PDA

View Full Version : Изненада, реакция...мнение



PlayeRR
03-02-2013, 11:26
Ще разкажа намеренията си накратко, давайки малко background относно историята. Значи, аз уча в чужбина, (бившата ми) приятелката ми е в София-студентка. Имахме изпълнена с любов връзка, която вървеше хармонично-около 2.5 години(последните години от гимназията бяхме неразделни). За празниците като си бях за 3 седмици в България се случи така, че допуснахме много грешки и аз поисках да се разделим-може би с идеята да я жегна й да я накарам да се осъзнае и да промени отношението си (намираше други неща за приоритетни, ясно осъзнавайки, че аз съм за малко у дома).
В крайна сметка скъсахме-преди 2 месеца вече (през това време си пишем...редовно).
Идеята ми е, че наскоро се прибирам отново в България-за около месец. Имам намерение да я изненадам, появявайки се пред очите й-съвсем неочаквано (тя учи в град, различен от този, в който аз живея). Надявам се, че първоначалната й реация ще е показателна за това дали е останало нещо между нас (иска ми се да вярвам, че е така-въпреки огорченията, които и двамата си причинихме).
Чудех се просто какво мислите за моите намерения.
Благодаря предварително!

anonymous708973
03-02-2013, 12:13
Първоначалната реакция почти 100% ще е радост, че вижда близък човек. В никакъв случай не е показателна затова дали иска да сте заедно.
Никога не късай с някого за предупреждение. Предупреждения се правят с разговори, не с категорични действия.

Tsukuda_Hiroshi
03-02-2013, 15:45
Според мен изненадания ще си ти ;) Иска ми се да сЪм там и да те снимам, когато я видиш в прегрЪдките на друг. Все така щастлива, колкото е била в твоите...
И да - правилно ти каза PinkPan7er: Не кЪсай с някого за предупреждение!!

PlayeRR
03-02-2013, 17:04
Знам, че постъпих необмислено, но бях извън нерви...говорихме преди да постъпя толкова глупаво и крайно, но нямаше особена полза в ситуацията. Иначе не смятам, че ще бъде с друг-говорил съм с общите ни приятели и мисля, че няма друг. Точно и затова искам да направя този красноречив жест към нея...надявам се разбере. Смятате ли, че ще се оцени постъпката ми?

NambyPamby
03-02-2013, 17:23
(намираше други неща за приоритетни
поясни, ако обичаш.

marilyn
03-02-2013, 17:32
Ами ако някой ми го направи това на мен... ще съм о.О

Не, че е лошо, ама тя примерно си седи кротко тука в България, учи си, има си някакви планове и изведнъж ти се изсипваш без предупреждение.. и като прибавим това, че сте скъсали... не знам. За мен не е добра идея.

feikk
03-02-2013, 18:19
М, пробвай, но не очаквай да почне да лее сълзи от кеф или да се затича в прегръдките ти. Представям си я само как седи тъпо и те гледа :D И не разчитай, че реакцията й ще ти покаже кво мисли и чувства. По-скоро следващите събития след като осмисли от кой самолет скочи в града й, ще бъдат по-показателни. Успех :)

PlayeRR
03-03-2013, 20:16
Смятам, че ще бъде ефектен жест, който се надявам да е показателен за нея. Все пак си пишем...не сме спирали да си пишем, а докато си бях в България и се чувахме...Не е като да сме се изтрили отвсякъде...даже снимките си седят из социалните мрежи. Смятам, че това трябва да означава нещо...нали ?? И времето би могло да изтрие горчилката от тъпата и нелепа ситуация декември.

DENKAZ
03-04-2013, 19:42
Дори и да се съберете, нещата пак ще стигнат до там.

Amore-Mio*
03-10-2013, 13:17
Според мен няма смисъл от всичкото това.
Щом сте разделени - значи е имало причина. А хората рядко се променят. И дори за нещо конкретно случило се да са осъзнали грешката си, в крайна сметка се провалят в друго и нещата не вървят. Веднъж стане ли така, че се сложи край на една връзка - втория също ще има такъв край, независимо дали след седмица или година. Ще има все същата болка и все същите разкаяния и грешки.