PDA

View Full Version : Не искам да съм смешничката на групата



lina45
02-28-2013, 13:13
обичам да разсмивам хората и го правя, но те обръщат всичко срещу мен и ми се подиграват...аз го правя на базик, а те...винаги съм искала да бъда лидер на нашата малка училищна групичка ( защото се делим на групи ) но все ме изместват и ми се подиграват...с тях съм само защото нямат смешник...какво да правя?

minchorna
02-28-2013, 13:17
О май фъкин год! Голям диктатор стана и ти.Сядай си на гъза и си учи уроците,че като те гледам не си повече от 12 години!

xoxi
02-28-2013, 17:06
Ти си въобразяваш, че ставаш за лидер (wtf?!), а те ти се подиграват на акъла. Какво да правиш? Честно казано не знам. Предполагам с възрастта ще ти мине това желание. Ние се деляхме на групи в 3ти или 4ти клас.

Amore-Mio*
02-28-2013, 17:43
А няма ли възможност и те да се шегуват, просто ей така?

sexa_na_kompleksa
03-01-2013, 07:24
Внимавай с шегичките. И ако искаш да си лидер, ти трябват и други качества, като например интелект.

Deni_028
03-01-2013, 17:41
Лидер?! :D Да не сте някаква политическа партия или нещо такава. В една група от истински приятели няма лидери и последователи! Всички са си еднакви.

Choco_Latte
03-02-2013, 12:37
В заглавието пишеш, "Не искам да съм смешничката на групата", а в мнението казваш, че си с тях само защото нямат "смешник". Като не искаш да си такава, си намери други приятели...... Насила ли те карат да вървиш точно в тази компания.

antineutral
03-02-2013, 13:39
Лидер?! :D Да не сте някаква политическа партия или нещо такава. В една група от истински приятели няма лидери и последователи! Всички са си еднакви.
Не всички са еднакви, в една група винаги си има някаква вътрешна йерархия :) Просто за всеки в нея има място. Авторката това място не я устройва -> маха се или прави опит да го промени.

Choco_Latte
03-02-2013, 15:15
Не всички са еднакви, в една група винаги си има някаква вътрешна йерархия :) Просто за всеки в нея има място. Авторката това място не я устройва -> маха се или прави опит да го промени.

Да, това имах предвид и аз, но нали самата тя си казва, че не може да го промени => остава варианта само да си намери друга група.