PDA

View Full Version : успокойтелни...а вие ?



reperw
03-03-2013, 07:58
Взимали ли сте успокойтелни някога ? Когато сте се карали с половинката си или при раздялата ви с него ? говоря за валерян и валидол нее за силни приспивателни

3oPuTy
03-03-2013, 08:04
Естествено,че не!

just_a_girl2007
03-03-2013, 08:11
В това няма нищо лошо- валериан (пила съм и 15 наведнъж и нищо не ми се ставало) или валидол.

amaz1nG
03-03-2013, 08:17
В никакъв случай.

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 08:21
Не, не съм.

Когато съм изнервена, просто чакам да ми мине. През това време може да се тръшкам от яд, да плача, но не мисля, че има смисъл от успокоителни. Те са за хора, които наистина имат проблеми с нервите, а не да се вземат всеки път, когато си ядосан. Всеки се ядосва понякога, това е нормално и според мен е правилно просто да оставиш емоциите си да се развилнеят. Стига разбира да са на нормално ниво, а не да се сбиеш с първия човек изпречил се на пътя ти.

marilyn
03-03-2013, 09:08
Не, не изпадам в такива състояния да излизам извън релси. Не се карам с хората, защото няма смисъл. Ако има проблем не е начина да се решава с викове и крясъци.

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 10:27
Не сЪм и няма! Предпочитам да докарам другите до успокоителни... ;)

Violenza
03-03-2013, 10:41
Не. Колкото и да ми е било тежко за нещо свързано с мъж, не съм прибягвала чак до такива остри мерки. Успокоително съм взимала само веднъж в живота си и то на погребение.

granger
03-03-2013, 10:48
Не,нещо нямам доверие на тези хапове.

marin4itu
03-03-2013, 13:28
Един път, защото щях да изпадна в криза. Имах един период, в който бях в ужасно състояние, голям стрес преживях. Отслабнах много, може и в депресия да съм била, не знам, все пак не мога сама да си дам такава диагноза. Хапчето не беше от рода на валидол или валериан, а едни малки розови хапчета. Но проблемите не изчезнаха, с хапчето, а само ме успокой за малко. В крайна сметка разбираш, че тези неща не могат да ти помогнат. Помагаш си единствено сам!

Yen_is_bacK
03-03-2013, 13:31
Взимали ли сте успокойтелни някога ? Когато сте се карали с половинката си или при раздялата ви с него ? говоря за валерян и валидол нее за силни приспивателни

валериан и валидон кажи речи е еднои също, за мен това е плацебо ..

Yen_is_bacK
03-03-2013, 13:34
Един път, защото щях да изпадна в криза. Имах един период, в който бях в ужасно състояние, голям стрес преживях. Отслабнах много, може и в депресия да съм била, не знам, все пак не мога сама да си дам такава диагноза. Хапчето не беше от рода на валидол или валериан, а едни малки розови хапчета. Но проблемите не изчезнаха, с хапчето, а само ме успокой за малко. В крайна сметка разбираш, че тези неща не могат да ти помогнат. Помагаш си единствено сам!

немогат да ти помогнат така ли .. това че ти ги дава някой некомпетентен който не разбира химичният им състав не значи не работят другия път като се изнервиш и изпаднеш в криза, паническа атака, и тежки ситуации на нервни изблизи и тн ела да ти вкарам една десятка валиум да видиш за броени секунди как ще се кротнеш ;)

FuCKkK13
03-03-2013, 13:36
^ 8-) такива успокоителни пие една моя позната като излезе на сцена 8-) притеснява се от публика и почва да припада и за това ги пие 8-)


пила съм само веднъж,но не беше точно за такова нещо ...

FuCKkK13
03-03-2013, 13:38
немогат да ти помогнат така ли .. това че ти ги дава някой некомпетентен който не разбира химичният им състав не значи не работят другия път като се изнервиш и изпаднеш в криза, паническа атака, и тежки ситуации на нервни изблизи и тн ела да ти вкарам една десятка валиум да видиш за броени секунди как ще се кротнеш ;)
тоз пък :? изобщо не разбра тя какво каза и тръгна да се отваряш като 5 годишно :lol:

r0073x
03-03-2013, 13:43
Да. Имах кофти период на караници с бившата ми, с роднините (нещо много бяха настръхнали срещу мен и все нещо им бях крив) + обичайното натоварване в университета и ми беше станало много тегаво. Пих Седатиф РС на Боарон и се чувствах по-добре :)

Amore-Mio*
03-03-2013, 13:52
Не.
Успокоителни на билкова основа съм взела само веднъж, когато беше починала баба ми и ми беше отвратително по ред причини. (Наскоро се случи. Освен в този случай, не съм приемала успокоителни, каквито и да са били те)

UniCoWN
03-03-2013, 14:23
Не съм, няма смисъл за тези причини.

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 14:43
немогат да ти помогнат така ли .. това че ти ги дава някой некомпетентен който не разбира химичният им състав не значи не работят другия път като се изнервиш и изпаднеш в криза, паническа атака, и тежки ситуации на нервни изблизи и тн ела да ти вкарам една десятка валиум да видиш за броени секунди как ще се кротнеш ;)
Момче, по коментарите ти е ясно, че винаги говориш от медицинска гледна точка, ама когато не разбираш какво е казал някой, необвързано с медицината - по-добре не коментирай, че става смешно.
Момичето имаше предвид, че успокоителните не решават проблема, а не че не са имали временния си ефект.

reperw
03-03-2013, 17:49
радвам се ,че толкова много хора не са прибягвали към тях...просто ми е инт като статистика.

psychopath
03-03-2013, 20:30
Предпочитам водка...

swag style mdfkz.
03-03-2013, 20:42
Често взимам успокоителни защото не съм добре с нервите ..

marin4itu
03-03-2013, 20:49
Момче, по коментарите ти е ясно, че винаги говориш от медицинска гледна точка, ама когато не разбираш какво е казал някой, необвързано с медицината - по-добре не коментирай, че става смешно.
Момичето имаше предвид, че успокоителните не решават проблема, а не че не са имали временния си ефект.
Точно това имах в предвид! Благодаря!

Ефектът на хапчето си го имаше, беше едно невероятно неебателно спокойствие, в последствие заспах сладко, но реших, че съм по-силна психически.

girlwithblueeyes
03-03-2013, 21:02
Да взимала съм . Но тогава си имах сериозни причини . Иначе успокоителни не взимат защото гаджето те е зарязало или мама и тати не те пускат до късно навън . На мен бях предписани от лекар защото много зле .

martichkaa
03-04-2013, 13:42
Взимала съм. Имах един тежък период, в който нямаше как да се справя без някакъв медикамент. Пила съм Седатиф и Валериан.

Mia88
03-05-2013, 10:46
Az pieh valerian ,no toi e na bilkova osnova taka 4e ne vijdam kak 6te mi navredi,az pieh dokato spirah cigarite i go pih edin mesec nqkade no poneje bqh i na dieta i kombinaciqta we6e prosto stra6na trq6e ne6to dame pouspokoqva 4e ina4e bqh kato kalbo nervi xaxaxax no samo tolkova :)

bloodyF
03-05-2013, 12:09
Предпочитам водка...

това.

Мъж още не ме е докарвал до състояние ''антидепресанти'', но други работи-да.
Пила съм в продължение на голям период от време , но в никакъв случай не е било заради противоположния пол.