PDA

View Full Version : Превод на английски език. Важни са времената!



taxuxka00
03-01-2013, 17:28
Моля ви преведете ми тези изречения на английски език. много е спешно, важни са времената.Благодаря предварително.


1.Може да отидем да хапнем някъде.

2.Ходих до мола и си купих много дрехи, след това отидох на дискотека с момичетата от стария ми клас.Но стига съм говорила за себе си, кажи как мина твоят ден?

3. Днес се събудих и разбрах, че закъснявам за работа. Много бързаь за работа, тогава една кола ми мина през пътя и аз се ударих в нея.

4. Чувствам се толкова виновна, защото знаех че не трябва да я карам, въпреки това го направих.

5.Нали не си пострадала?

6.Как да не мисля, когато ми се случват толкова лоши неща в неподходящ момент? Ремонта на колата сигурно ще е толкова скъп, а аз не мога да си го позволя.

7.Знаеш лошите неща се случват на добрите. Не се тревожи, бих ти помогнала винаги с каквото мога. Когато започнеш ремонта ще ти дам пари на заем. Ти ще ми ги върнеш, когато можеш.

8.Знаех, че винаги мога да разчитам на теб.

9.Имам да уча за изпит,а съм толкова разсеяна.Може би ще трябва да се прибереш да се успокоиш, и да учиш.

10.Да, така ще направя.

DisappointedDreamer
03-01-2013, 17:46
1. We could go eat somewhere.

2. I went to the mall and bought a lot of clothes, then I visited a club with the girls from my old class. But I'll stop talking about myself, tell me how your day went.

3. Today I woke up and realized I was late for work. I was hurrying when a car went through my way and I crashed into it.

4. I feel so guilty, because I knew I shouldn't have forced her, but I did it anyways.

5. You're not hurt, are you?

6. How can I not think when such awful things are happening in such an inappropriate time? The reparation of the car will probably be so expensive, and I am unable to afford it.

7. You know that bad things happen to good people. Do not worry, I would always help you any way I can. When you being the reparation I will lend you money. You will pay me back when you are able.

8. I knew I could always rely on you.

9. I have to study for an exam, but I am so absent-minded. Maybe you have to come home to calm down, and study.

10. Yes, that's what I will do.

//май