PDA

View Full Version : Не ми върви с момичетата



miro788
03-03-2013, 00:54
Здравейте!
Абе от къде да започна и аз не знам. Имам си лични проблеми които са малко сложни за обяснение, но това не е толкова важно. Най-големия ми проблем са момичетата и това не мога да го преодолея. На 15 съм и не съм бил с момиче все още не знам какъв ми е проблема, когато си вървя по улицата гледам някое хубаво момиче и се натъжавам малко, защото аз си нямам. Пробвах с няколко преди, но не стана и от тогава се отчаях. След като ме ,,отрязаха,, не тая големи надежди че ще се получи с някое. Дори си мисля понякога дали ме ,,заглеждат,, или съм толкова зле че никой не ме забелязва. С няколко думи съм отчаян и не знам какво да правя! Малко за мен: приятелите ми ме смятат за забавен, и ми казват че винаги съм можел да разсмея човек, не пуша и не пия. (Извинявайте ако има правописни грешки)

marilyn
03-03-2013, 09:11
На 15 си, нямаш причина да се отчайваш. Не си мисли, че всяка ще те отреже. Ако си симпатичен, с чувство за хумор, умен, възпитан... ами покажи го на момичетата. НЕ се страхувай да заговориш някоя мацка. ;)

limonade
03-03-2013, 09:53
Момичетата харесват смелите момчета. Бъди настоятелен, но не нахален и пробвай да видиш какво ще стане. :)

bobkoobg
03-03-2013, 09:59
Имах същият проблем и в главата ми се въртяха същите мисли, когато бях на 15 години. Мисля, че е напълно нормално, не е нужно да прибързваш. Звучи клиширано, но е напълно правилно - в един прекрасен момент ще се появи момичето за теб, просто не трябва да бързаш и най-важното да не го мислиш много, много. Бъди себе си, забавлявай се. Смисъл, ти самият казваш, че си забавен етк. Всяка ще хареса "забавното момче" в компанията. ;)

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 10:02
На 15 си! Прекалено е рано да се отчайваш!

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 10:13
Има правописни грешки, но ще го преживеем ;) А ти преживей това, че си все още само на 15. Да не мислиш, че мен или което и да е момче от форума са го заглеждали, когато е бил на 15? Няма такова нещо! Както ти казаха по-горе: прекалено си млад, за да се отчайваш.
Щом приятелите ти имат такова хубаво мнение за теб, значи наистина си готин. Просто трябва да изчакаш малко и ще видиш как нещата ще се получат. По ирония на сЪдбата - точно тогава, когато най-малко го очакваш и когато не го тЪрсиш. СпоКС - нямаш проблем.
Освен пунктоацията, може би...

marin4itu
03-03-2013, 13:31
Само на 15 си, не се отчайвай.

Amore-Mio*
03-03-2013, 13:58
За всеки влак си има пътник.
Успокой се. Всичко се случва с времето си, тоест тогава, когато трябва да се случи. И да си насилваш късмета, и да не го насилваш - ако времето ти не е сега, нищо няма да промениш. Иначе си вдигни самочувствието, общувай с повече хора и ще срещнеш твоето момиче.

ge6aaaa3
03-03-2013, 14:06
Стига, бе! Отчаян бил! И за к`во? Намери си някакво занимание и толкова! На 15-отчаян пфф...

fenastz
03-03-2013, 18:03
Ще имаш много възможности.

miro788
03-03-2013, 20:38
Благодаря за съвета :) Не съм сигурен какво точно е мнението на приятелите ми, но знам че не всички от тях ме харесват, може би защото не съм като тях (повечето са тъпи и с просташко държание). Колкото до правописните грешки пак се извинявам но съм в чужбина от няколко години и не си упражнявам българския много :).

miro788
03-03-2013, 20:40
Занимание си имам :)

ge6aaaa3
03-04-2013, 15:16
Благодаря за съвета :) Не съм сигурен какво точно е мнението на приятелите ми, но знам че не всички от тях ме харесват, може би защото не съм като тях (повечето са тъпи и с просташко държание).
Да не те "отчайвам" още повече, ама сигурен ли си, че това са ти приятелите? Как може да имаш приятели, които не ти допадат, а допускаш, че и ти не им допадаш?

miro788
03-04-2013, 19:29
Приятели нямам много, защото едно приятелство се гради с години, но съм сигурен, че тези които имам са ми истински приятели а и в днешно време приятелството не е каквото е било преди. Всеки си има различно мнение и това е негово право! Колкото до момичетата аз не познавам много и може би затова не ми върви.

sky.of.lust
03-07-2013, 16:22
абе ти нормален ли си? я вземи да се стегнеш! само на 15 си имаш целия живот пред себе си, за къде си се разбързал? седи да си учиш уроците и по-нататък ще го мислиш :D :)

ge6aaaa3
03-07-2013, 17:11
^Аз чак сега/на 17/ взех да обръщам внимание на момичетата, на 15 ми беше все тая, че нямам приятелка...

BlackEyedPeas
03-07-2013, 17:40
Според мен не си готов все още за тази стъпка. Тези неща не стават изведнъж (макар, че в днешно време..), а постепенно. Не се отчайвай, както казаха по-горе - за всеки влак си има пътници! Погрижи се и за в бъдеще да имаш същия характер и държание, доста момичета биха си паднали по-нормални момчета като теб, а не такива с просташко държание (зависи от момчето of course). Гледай да излизаш повече с тези приятели, така по-лесно биха се намерили момичета, които ще общуват с теб. Има ли желание - има и начин. Просто вярвай в това упорито. Пък и повечето момичета предпочитат момчето до тях да е свестен тип, а ти ми се виждаш точно такъв. Щом си забавен и мил това е достатъчно за да спечелиш някое друго момиче, но трябва и да се потрудиш малко, не всичко в живота идва наготово. Късмет!

miro788
03-08-2013, 17:37
Аз това исках да попитам рано ли ми е, ама явно не е. Мерси все пак!

monika551
03-08-2013, 21:00
Както казват другите спокойно и не се притеснявай.Нещо друго,което може да направиш за да ти провари е може би да снисиш критерия.Също така ако се притесняваш за външния ти вид,може да направиш нещо-да си смениш дрехите,нешо по-свежо,парфиум(хубавят мъжки парфиум винаги деиства малко или много) . . . иииии не знам,излизай повече? : )

gugenceto2
03-09-2013, 07:00
Спокс бе човек ;) Животът е пред теб! Ще срещнеш толкова много момичета, че чак ще ти се доповръща.

Minwu
03-09-2013, 20:04
Ще си намериш момиче, когато му дойде времето, когато харесаш истински някое.
Не трябва да започваш връзка, с някой само, защото ти е тъжно, че съседа има, а пък ти не.

strafi
03-09-2013, 20:08
Споко братле.Аз съм на 20 години и още нямам приятелка ;) ти питаш за 15 години.За всичко си има време,местоположение и точност.

knoxey
03-09-2013, 20:24
Регистрирах се само за да отговоря . Аз съм на 23 и нямам приятелка и също имам чувство за хумор и всички други екстри но не ми се получава някой го могат други не явно аз и автора сме към тези който го нямат.. а тези който казват " споко още си млад и зелен не се предавай за всичко си има време за всеки влак си има пътници ... " това вече е много изтъркано и някак си не ми помага вече съм се примирил с мисълта че днешните " момичета " не гледат вътрешността на златната ябълка дали е гнила или не за тях просто е важно да е ЗЛАТНА !

minzz
03-09-2013, 20:47
Регистрирах се само за да отговоря . Аз съм на 23 и нямам приятелка и също имам чувство за хумор и всички други екстри но не ми се получава някой го могат други не явно аз и автора сме към тези който го нямат.. а тези който казват " споко още си млад и зелен не се предавай за всичко си има време за всеки влак си има пътници ... " това вече е много изтъркано и някак си не ми помага вече съм се примирил с мисълта че днешните " момичета " не гледат вътрешността на златната ябълка дали е гнила или не за тях просто е важно да е ЗЛАТНА !

Така е по-голямата част искат да е златна, но не всички.

А относно автора...отчаянието тепърва ти предстои.

miro788
03-09-2013, 23:35
Аз всъщност има момиче което истински харесвам. За нея бих направил всичко, но за съжаление тя не ме харесва и вече не я виждам често.

miro788
03-09-2013, 23:37
Прав си, но не всички са такива! На такива които гледат ябълката да е златна се казва ,,курва,, поне аз така им казвам.

autumn_eyes
03-09-2013, 23:54
споко..15 си още..айде не малък, ама доста млад :) живота е пред теб, не се фрапирай :)

novice
03-10-2013, 09:34
Регистрирах се само за да отговоря . Аз съм на 23 и нямам приятелка и също имам чувство за хумор и всички други екстри но не ми се получава някой го могат други не явно аз и автора сме към тези който го нямат.. а тези който казват " споко още си млад и зелен не се предавай за всичко си има време за всеки влак си има пътници ... " това вече е много изтъркано и някак си не ми помага вече съм се примирил с мисълта че днешните " момичета " не гледат вътрешността на златната ябълка дали е гнила или не за тях просто е важно да е ЗЛАТНА !
Компетентностите ти в областта са пренебрижими. Повечето от Вас дори не подозират за скритата психология на привличането, както и за механизмите на нейното действие. С други думи любовта е един фалш, зад който са прикрити техники за емоционално привличане, които влияят на подсъзнателно ниво на женската психика. Разбира се,
допускам съществуването и на т.нар. "сродни души" или "soul mates", но както казах магията на любовта може да бъде предизвикана с правилния подход. За да прогоните птичето на любовта бъдете наивни традиционалисти.
Препоръчителна литература:
The Tao System of Badass - by Joshua Pellicer
Стъпките към женското сърце - автор Сергей Гринглаз
Гарантирам 100% успеваемост с жените.
Всичко, което трябва да направите е copy/paste на заглавията в Google and let the fun begin.
ЗАБЕЛЕЖКА: Поради явни причини не постнах актуалните линкове. Мисля, че достатъчно ясна информация ви предоставих.

knoxey
03-10-2013, 12:31
Компетентностите ти в областта са пренебрижими. Повечето от Вас дори не подозират за скритата психология на привличането, както и за механизмите на нейното действие. С други думи любовта е един фалш, зад който са прикрити техники за емоционално привличане, които влияят на подсъзнателно ниво на женската психика. Разбира се,
допускам съществуването и на т.нар. "сродни души" или "soul mates", но както казах магията на любовта може да бъде предизвикана с правилния подход. За да прогоните птичето на любовта бъдете наивни традиционалисти.
Препоръчителна литература:
The Tao System of Badass - by Joshua Pellicer
Стъпките към женското сърце - автор Сергей Гринглаз
Гарантирам 100% успеваемост с жените.
Всичко, което трябва да направите е copy/paste на заглавията в Google and let the fun begin.
ЗАБЕЛЕЖКА: Поради явни причини не постнах актуалните линкове. Мисля, че достатъчно ясна информация ви предоставих.
А ти понеже си по компетентен четеш книги така ли ? Нали целта е всичко да стане от само себе си а не да чета разни книги как да съм на ти с жените и да съм тъй нареченият bad ass нали целта на всичко е да БЪДЕШ СЕБЕ СИ а не да четеш книжлета ( в което няма нищо лошо ) който в последствие да прилагаш на практика .