PDA

View Full Version : Много силна депресия



br0ken17
03-02-2013, 20:57
Здравейте. Искам да споделя моята история и да помоля за помощ,защото вече наистина съм съсипана. Живеех 1 година и половина с един мъж. Първоначално аз не го обичах,а той правеше всичко за мен,даваше и живота си както се вика за мен и моето щастие. След време забременях,но имаме опасения,че не е от него,понеже му бях изневерявала.. той ми беше казал в началото,че ще гледа детето,дори и да не е негово,но в последствие нещата се усложниха..почнахме да се караме много редовно понякои път за незначителни неща. Имах чувството,че той вече не ме обича така,както преди.. Раделихме се преди 1 месец и той ми заявява.че ако не е от него детето не иска повече да го търся нито аз,нито семейството ми..След нашата раздяла той насъска майка си и брат ми против мен и от тогава тя е твърдо против нашата връзка даже днес говорих с нея и тя ми каза да не го търся,че ще пусне жалба след това ми го даде и той също ми каза да не го търся. Преди около 2 седмици той ме отблокира в скайп почнахме да си пишем,да се разбираме и се разбрахме да опитаме отново лека полека,като първоначално се виждаме един път в седмицата. Но преди 2 вечери се скарахме в скайп той излезе и аз почнах да звъня на домашния като той излишно ме беше предопредил да не го правя,защото техните изобщо нищо не трябва да знаят за сега. На другия ден той влезе в скайпа и каза , че ми е сърдит , но ми обеща,че ще ми звъни при първа възможност , когато остане сам. И аз естествено бях супер нетърпелива,защото го обичам адски много и му писах смс от друго име от мтела да ми се обади на майка ми на номера като се освободи. Звънна телефона аз дигнах,но беше майка му.. аз и затворих веднага.. после майка му е звъняла на една моя приятелка да каже да ми каже да не го търсим нито аз нито семейството ми.. общо взето същия сценарий. Като се виждахме той се държеше адски добре с мен и ми повтаряше , че все още има чувства към мен и ме обича макар да не е вече толкова силно,но от както днес ми каза и той да не го търся,че съм му противна едва ли не аз не знам какво да правя и как да се сдобря с него дали още ме обича , дали не не знам.. и не мога да си отговоря.. трябва да има някакъв начин да се сдобря с него моля ви кажете ми какъв е той ако има и не ми казвайте да си намеря друг ,защото обичам този човек прекалено силно и не мога да го преодолея.. От 1 месец аз не знам на кой свят съм , тъпча се с антидепресанти.плача всеки ден като малко дете.. не мога да спя..едвам едвам заспивам сутрин към 5-6.. какво да правя ??? Как да се излекувам от тази огромна депресия ???

psychopath
03-02-2013, 21:44
Еми...да го духаш, заслужаваш си го. : )

JDeel
03-02-2013, 22:06
Тия неща минават от само себе си, няма нещо конкретно което да направиш и всичко да свърши сега и на момента. Е, освен ако не направиш екскурзия до Франция, откривайки там някой особено романтичен французин дето по цял ден ще ти говори с мекото си Р.
Антидепресантите не са добра идея.
А, и следващия път се цели в някой дето не се допитва до родителите си за всичко, и има напълно собствен скайп.

Violenza
03-02-2013, 22:06
И двамата сте пълна пародия. Той поема отговорност за дете, после се отмята като пълен путьо, какъвто е. А ти по-добре си сложи една спирала.

ludata90
03-03-2013, 07:56
Като за начало отстранете 3тите лица от връзката между ДВАМА ви! Същото важи и за скайпа.

feikk
03-03-2013, 08:06
Еми...да го духаш, заслужаваш си го. : )
+
И ти, и той.

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 10:23
Ако не си трол, значи сигурно си от Пловдив, защото ми напомняш много на една моя вече бивша позната, която ходеше с 1 нацист. Последния я накара да скЪса с всичките си приятели и приятелки, че видиш ли да остане само за него... Идиот! Сега разбрах, че е бременна и до колкото знам - от него (не сЪм им светил все пак). Та твоята история много ми напомня на нейната.
Без да ме интересува ти ли си или не - наистина си си го заслужила всичко. Не може да изневериш на някой, да не знаеш дали носиш НЕГОВОТО дете и на всичкото отгоре да искаш нещата да са както преди. Просто излез от живота на човека и си хвани пЪтя! Това е! И честно казано, ама на мене цялата история ми изглежда като
1. не ми пука за тебе!
2. изневерих ти.
3. бременна сЪм.
4. някой трябва да се грижи за мен и детето.
5. чакай, защо бягаш?
6. какво ще правя сега без него??? :( :( :(

tori
03-03-2013, 10:32
Като сте тъпи, ще търпите последствията. Той как очаква да се грижи за жена и дете, при положение че още живее с родителите си и зависи по някакъв начин от тях? Пък ти не си сигурна хлапето негово ли е, не е ли обаче натискаш да ти ходи по гъза щото уж много си го обичала. Ако обичаш някого, не го нараняваш умишлено. Ако си в сериозна връзка с някого и си бременна, не се държиш като първокласничка.

Amore-Mio*
03-03-2013, 14:38
Да си мислила навреме.
Съвместният живот не става току-така. Кажи ми, толкова глупава ли беше да се обвързваш с човек и да живееш с него, при условие че не го обичаш? И на всичкото отгоре да изневериш, да забременееш и чак след това, когато вече оставаш сама и безпомощна, тръгваш да го обичаш. Сега ще си търсиш последствията. И аз на негово място така бих постъпила.

bilqnavod
03-06-2013, 09:28
1. не ми пука за тебе!
2. изневерих ти.
3. бременна сЪм.
4. някой трябва да се грижи за мен и детето.
5. чакай, защо бягаш?
6. какво ще правя сега без него??? :( :( :([/QUOTE]

+1 абсолютно - няма какво повече да се каже.... освен... защо не си си стояла на дупето, а си изневерила...?

DisappointedDreamer
03-06-2013, 09:32
Еми...да го духаш, заслужаваш си го. : )

мда.

besso
03-06-2013, 09:50
Ти си тъпа шаврантия, той е пълен льольо с ниско самочувствие щом ти търпи курвенските номера :) Чак ми е жал за детето, дето ще се роди, че ще има такава майка... Ще се излекуваш от "огромната си депресия" като спреш да се правиш на жертва и се научиш, че всичко което правиш си има последствията и че е трябва да правим ИЗБОРИТЕ си С Ъ З Н А Т Е Л Н О !
Поставила си се сама в тъпа ситуация и ся ревеш... Станалото - станало, дано си извадиш поука, макар, че се съмнявам...