PDA

View Full Version : Ако той разбере...



oburkanoto_momiche205
03-01-2013, 23:03
Нещата май стават все по-трудни и по-трудни...както ви казах с него си пишим по фб обаче той незнае ,че това съм аз.... тъй като поиска снимка намерихме с приятелки няколко не истински ест и така той уж я хареса...питах го какво всъщност изпитва към "нея" какво е това между нас и той каза ,че това е ново начало за нас и сърце имаше ,но аз бях мтам където беше и той и очевидно неговия приятел знаеше защото го гледаше докато пише и нещо му казваше и той се изчери и се засмя и незнам дали си въобразих но ме видя тогава....и аз после си минавам покрай тях ,нали бяхме в едно интернет кафе и един негов приятел ме гледа и му казва - Къде е гаджето ти? и аз незнам защо ,сигорна съм ,че незнае че съм аз иначе да ме беше пратил подяволите ,но него е направил....питам се дали харесва "нея" или мен ...какво означава за него дали е започнал или вече я харесва или го прави защото аз също се закачам с други момчета когато той е там ей така за да видя реакцията му...не мисля че мога да му призная че съм аз онази защото ако всъщност е шега за него онова или дори да я хареса пак може да ме намрази :(

Amore-Mio*
03-01-2013, 23:27
Хиляди хора ти казахме да покажеш ТВОЯ снимка, не на някоя друга. И като ще правиш това, което самата ти искаш без да мислиш особено, и да се потапяш все повече в блатото - вземи да ни послушаш. Иначе от тия теми, които пускаш смисъл няма, като изобщо не се вслушваш в съветите.

girlwithblueeyes
03-01-2013, 23:32
Я престани да се ебаваш с момчето . Ако искаш да бъдете заедно отиваш и му казваш всичко от -до . Стига с тези игрички и криенки зад чужди лица и имена . Момчето не заслужава въобще да го разиграваш .

HollyGolightly
03-02-2013, 00:21
Извинявай, че ще те попитам по този начин, но ти малоумна ли си? Една тема вече написа и всички ти казахме, че е по-добре или веднага да прекратиш нещата и да му кажеш, или просто да престанеш да си пишеш с него. Стига си се гаврила с него, хем го харесваш, хем го нараняваш. Отвратително държание

Tsukuda_Hiroshi
03-02-2013, 04:04
А ти всЪщност защо започна да се представяш за друга, когато почнахте да си пишете? И от предишната тема не ми стана ясно точно това...

xXxPETYAxXx
03-02-2013, 08:03
Много си зле, искаш съвети, получаваш ги и пак си правиш каквото си знаеш... Блъскай си сега главата.


А ти всЪщност защо започна да се представяш за друга, когато почнахте да си пишете? И от предишната тема не ми стана ясно точно това...
Тя му пише от фалшив профил и се представя, че не е от същия град даже...
Поне да беше се сетила да прати снимка на грозно, пълничко момиче!

П.П: Айде сега, зарежи момчето от фалшивия си профил, защото не искаш връзка от разстояние!

Tsukuda_Hiroshi
03-02-2013, 15:48
Ама аз разбрах какво прави мацката. Не разбрах ЗАЩО го прави.

Choco_Latte
03-02-2013, 16:50
Защото искала да разбере, дали ще се увлече по някое случайно срещнато момиче. Един вид го "пробва", прави си експерименти. Бахти и любовта.

п.п. Ако някое момче така ме разиграваше, щях да му бия шута на мига.

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 11:17
^ А аз не. ПЪрво щях да си поиграя с нея, да види хубаво ли е. Чак като й вЪрнех жеста, щях да я сиктирдосам...

dianna1997
03-03-2013, 14:25
Защо не си му пратила своя снимка??! Така като го лъжеш нищо няма да стане, защото той те мисли за друг човек...много глупаво си постъпила..

DENKAZ
03-04-2013, 19:50
Бахти правописа, пунктоацията и т.н. Добре, че по-долу обобщиха историйката, че нямаше да разбера за какво иде реч.

И да, това са пълни глупости. На колко си?

Goddess
03-04-2013, 22:39
Е*аси дългото изречение.

Tsukuda_Hiroshi
03-05-2013, 04:39
Е*аси дългото изречение.
Мислех, че само аз сЪм го забелязал :)

maimunka7a
03-06-2013, 07:17
Турска сапунка хахаха..