PDA

View Full Version : Приятелката ми е била насилвана



askadas
03-03-2013, 11:17
Здравейте.. Отчаян съм. Приятелката ми е била насилвана преди някъде година две. Тя ми разказа тежко, вчера със въпросния човек седях на един метър без да го позная, че е тои.
Тя беше казала на брат си, да го намери и да го набие. Изнервен съм във момента, че вчера седях един метър до него, и че тои така е постъпил със приятелката ми.

Лоши хора много лоши хора. Не мога да се изразя точно, не знам какво да направя. Казах й да ме запознае със брат си и да го смачкаме. Като се сетя за това и ставам нервен. А аз забога вчера седях до него ??! Някакви идеи ?

filmimilmi
03-03-2013, 11:33
Има си прокуратура за тая работа. Като не е подала сигнал тогава (а и брат й дори не е направил нищо), сега от къде си сигурен, че не те лъже (сама да си го е търсила) или нещата изобщо да не са такива и просто да иска да сплете интириги?

Violenza
03-03-2013, 11:54
Има си прокуратура за тая работа. Като не е подала сигнал тогава (а и брат й дори не е направил нищо), сега от къде си сигурен, че не те лъже (сама да си го е търсила) или нещата изобщо да не са такива и просто да иска да сплете интириги?
Абсолютно.

Защо не се е обърнала към съответните органи?

askadas
03-03-2013, 12:06
Била е на 14 години, на кой може да каже ? казала е на братси и тои го е търсил обедил съм се, че не ме лъжи и от други хора!

Violenza
03-03-2013, 12:07
И какво като е била на 14? Да каже на родителите си първо, а след това на полиция и да го съдят. Сетила се сега след години да се прави на жертва и да иска някой да го бие онзи.

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 12:10
Вече не може да докаже нищо, така че кел файда от жалби в институции. Да са действали навреме.

xoxi
03-03-2013, 12:33
Дори да го хванете, какво ще направите? Един бой и какво? Нищо. Само ще си излеете яда върху него, нищо друго няма да направите. Нито ще го спрете да повтори отново с някое друго момиче, нито ще помогнете на приятелката ти да преживее тези спомени.
Тя да е мислила когато е било време и да се е оплаквала на правилното място. Сега вместо да се правиш на голям бияч, по-добре бъди до момичето си, подкрепяй я и й помогни да превъзмогне преживяното. Щом е споделила с теб, значи ти има голямо доверие. Бъди до нея, другото го остави.

askadas
03-03-2013, 13:09
Момичете ? момичета какво ми пишете тука едно и също нямали някое момче да се намери да постне тука

FuCKkK13
03-03-2013, 13:26
че какво искаш да чуеш бе ? като е било време да е взела мерки .. сега и да се правиш на ''големия батко бияч'' и да не се правиш нищо няма да стане ...

Amore-Mio*
03-03-2013, 13:50
И какво като била на 14 години - това не означава и не я оправдава, че не е споделила с родителите си. След толкова време някой да ми изтърси нещо подобно и да ми каже, че нищо не е направил по въпроса - изобщо няма да повярвам. Хора всякакви. А особено ако е имало някакви интриги помежду им - нищо чудно да го прави нарочно.

3oPuTy
03-03-2013, 14:44
Като няма никой там горе (разбирай в главицата й) така ще е ... :? Що ли си мисля,че е поредното лапе,което преувеличава нещата яко?!
А ти и брат й трябва да сте на не по-високо умствено ниво от нея щом след дъжд качулка сте решили да се разправяте с тоя и то с юмруци ... :lol: Мъжкарчета от класа :lol:

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 15:16
Момичете ? момичета какво ми пишете тука едно и също нямали някое момче да се намери да постне тука

Ето, намери се! Ако някой изнасили сестра ми няма да го тЪрся дЪлго! След като не е показала конкретния тип на брат си, защо си мислиш, че трябва ти да раздаваш правосЪдие? Друг вЪпрос имам: защо не ти каза, че е той докато бяхте на 1 място, а изчака да се разотидете, за да ти го разкаже? Има тука нещо гнило. СЪвета ми е да изчакаш.

askadas
03-03-2013, 16:52
Еи разбирачи големи сте всичките обаче всички! Обясних подробно, това става 2011 година. тя беше казала на брат си един ден след случелото се а брат и е 2 пъти по голям. това момче ще си изяде големия пердах, а и аз никакси не се правя на "големия батко по филмите" като не може да се стигне до съд ще се стигне до пердах.

3oPuTy
03-03-2013, 17:07
Брат й като е разбрал на следващия ден,защо не се е държал като отговорен и загрижен човек и не е казал на родителите им?!Ясно,колко й вярва и той ... :lol:

vladyman
03-03-2013, 17:11
Еи разбирачи големи сте всичките обаче всички! Обясних подробно, това става 2011 година.


С други думи в момента е на 15/16. Като добавим и начина по който ти го е описала съм готов да се обзаложа на каквото искаш, че това което ти е казала я има едни 50% истина в него я не...

Не се обиждай, знам че обичаш приятелката си, но за нас като странични наблюдатели е явно, че нещо те подслъгва. Най-добре изобщо не правете нищо - каквото станало-станало, и без това в момента не знаете истината.

marilyn
03-03-2013, 18:46
Лапе, стой си на задника. Било, каквото било, имала е възможност да подаде сигнал в полицията, не го е направила. Късно е вече. А и сигурен ли си, че цялата история е вярна и е така както тя казва??!

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 18:50
И пак не ми отговори на вЪпроса: бяхте на 1 и сЪщо място ти, тя и "изнасилвача". Защо своевременно не ти каза "този ме изнасили", ами чакаше да не сте двамата с него на 1 място, за да ти обясни всичко?

iShomby
03-03-2013, 19:05
И пак не ми отговори на вЪпроса: бяхте на 1 и сЪщо място ти, тя и "изнасилвача". Защо своевременно не ти каза "този ме изнасили", ами чакаше да не сте двамата с него на 1 място, за да ти обясни всичко?

Точно така , плюс това че са минали 2 години вече нищо неможе да са докаже , вие и двата крака да му чупите и пръстите на рацете 1 по 1 кел фаида , най-много той да даде жалба срещу вас за побой .

umri
03-03-2013, 20:41
Отива се в прокуратурата на момента. Ако не, трябвало е брат й да го намери навреме. След толкова време нищо не може да се докаже, или ако може е доста трудно и не си струва усилията. От МВР-то няма да го вземат насериозно. В такива ситуации е много трудно да прецениш как е най-адекватно да реагираш, но имай едно наум, че може да те менти. Никога не подценявай женската манипулативна мощ.

askadas
03-05-2013, 17:34
Точно така , плюс това че са минали 2 години вече нищо неможе да са докаже , вие и двата крака да му чупите и пръстите на рацете 1 по 1 кел фаида , най-много той да даде жалба срещу вас за побой .

Момчета! Това стана преди 3 месеца тя ми каза, а аз онзи ден го видях? Пак разбирате много, чакам да звъннат!

horacio
03-05-2013, 17:57
Не обвинявайте момичето, че не е казало. Такива неща трудно се казват, особено на такава възраст.

И пак не ми отговори на вЪпроса: бяхте на 1 и сЪщо място ти, тя и "изнасилвача". Защо своевременно не ти каза "този ме изнасили", ами чакаше да не сте двамата с него на 1 място, за да ти обясни всичко?

Може би не е искала да стават сцени и т.н.?
За бой кел файда. Като го набиете, кво? Има някакъв шанс да се укроти, ама знае ли се?

Amore-Mio*
03-05-2013, 18:25
Момчета! Това стана преди 3 месеца тя ми каза, а аз онзи ден го видях? Пак разбирате много, чакам да звъннат!

Как очакваш сами да разберем нещата - кристалната топка ли да погледнем?
Коментираме това, което си казал. Това, че с ченгел ти се вадят думите от устата, е друг въпрос. И въпреки това, цялата история ми е някаква гнила и ми се струва, че те менти, както вече казах.

FuCKkK13
03-05-2013, 18:57
баси.. имам чувството че си толкова наивен,че една 15 годишна те върти как си иска...... добре бе,пребий го и се мисли за големия пич,а оная да се чувства ''щастлива'' щото гаджето и може да обърше 2 шамара на някой ... не че нещо ама на всеки историята му изглежда скалъпена + това - след 2 години ти го казва,хем си седял с него,хем не си знаел,че е той,а пък ти била казала преди 3 месеца... я пак?!

xXxPETYAxXx
03-05-2013, 19:18
хем си седял с него,хем не си знаел,че е той,а пък ти била казала преди 3 месеца... я пак?!

Ми казала му е преди време, че е била насилена, ама не му е показала снимка на извършителя, кое е толкова необяснимо? После му е казала, че е бил той, защото са го видели тогава...

FuCKkK13
03-05-2013, 19:27
Ми казала му е преди време, че е била насилена, ама не му е показала снимка на извършителя, кое е толкова необяснимо? После му е казала, че е бил той, защото са го видели тогава...
е значи той е знаел историята предварително,стигало е само да го посочи.. кое е било трудното и що е трябвало тоя да си тръгне :?

xXxPETYAxXx
03-05-2013, 19:31
Стигало е за какво? За БОЙ ли? Ми, ако оня е няк'ъв едър или е бил с компания, а автора е сравнително дребен(спрямо въпросния), тогава за какъв бой говорим? Говорите някви А-б приказки, най-много да беше станало 2:0 за...другия.

FuCKkK13
03-05-2013, 19:35
ами да.. нали целта на тая неговата е това - да се изкара жертва и някой да го набие - ако и беше друга нито след 2 години щеше да разказва,нито щеше да стои без да отиде в полицията .. ако е едър - дали преди няколко дена или след няколко тоя все ще си е едър още повече че като го гледам автора е голям ''бияч'' не би трябвало да го плаши ... компания - ми и той да си извика ако това беше целта

xXxPETYAxXx
03-05-2013, 19:39
Ми, нали (ще)си вика, поне аз така разбрах частта с "чакам да ми звъннат" :lol:
Иначе и мен ми е много съмнителна тази работа, ама кой би излъгал за нещо подобно?! Може да не е баш "жертва", да си го е просела по някакъв начин, но не мисля, че някое момиче би излъгало за нещо подобно, пък де да знам...

FuCKkK13
03-05-2013, 19:43
ооо не ти е на акъла какви откачалки има 8-) повярвай ми има мн момичета,които манипулират с такива историйки или в добрия случай - преувеличават нещата .. лично аз съм била свидетел на подобна история - е,не беше с изнасилване ама повече психически тормоз ... момчетата естествено не бяха тръгнали да се бия ( бяха 2ма 8-) ) и гаджето на момичето беше решило да говори и с единия и другия и накрая се оказа,че няма нищо такова и оная ги гледаше тъпо 3мата и се чудеше какво да каже 8-)

xXxPETYAxXx
03-05-2013, 19:49
Абе де да знам, не мога да си представя чак за такова нещо да излъжеш, нещата са ми обесними, но едно ме озадачава адски много и поставя историята под съмнение - братът! Не вярвам, че ако момиче каже нещо такова на брат си, той няма да направи нищо по въпроса, просто е нелепо.
Авторе, вземи първо поговори с брат ѝ, да видим той дали ще потвърди тази версия, защото аз лично, като момиче, което има брат не мога да си представя, че брат ми няма да направи нищо, просто знам, че няма как да е така!

FuCKkK13
03-05-2013, 19:52
точно заради това,а и заради това,че не му е казала на време,а е чакала ''момента'' и не знам си какво още ..... и аз не мога да си представя да излъжа за такова нещо *чука на дърво* всъщност за много други не мога,но е факт,че има хора,които си лъжат ей така.... и тях не ги разбирам ама ги има..

TrollFaace
03-05-2013, 19:52
Аве пребий го и да не ти пука :D

maimunka7a
03-06-2013, 07:00
нач*кайте го и вие...

DarkTemplar
03-06-2013, 07:08
Викаш 1-2ма приятели, намирате го и го изчуквате, гаранция, че винаги ще ви помни.

girlwithblueeyes
03-06-2013, 07:22
Не знам дали темата не е фейк ,защото е жестоко да се подиграват така с болката на момичетата ,които наистина са преживели подобно нещо .
П.П Хора всяка жертва на насилие е различна има такива дето проговорят още на момента, други го крият цял живот А трети споделят след време . Казвате ,защо не е отишла в полицията на време ами може би, защото се е срамувала . Може би защото чак сега е намерила сили да сподели . Нека не съдим момичето затова, че си е мълчала защото такова нещо много боли и многo рядко може да се сподели .

3oPuTy
03-06-2013, 09:44
ама кой би излъгал за нещо подобно?!

Бедна ти е фантазията колко подобни истории съм чувала от разни пубертети ... :? Живея в сравнително малък град и знам за поне 6-7 момичета,които в даден етап от връзките си са лъгали половинките си по тоя начин ... :?