PDA

View Full Version : Подранила менструация



li0n
02-28-2013, 20:04
Здравейте!
Проблема ми е ясен - цикъла ми подрани. Трябваше да ми дойде след около 10 дена, но дойде вчера. Въпросът ми е - на какво може да се дължи това?
Напоследък преживях доста голям стрес - изгубих много близък роднина. Също така изпих сумати хапчета - успокоителни, бях болна и пих допълнително лекарства.. може ли тези неща да са повлияли?

haritov
02-28-2013, 20:51
Здравейте!
Проблема ми е ясен - цикъла ми подрани. Трябваше да ми дойде след около 10 дена, но дойде вчера. Въпросът ми е - на какво може да се дължи това?
Напоследък преживях доста голям стрес - изгубих много близък роднина. Също така изпих сумати хапчета - успокоителни, бях болна и пих допълнително лекарства.. може ли тези неща да са повлияли?
определено но не може да се каже на 100% че е от тях но да кажем че шанса е огромен

DragonLady
02-28-2013, 20:51
Напоследък преживях доста голям стрес - изгубих много близък роднина. Също така изпих сумати хапчета - успокоителни, бях болна и пих допълнително лекарства.. може ли тези неща да са повлияли?

В това се състои отговора на въпроса ти :)
При тея обстоятелства е нормално да имаш смущения в цикъла.

li0n
03-01-2013, 11:19
Мда, просто за първи път ми се случва и се притесних.
А и е много странно, по принцип се гърча от болка и е доста обилно кръвотечението, сега няма нищо такова.
Благодаря за отговорите. :)

xoxi
03-01-2013, 18:27
На някои им закъснява, на други им подранява при голям стрес.
А това, че сега нямаш обилно кръвотечение и болки, предполагам се дължи на хапчетата, които си пила. Всичко оказва влияние.

marilyn
03-02-2013, 19:12
Хапчетата, стреса... всичко оказва влияние.