как еди-коя си не му пише вече, не пропускай да очерниш виртуалното си Аз, колкото се може повече. Щом един пЪт си успяла да му грабнеш вниманието, ще можеш пак... ;)

3oPuTy
03-02-2013, 07:45
Като почнете с тия малоумни глупости ... Изтривай стария профил,изчакай известно време и започни да му пишеш от твоя.Общувайте и в училище.И ако питаш мен към момента въобще не си помисляй да му признаваш,че ти и онази сте един и същ човек.Аз лично не бих простила подобна лъжа :?