PDA

View Full Version : Помощ, проблем с клитора



momo1231
03-03-2013, 06:32
Здравейте, от известно време имам приятел и от месец вече правим секс. Но скоро забелязах промяна в клитора си. Чувствам постоянно напрежение, като че ли се е ''прибрал'' на вътре. Чувствам болка при уриниране. Не ми се е случвало преди и не знам какво да правя. Нормално ли е, трябва ли да се притеснявам... Точно на върха, най - отгоре изпитвам нещо странно. Възможно е да е от възрастта (на 17 съм) и да се развива или нещо, но болката при уриниране е ужасна. Не съм достатъчно информирана явно. Моля, ако някой знае какво може да е това да изрази мнение. Благодаря.

Yen_is_bacK
03-03-2013, 12:15
Здравейте, от известно време имам приятел и от месец вече правим секс. Но скоро забелязах промяна в клитора си. Чувствам постоянно напрежение, като че ли се е ''прибрал'' на вътре. Чувствам болка при уриниране. Не ми се е случвало преди и не знам какво да правя. Нормално ли е, трябва ли да се притеснявам... Точно на върха, най - отгоре изпитвам нещо странно. Възможно е да е от възрастта (на 17 съм) и да се развива или нещо, но болката при уриниране е ужасна. Не съм достатъчно информирана явно. Моля, ако някой знае какво може да е това да изрази мнение. Благодаря.

щом има болка и парене при уриниране значи става въпрос за възмапление, посети гинеколог

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 12:17
Да не сте го протрили? Случва се, ако е действал с ръка, на сухо.
Ако не е това, отиди на преглед.

DragonLady
03-03-2013, 20:21
Да не сте го протрили? Случва се, ако е действал с ръка, на сухо.
Ако не е това, отиди на преглед.

+1
Ако има и кръв в урината, и/или е мътна може и цистит да е. Всеки случай иди при личният си лекар, и той ще ти даде направление за необходимият специалит.

momo1231
03-04-2013, 21:52
Да, благодаря ти. Всъщност наистина ми откриха цистит.

DragonLady
03-04-2013, 22:00
Надявам се скоро да се оправиш :)
Ако са ти изписали и антибиотик, внимавай за гъбички след края на приема му, понеже антибиотиците, много често след себе си оставят гъбична инфекция, в следствие нарушена флора на вагината.

momo1231
03-05-2013, 16:40
Благодаря за предупреждението. :)