PDA

View Full Version : Как да тегля от Google play?



wish.it
02-28-2013, 18:16
Здравейте, разбрах, че от Google Play може да се тегли само през Wi-fi или 3G, но все още не разбирам. Моля, някой да ми обясни, защото много бих искала да мога да си тегля игри и приложения. Сигурна съм, че тази публикация ще е полезна и за много други хора. Благодаря предварително ! :)
ПОСЛЕПИС : И още един въпрос, свързан с мобилен Интернет : Wi-fi и WLAN едно и също ли е? :)

notjustteen
02-28-2013, 20:43
Сигурна съм, че тази публикация ще е полезна и за много други хора.
:D със сигурност.


И още един въпрос, свързан с мобилен Интернет : Wi-fi и WLAN едно и също ли е?
Да. В твоя случай е едно и също. Обаче названието "Мобилен интернет" се използва за 3жи-ту

Ии кое по-точно не ти е ясно относно тегленето на игри. Просто си избираш игра/приможение и натискаш изтегли. За целта естествено трябва да имаш регистрация в гугъл.

K_O_L_E_V
02-28-2013, 20:48
Забрави да споменеш, че това нещо става през телефона. :D :D

Може и през сайта, но ще ти се види доста сложно.

notjustteen
02-28-2013, 21:05
Съжалявам за което. Толкова съм несъобразителен xaxa :D

wish.it
03-01-2013, 18:24
Благодаря ви, че ми отговорихте! Аз имам регистрация в google и днес влязох с нея в google play през WLAN/ Wi-Fi на мобилния ми телефон, избрах си игра и отново ми излезе същото, моля ви помогнете ми. А ето и текста, който ми излиза : " You haven`t accessed the Google Play Store app( the white shopping bag app icon) on your device with this email account."

Телефонът ми е Nokia Asha 302, благодаря предварително. :)

PwNeDboy
03-02-2013, 19:20
Нокия и Гугъл Плей? Тне Фък? не си ли с ОВИ СТОРЕ?

silviq zlateva
06-05-2013, 12:43
Може ли някои да ми каже дали може да се теглят игрите subway surfers,temple run и такива игри на телефон а той е samsung galaxy ace duos и ако може как да го направя.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

tori
06-05-2013, 13:35
Могат, да. Ползвай гугъл плей.

dimitar_ak
06-05-2013, 13:42
Пробвай. Може да не тръгнат на Ace.

sisity99
06-05-2013, 13:59
Благодаря, но дори и не намирам играта, а само указания за нея :(