PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет/помощ



sunince
03-02-2013, 18:44
Няма да си спомена нито годините, нито града. Имам друга регистрация в сайта, но направих нова, поради доста причини.

Защо ви пиша? Аз съм момиче. И харесвам други момичета. Трудно ми е да го призная, дори на най-близките си приятели. Ще ме попитате защо темата е тук. Правила съм секс с момичета, но само по купончета. А сега искам истинска приятелка или поне насока кое, как, защо, кога. Трудно ми е наистина. Искам да помоля, всеки, който може да ми помогне да ми пише - тук в темата, на лично. Както прецените! Наистина ще съм благодарна на всеки един за мнението, съвета или ...
Ще ви помоля да не ме обиждате или прочие! Просто искам помощ и имам нужда от нея!

:)

granger
03-02-2013, 19:02
Задай си по-ясно въпроса.

sunince
03-02-2013, 19:07
Искам да знам, как да различа момичетата. Кои са обратни, кои - не? Иска ми се да се запозная с някоя, която може да ми помогне! Искам да знам, как да го кажа на приятелите си!

Amore-Mio*
03-02-2013, 19:08
Какво по-конкретно искаш?
В никакъв случай не можем да ти кажем къде да намериш човек от твоя пол, нито как и кога. Вероятно обаче ще ти е доста трудно и така.

marilyn
03-02-2013, 19:20
Как да различиш хомо от хетеро... не знам.. при момичетата често пъти не личи. Ако влезеш в такава компания-тогава ще ти е лесно.
Как да кажеш на приятелите си? Ами те са твоите приятели, ти прецени как да им кажеш.

DENKAZ
03-03-2013, 12:19
И изобщо не те привличат момчета?

Регистрирай се в сайт за запознанства и пиши, че си лесбийка, ако изглеждаш добре все някоя ще ти пише.

Щом незнаеш как да кажеш на приятелите си, просто не им казвай.

TheBobqk
03-03-2013, 12:48
Защо се страхуваш да кажеш на приятелките си? Смятам, че биха те разбрали.

Ivaaaaa
03-03-2013, 17:39
Аз познавам и веднага радара ми засича, ако някоя е хомо просто се усеща по държание, начин на говорене и тнт. Винаги можеш да ги познаеш, но как да намериш свясно момиче няма как да ти помогнем нещата може би сами трябва да се случат. И не мисля, че е голям проблема да кажеш на приятелите си, ако са ти приятели наистина ще те приемат без проблеми ;]

Diridondon
03-03-2013, 22:18
As da te pitam,ti iskash da ti kajem kak da gi raslicavash?
Ne mojej po prostata pricina ce te kakto teb se kriqt?
Na 15 imam sa prav put gaje s koeto ot treti klas se borim i se macim da si prisnaem ce se haresvame!!!
Misalta mi e ce vsicko v edin moment prosto se slucva!!!!!!
A, nie prosto trqbva da cakame!!!!

AfterSex
03-05-2013, 10:32
Защо ти е мнението на другите? Няма нищо лошо, че си наясно със себе си, просто бъди по-смела и уверена. Дръж се така, както си се държала досега и ще видиш, че един ден ще си намериш приятелка сред всички момичета, с които правиш секс по време на купони.

sunince
03-05-2013, 12:02
Благодаря на всички! Радвам се, че изказахте мнение по въпроса. Но наистина ми е ужасно трудно! И не е като да не ме привличат момчета, просто ... Друго си е! Благодаря и чакам още отговори!