PDA

View Full Version : човек ли е щраус ли е



vetard
03-03-2013, 00:10
Мисля постянно за това но не споделям, няма с кой. Не мога да говоря с никой. Толкова много хора около мен а аз като остров се затварям и мога с часове да говоря но всъшност нищо да не казвам. Знам кога се затворих като пълен карък, но това че знам къде е проблема не ми помага да го поправя. То е ясно че самочувствие ми липсва, но не това искам да споделя. Просто за първи път се влюбих и явно по закона на Мърфи всичко което може да се обърка ще СЕ! Честно казано когато един камък(аз) стане човек той се шашфа и не знае от де са тези чувства и защо ми пука.. АБЕ Мамка му кво се случи.
Паникьосах се и се държах студено, обърках се и не знаех защо му вярвам, спомних си предния който ме превърна в камък и се заподозрях че и той(да го наречем Ками) е насилник."Не съм само аз виновна той ме остави все пак". Това си повтарям всеки път преди да почна да избрявам всяко нещо което "не ми е наред". За мен е важно да съм силна, беше важно, но явно не мога от 5 години се крия от страха и се правя на штраус.
Баба ми се разболя, една от най дорбните ми приятелки и тя пак от рак, човекът който за кратко време ме накара да се чувствам жива и той се отврати от мен, всяка седмица качвам и свалям по 7/8 кила и почти всяка седмица съм болна. Постоянно пътуваме и толкова много хора ми липсват, дори бях решила да не говоря с никой след поредното местене и да се правя на ударена. YEAh I don't give a fuck... Леле комедия ограбиха ни апартамента преди два дена, какъв месец!
Хах просто ми се пише той токова ми липсва, всичко се вговняса. Бях забравила и него и толкова много хора но съня ни показва това което се опитваме да крием. Сънувам Ками, сънувам и на сутринта си казвам НЯМА да спиш повече, докато не изгърмя пак след 3/4 дена.
Често си чета един разказ на Сиромахов "Очила" и май заради тази фраза исписах половин страница:

"Човек не може постоянно да носи огромен товар мъка. Все някой ден мъката ще го смачка."

Няма да се смачкам, ще се науча да съм щастлива и да играя главна роля в тая тагикомедия
търся само съвет ако някой разбираи и дума от прочетеното.?

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 10:55
Просто буташ напред. Това е! И не, Сиромахов не е прав - няма да те смачка...

granger
03-03-2013, 11:05
Напротив, ако не го изплачеш, ако не го изкрещиш ,ако не го изхвърлиш ...или ще те смачка , или ще ти тежи безкрайно много, непозволявайки ти да продължиш напред.
Говори,пиши , рисувай,викай,танцувай ,ако щеш, изкарвай си емоциите по някакъв начин.

vetard
03-03-2013, 16:25
Мисля да тръгна на бокс няма да реши проблема но поне да правя нещо

fenastz
03-03-2013, 18:02
Мисля да тръгна на бокс няма да реши проблема но поне да правя нещо

Добра идея. Прави това и не мисли, не обмисляй нещата, които са се случили, не обмисляй миналото, не обмисляй нищо. Не чети тъжни работи, не слушай тъжна музика. В такива периоди е най-важно да се вземеш в ръце и да се грижиш за себе си съвсем съзнателно.

Tsukuda_Hiroshi
03-04-2013, 04:53
Ако много те бият, може да пробваш и друг спорт, но идеята е добра.

Blitzcrank
03-04-2013, 09:15
Тичай... :] Сама със слушалките в ушетата...

FuCKkK13
03-04-2013, 09:35
нищо не разбрах :? намери начин да си изкараш емоциите и толкоз