PDA

View Full Version : Чи Гун Медитация



SummuS
03-03-2013, 10:44
Не съм сигурен дали това е правилното място за тази тема и ако не е се извинявам.Вчера гледах едно предаване на дискавъри където едно момче - Матю Ахмет чрез Чи гун медитация правеше невероятно нещо.Можеше да почувства болката преди да са го ударили и когато го удариха той дори не потрепна.Та въпроса ми е някой може ли да даде някакъв съвет как може да се стигне до неговото ниво защото това е супер яко!Мерси предварително.

Quid
03-04-2013, 20:35
Ако те интересува единствено идеята да си "супер як", то по-добре изобщо не се захващай.
А за да се усъвършенстваш до такава степен се изискват години тренировки и отдаденост. Ако наистина се интересуваш, в което няма нищо лошо, има повече от достатъчно информация из интернет. Чети малко да схванеш за какво иде реч и ако имаш желание тук във Варна има хора, които се събират и практикуват подобни системи. Сигурен съм, че и в твоята околност могат да се намерят такива групи.
Но както казах първо прочети малко да разбереш що е то медитация и ци (чи) енергия според китайската философия.