PDA

View Full Version : Чувства или просто секс?



unbreakabl3
03-03-2013, 00:14
Започнах да излизам с едно момче, макар че си беше зор, докато ме накара да изляза с него и да речем, че ми беше доста интересен, но не чак дотам, че да не мога без него и да се влюбя. Доста си говорехме/пишехме, но след всяка наша среща ми беше безразлично дали ще ме потърси пак и съответно аз никога не го търсех първа. Освен това по същото време имах чувства към един бивш. Тогава реших, така и така не съм се привързала (обикновено имам този лош навик след първата среща), да се забавлявам с него, пък каквото ще да става. Не влагах никакви емоции. Той обаче доста настоятелно продължаваше да ме търси, което всеки път ме изненадваше, понеже доста бързо си легнах с него (макар до тогава да не бях избързвала въобще с тези неща). Това обаче не секна интереса му към мен. По едно време реших, че е време да го отблъсна, стигаше ми толкова. После обаче, като на всяка жена, която не знае какво иска, започнаха да ми липсват срещите с него, а и от сравнително надеждни източници разбрах, че още има интерес към мен и отново го потърсих да се видим. Видяхме се и правихме секс отново. Общо взето всяка наша среща беше започнала да се основава на това. Като се видяхме ми говореше уж студено, дразнеше ме, че не съм единствена и имало и други, с които спи, но сам се издаде, че другите, с които е спал са били еднодневки, а с мен се виждаше доста често. Аз не оставах по-долу с коментарите от този сорт. И си казвахме, че ни е все тая дали ще се видим пак и дали това между нас ще продължи. Но всеки път все единият търсеше пак другият. В един момент обаче започнахме да се игнорираме - той мен, аз него, независимо дали във социалната мрежа или като се видим на живо. Една вечер обаче дойде у нас посред нощ и ме пита дали имам чувства към него (евентуално ако имам да прекъснем контакт - това не ми го е казал в прав текст, но аз така го подразбрах). Казах му, че нямам. После отново спахме заедно (това беше според мен причината поради която беше дошъл), но беше по-студен към мен от всички пъти, в които се бяхме срещали досега. Никога не е бил такъв.
И се чудя... дали има чувства или съм му просто под ръка за секс и нищо повече?

r0073x
03-03-2013, 05:45
Това сте вие жените - правите някое момче, което е държало на вас, на г*з, то се маха, а после се вайкате, че е изчезнал, или че си е променил поведението...
Извини му се за студеното държане, дръж се топло, мило, гушкай го, покажи му, че искаш нещо повече от секс от него.
Може в началото да е имал нещо повече от сексуално влечение към теб, но с поведението си да си го отблъснала и да е решил, че не си надеждна за нещо повече от единия секс и сега поне това има

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 07:13
След като на теб ти е бил само за секс, пука ли ти ти какво си означавала за него? Явно не са наранени чувствата ти, а честолюбието ти - искаш момчето да си скубе косите и да се вайка с разбито сЪрце, но когато виждаш, че за него си била просто секс - "според вас какво сЪм била за него?"
Няма начин да знаем какво точно си означавала за него. Само той знае. Аз мисля, че си постЪпила гадно с човека.

feikk
03-03-2013, 07:15
По-добре се самоубий. Човека просто се е отчаял от такива като тебе. И по-добре го остави.. и да си му заради единия секс, и да не си, дано остане далече от тебе.

JDeel
03-03-2013, 11:49
Май и двамата се лъжете успешно :D

Amore-Mio*
03-03-2013, 14:29
Чакай, чакай.
Ти си го използвала за секс и в един момент, когато той решава да прави същото, се чудиш пък дали има чувства той към теб. Имал е някога, отблъснала си го и ти е било все едно за всичко, с изключение на секса. Сега какво стана?

JoLLiE92
03-03-2013, 14:47
Как си решила пък, че ако кажеш "да" повече нямало да го видиш? Простотия. Точно заради това е бил хладен последния път.

Takaki Tono
03-03-2013, 14:57
Пича е искал само да ти фърга пайджина фостата. И е успял де :D
Сега по- сериозно..........кво щях да казвам...ааа да
No relationship.
No emotions.
Just ФОСТАТА!!!!

DENKAZ
03-04-2013, 19:46
Еми да, първото и 2рото мнение.

HollyGolightly
03-04-2013, 21:12
Не знам на колко си, но разсъждаваш като 14 годишна, която си мисли, че светът се върти около нея, и за това може да си прави каквото си иска с хората.
Правилно се е държало момчето.