PDA

View Full Version : Набързо надраскано..



Tamarra
02-28-2013, 20:56
Той ли?..
Той не е нищо по- различно от останалите.. Той не е първия, не е и последния.. Той ли? .. Даа и в неговите очи, чета същото.. Усмивката е по същия начин леко коварна, като че ли крие цял скрин с тайни.. Очите му.. те го издават.. Опитва се да го прикрие.. но те са като прозрачни стъкла.. От там наблюдавам душата му.. Той сам ми показва какво е правил.. Думите му?.. Те не значат нищо.. И той, като тях каза, че ме обича.. И той като тях се опита да ми свали звезди.. И той като тях се лъжеше, че му вярвам.. А аз ли?? .. Да аз бях тази която му показа света.. да аз бях тази която го разбра, която му вярваше, когато всички знаеха, че говори лъжи.. Която беше до него, когато най- много му трябваше.. Любов ли? .. НЕ! .. Любовта не съществува.. Тя е илюзия, самозаблуда..Той е поредния... Лъган, мачкан.. изоставян..!! Казвам му, че го обичам.. и вчера, и днес, и утре .. отново ще го казвам..!!
И той решил, че е намерил щастието в нещо малко, нещо мимолетно.. И той мисли, че съм негова.. ! Докосва ме.. Притежава ме.. Намерил слабостите ми, знае как да ме контролира.. И на него казвам това което знам, че иска да чуе.. И с него се държа по начина по който той сам избира.. И толкова.. Ии да влюбил се!! .. И в този момент той вече е мой, направил грешката да се довери на подло създание, като мен.. Той вече е мой.. Слаб е ! Чувствам го.. И той го усеща, но е безсилен.. Сега аз подреждам нещата.. Мрежата е готова.. И той моли за помощ, като тях.. Разбрал капана.. За него няма спасение.. той вече е обречен...!!
А аз ли?
Аз съм като нова,, виждам го.. Същия, глупав и безумен.. И той е поредния.. И той започва леко да се оплита по повърхността на така изкусно изплетената ми мрежа, че дори аз започвам да се плаша.. Той ли .. ? Той е различен.. В неговите очи виждам нея.. И той е като мен .. !



.. Има ли смисъл да го продължавам или не струва??

CoNviCt
02-28-2013, 21:42
Като какво би го определила?

Amore-Mio*
03-09-2013, 10:04
По чувствен начин е написана, според мен продължавай. Като набързо надраскано си е доста добре, бих казала. Важното е да заплениш с чувства читателя и аз мисля, че успя. Редактирай малко нещата. Гледай да използваш някои от съюзите по - правилно и така.