PDA

View Full Version : Извинителна бележка



ivcho2000
03-01-2013, 11:21
Здравейте. Закъсал съм го много яко с отсъствията и трябва да си направя бележки. Разбрах горе долу, че принципа е Да принтираш един печат и после да го нагодиш да е на точното място върху бележката и после принтираш. Пробвах да си направя печат с тая програма stamp 0.84 ама той не прилича на нищо. Ако някой има готов печат във PDF Формат - готов за принтиране да ми пише - готов съм да платя даже :) Ако някой продава евитини Готови бележки - С печат на тях също може да ми пише -
П:С На 13 съм от София

TrollFaace
03-01-2013, 16:17
Е тоз пък тей ли не можеш да си намериш готови бележки някъде от даскало ми тука пишеш ?

Falstad
03-01-2013, 16:20
Бива ли на тая възраст да не се появявате на училище даже....Накъде върви светът..

Deni_028
03-01-2013, 17:24
Защо просто не искаш от личната ти лекарка да ти напише?!

ivcho2000
03-01-2013, 17:30
Не става. Сестра ми ( сега е на 20 ) е имала 250 извинени отсъствия в 7 клас и Майка ми е казала на личната ако аз или сестра ми поискаме бележка първо да звъни на нея да я пита ... Гадна работа знам

Deni_028
03-01-2013, 17:33
А ти колко неизвинени имаш? Майка ти не знае ли за тях?

ivcho2000
03-01-2013, 17:40
За някои не знае. Ми ддз... към 9 ама в нащо даскало на 10 наказват и тогава вече ще ги разбере :(

Deni_028
03-01-2013, 17:45
Нали знаеш, че може да ползваш и бележка по семейни причини, но трябва да си отсъствал за цял ден. Говори с майка те и вземете бележка или от личната или по сем. причини. Не се занимавай с тия фалшиви бележки, че ако те хванат ще стане по-зле! ;)

TrollFaace
03-02-2013, 00:05
Те половината ученици дават фалшиви и нищо не са им казали точно него ще хванат ...

anonymous708973
03-02-2013, 05:59
Те половината ученици дават фалшиви и нищо не са им казали точно него ще хванат ...

Недей лежа на тая кълка.

Violenza
03-02-2013, 09:46
Те вярно навсякъде продават фалшиви, някой много ще те разбере. Печата сам няма да го докараш. А и както казаха по-горе, със семейните причини е удобно.

ivcho2000
03-02-2013, 09:51
Да поразравих се малко и с нета и видях че продават за по 1 лв. Поръчах си и сега ги чакам с еконта. Мерси на всички за отговорите :) Ще пиша като ги получа

ivcho2000
03-02-2013, 10:07
Само някой да ми каже кво се пише там на другите полета. Диагнозите ги знам :)

TrollFaace
03-02-2013, 10:44
Недей лежа на тая кълка.

Ама пука ми на мене те ако хванат ще хванат него не мен :lol:

TrollFaace
03-02-2013, 10:44
Само някой да ми каже кво се пише там на другите полета. Диагнозите ги знам :)

Най-добре дай на някой да ти я напише

anonymous708973
03-02-2013, 12:17
Програмата е елементарна, как така не можеш да докараш печат?
На другите полета то си пише кво се иска :д

Помисли си пак. Никак не е добра идея, голям проблем могат да направят на вашите, ако те хванат, пък и в горните класове ще ти се иска много повече да бягаш.

ivcho2000
03-02-2013, 12:57
Те бележките дето ги поръчах са подпечатани от истински доктор и подписани. А класната ни е такъв дебил, че се съмневям дали изобщо гледа кво е писано ..... Ако все пак забележи, че това не ми е личната, ше кажа, че е била болна и тва и е заместника :) Иначе ми е ясно, че горните класове ще се бяга повече

Deni_028
03-02-2013, 17:49
Те бележките дето ги поръчах са подпечатани от истински доктор и подписани. А класната ни е такъв дебил, че се съмневям дали изобщо гледа кво е писано ..... Ако все пак забележи, че това не ми е личната, ше кажа, че е била болна и тва и е заместника :) Иначе ми е ясно, че горните класове ще се бяга повече

Класната може и да не забележе, но нали знаеш, че бележките отиват при мед. сестра, която ще я прочете и ако е написана некадърна веднага ще те хване. На ден през ръцете й минават десетки бележки, няма как да не забележи, че е написана от дете. ;)

marilyn
03-02-2013, 18:02
Нали се сещате, че се правят на ударени.. смисъл.. и мед. сестрата знае кои са фалшивите бележки... ама пука ѝ на нея.

Миличък, ти ако си на 13 и бягаш сега толкова много... като станеш на 17-18... на даскало ли ще спреш да ходиш?

ivcho2000
03-02-2013, 18:09
Нали се сещате, че се правят на ударени.. смисъл.. и мед. сестрата знае кои са фалшивите бележки... ама пука ѝ на нея.

Миличък, ти ако си на 13 и бягаш сега толкова много... като станеш на 17-18... на даскало ли ще спреш да ходиш?
Е колко да са ...... 3-4 пъти. А другите 5 са ми от гонения от час. И ако някой си мисли че правиме некви глупости докато бягаме - не Ритаме си футбол навънка :D П:С Ясно ми е тва с почерка и сега търся някой който да пише грозно и разкрачено като доктор

marilyn
03-02-2013, 18:11
Е колко да са ...... 3-4 пъти. А другите 5 са ми от гонения от час. И ако някой си мисли че правиме некви глупости докато бягаме - не Ритаме си футбол навънка :D П:С Ясно ми е тва с почерка и сега търся някой който да пише грозно и разкрачено като доктор

Ами не бягайте за да ритате футбол, ами ходете на час.. на 13 години си..мястото ти е в даскало. Играй футбол след часовете.

ivcho2000
03-02-2013, 18:18
Ами не бягайте за да ритате футбол, ами ходете на час.. на 13 години си..мястото ти е в даскало. Играй футбол след часовете.

Еми то ние и след часовете играеме. Спортни натури кво да праиш ..

marilyn
03-02-2013, 18:24
Еми то ние и след часовете играеме. Спортни натури кво да праиш ..

Само не бягай от часовете по български...

Hayashi
03-02-2013, 18:30
Нашите бележки никъде не ходят. Половината клас поне дават фалшиви и класната много добре знае, ама какво да ги прави.

ivcho2000
03-02-2013, 18:57
И наще си седят при калсната. А на МЗ какво се пише ?

Violenza
03-02-2013, 20:12
^Медицинско заведение беше май, ама не съм сигурна.


В училище няма да стане по човек, моля ви се. Аз там освен нервите, които ми образуваха, друго не помня. Затова и не ходех де. Адските малоумници, загуба на време пълна.

marilyn
03-02-2013, 20:14
^^Медицинско заведение, да.

Виоленца, не можеш да категоризираш всички по тоя начин. Колкото и да има нужда от промяна нашето Средно образование.. не може без него. Ако ти не си попаднала на училище или хора там.. не всички са така.

LoupGarrou
03-02-2013, 20:35
^ Без училище наистина не може, но наистина можеш да се чудиш дали учениците са по-прости, или учителите ?

Такива бисери съм чувал от учителите, каквито не съм чувал и от учениците ...

Violenza
03-02-2013, 22:14
Ако ти не си попаднала на училище или хора там.. не всички са така.
Възпитаничка на една от най-добрите езикови гимназии в страната съм. :D Но ходех само за по някоя оценка де. И далеч не ми е повлияло на бъдещето отрицателно, а напротив.
Средното ни образование е просто жалка картинка, то всъщност цялото ни образование е такова. Но това е отделен въпрос.

lanchera
03-02-2013, 22:29
Аз си направих бележки на Photoshop , сканирах си една истинска бележка , изтрих всичките работи оправих печата на ново , и ги принтирвам цветно , и вървят бележките никакъв проблем :D
P.S : Ако ми сканираш твоя реална бележка мога да ти я оправя , и само да си ги принтваш цветно някаде :о

marilyn
03-03-2013, 09:04
Възпитаничка на една от най-добрите езикови гимназии в страната съм. :D Но ходех само за по някоя оценка де. И далеч не ми е повлияло на бъдещето отрицателно, а напротив.
Средното ни образование е просто жалка картинка, то всъщност цялото ни образование е такова. Но това е отделен въпрос.

Мнооооооооооого неща има за оправяне в средното ни образование, но имах предвид и като учители, и като хора .. като съученици ... спомени. Просто... това никога повече не се връща... и аз съм имала кофти даскали и предмети в средното, ама сега като съм из центъра и като мина покрай училището ми .. се усмихвам и ми става мило.

Colouring
03-03-2013, 11:55
lancherа, прекалено сложна схема. :Д Толкова ли няма някой от училището ти, който продава? Аз винаги си намирам. :Д

anonymous708973
03-03-2013, 14:54
Класната може и да не забележе, но нали знаеш, че бележките отиват при мед. сестра, която ще я прочете и ако е написана некадърна веднага ще те хване. На ден през ръцете й минават десетки бележки, няма как да не забележи, че е написана от дете. ;)

:lol:
Да бе.

И аз съм като Виоленца. Няма да ми липсва това място. Никога. Емоцията от интересен час/урок - може би, но ежедневните притеснения за глупости и разправии с 18-годишни лекета, мислещи се за пораснали, никак.

TrollFaace
03-03-2013, 16:28
Програмата е елементарна, как така не можеш да докараш печат?
На другите полета то си пише кво се иска :д

Помисли си пак. Никак не е добра идея, голям проблем могат да направят на вашите, ако те хванат, пък и в горните класове ще ти се иска много повече да бягаш.
В горните класове направо ще му се иска да не ходи не да бяга :D

Violenza
03-03-2013, 18:36
И аз съм като Виоленца. Няма да ми липсва това място. Никога. Емоцията от интересен час/урок - може би, но ежедневните притеснения за глупости и разправии с 18-годишни лекета, мислещи се за пораснали, никак.
Да не учиш в руската/английската? :D
Емоцията от интересен час няма да ти липсва, ама ако класа ти е готин, определено ще ти е мъчно.

Всички ми викаха, че много щяло да ми липсва училището. Даааааа бе. :lol: Веднъж не ми е залипсвало, толкова да ме дразнеха ши*аните даскалки, че няма накъде повече. Вече не помня 12ти клас колко пъти щяха да ме гонят. Единствено класа ми липсва. Само те. Такива лекенца бяхме всичките, ама такива лекенца... Просто ми е непонятно как въобще ни бяха събрали в един клас.

Auriss
03-03-2013, 18:57
Всички ми викаха, че много щяло да ми липсва училището. Даааааа бе. Веднъж не ми е залипсвало, толкова да ме дразнеха ши*аните даскалки, че няма накъде повече. Вече не помня 12ти клас колко пъти щяха да ме гонят. Единствено класа ми липсва. Само те. Такива лекенца бяхме всичките, ама такива лекенца... Просто ми е непонятно как въобще ни бяха събрали в един клас.
Ахаха нали ;д Мен даже на изпити за оценка ме оставиха първи срок на 12ти клас. Яко филми бяха ;д

SisiStrange
03-03-2013, 18:59
Присъединявам се. 8-) И аз още чакам училището да ми залипсва и все още няма признаци да стане. Всички ми обясняваха след бала как сега още не съм го усещала, но с времето съм щяла да рева и да си искам тези години, ама... нах.

Violenza
03-04-2013, 13:09
Ахаха нали ;д Мен даже на изпити за оценка ме оставиха първи срок на 12ти клас. Яко филми бяха ;д
Ооо, за такова нещо пък сигурно наистина щях да отида и да ги запаля. За оценки нямаше къде да ме пипнат никога, отсъствията си ги извинявах също, 'щото много се имах с личната лекарка, ама заради голямата си уста, бях все с последно предупреждение за изключване. :D

И накрая всъщност взех 2 средни наведнъж хахах и то с едни от най-високите оценки от моя випуск. :D

anonymous708973
03-05-2013, 11:15
Да не учиш в руската/английската? :D
Емоцията от интересен час няма да ти липсва, ама ако класа ти е готин, определено ще ти е мъчно.

Всички ми викаха, че много щяло да ми липсва училището. Даааааа бе. :lol: Веднъж не ми е залипсвало, толкова да ме дразнеха ши*аните даскалки, че няма накъде повече. Вече не помня 12ти клас колко пъти щяха да ме гонят. Единствено класа ми липсва. Само те. Такива лекенца бяхме всичките, ама такива лекенца... Просто ми е непонятно как въобще ни бяха събрали в един клас.

Мдамм.
Класът ми е съставен от коренно различни характери, пълните лекета също не са малко. Няма да ми липсват и те. Хич. Никога не ми е било добре в тоя клас.

Как си взела две средни?
Иии какво толкова си казвала, че с последно предупреждение :д

И аз не съм от примерните, на косъм се измъкнах от изключване. Пародията е, че хора, които имат 3 пъти по-кофти поведение, не ги барнаха.

Auriss
03-05-2013, 11:53
^Е какво се учудваш. То колкото по-адекватно се държиш, толкова повече ти се качват на главата. Аз на простата ми даскалица в прав текст й обясних, че не се вясвам, защото ми губят времето и предпочитам сам да си уча уроците. На следващия ден директорката ме светна, че не можели да ме оставят да давам лош пример на съучениците си, тъй като съм бил с висок успех, а не съм влизал в часовете. И така от 10-ти, та чак до края на 12-ти клас. Мен накрая обаче ми писна да купувам кафе на личната и да ставам в 8 сутринта, че да се редя при някакви хлипащи бебета за бележки ... Голям цирк беше :Д за капак и ми тряснаха 4 на изпита по Бел и 5 по История, а няколко месеца по-късно си взех матурите с отличен.

Всяка сутрин просто роня сълзи от носталгия, припомняйки си прекрасните, изпълнени с вълнения и радости, ученически години .... не. Преди няколко седмици случайно мернах бившата класна ... Нали знаете онова чувство, когато ви се доходи по голяма нужда. Отдалечко я заобиколих.

vladyman
03-05-2013, 12:08
Каквото си го направиш, такова ще бъде. Което не променя факта, че като станете на по 25-6 ще има само да си мечтатете за ученическите години. Защото от "живота" не можеш да бягаш, нито пък да си извадиш извинителна бележка, а ако кажеш "ми, няма да работя по 10 часа на ден, ще ходя да си гледам кефа" много бързо ще се озовеш на улицата.

Така че - радвайте се на ученическите си години. Защото по-свободен и по-лишен от задължения и работа период в живота си няма да имате.