PDA

View Full Version : А сега де.



Dolores 'Lolita' Haze.
03-03-2013, 13:05
Здравейте. Току-що се регистрирах в тоя сайт, макар че следя темите от няколко месеца насам. ;д
Та, имам един проблем, и ще са ми полезни вашите съвети, направило ми е впечатление, че умеете да помагате в разни 'проблемни' ситуации. ;д
Long story short : Преди около месец, мисля, взеха да се случват странни работи с едно момче от училище. За протокола - почти на 16 съм, в девети клас. Та тъй де, всичко започна, докато с приятелките ми бяхме пред класната стая по време на междучасие и си говорехме, както обикновено. По едно време минава някакво момче по коридора и така очевидно ме зяпаше (върви напред, главата му - обърната към мен), че чак ме хвана срам. Бре, викам, сигурно нещо ми има, и почнах да разпитвам останалите дали не съм се разрошила нещо, или гримът ми да не се е размазал - не. Естествено - лапета като лапета, взехме да мислим, че нещо ме харесва. Аз по принцип не вярвах, ама вече взе да става повече от ясно, че си е баш така - всеки път, като се засичахме по коридорите имаше супер продължителни заглеждания, дълъг очен контакт и т.н. Май няма да е short мойта работа, ама 'айде. ;д
И един ден, в голямото, една приятелка ме извика да отида с нея до WC, да ѝ държа чантата и якето. Стоя си аз, облегната на стената, и изведнъж се пръкна оня зяпач и постепенно взе да забавя крачка и да се насочва към моя милост, както маршируваше по коридора. Леле, викам си, тая да излиза по-бързо, че да не ме заговори... И естествено, стана белята. ;ддд Идва той ТОЧНО до мене и ме пита нещо от сорта на : 'Не ти ли тежат тия двете чанти?', ама с такава увереност, че направо настръхнах. Измънках нещо, че си ми е добре тъй, и тоз' като награби чантата на Г. /приятелката ми ;д/, хаха, е, паднах. Слава Богу, не буквално, че съвсем щях да се изложа. Викам : 'Е мерси, ама няма нужда', нали, ама човекът стои като на пост и не мърда. Излезе тя, той ѝ даде чантата и ми каза 'Чао'.
Сладка историйка, а? Да, ама не. Тоя стана няк'ъв преследвач, честно. А аз съм си кротък човечец, който не иска да бъде закачан от някой случаен, ама видите ли, не ми бил такъв късметът. Тая Г. взе да ми се кара, че не съм оценявала жестовете му /'щото какво ли не още нямаше след тази първа среща../, и сега вече започнах да получавам бележки от него, защото явно се познава с едно момче от класа ми, и той ми предава всичко. Знае ми името, разбира се, и по коридорите не само се зяпаме, 'ми и фамилиарничим. 'Здрасти, Кате'. Еми чао. Ама то няма отърване. Където съм аз, цъфва и той като майска роза. И сега наскоро получавам бележка, в която ме моли за среща насаме. Ей тука е кулминационният момент. Какво да правя сега, като от всички страни ми набиват да изляза с него, явно бил добро момче, ама аз си имам някои предубеждения... Честен кръст, ник'ва идея.
Адски много благодаря на хората, които ще дадат някакво мнение по въпроса, идейка, нещо. Въобще мерси, че сте прочели тоя летопис. Long story short, аха, че как.
П.С.: Момчето е от 12 клас, което малко или много, си ме плаши по разбираеми /или не?/ причини.

kalzzz
03-03-2013, 13:11
Причините са разбираеми :D Не се впрягай, хлътнало е момчето и това е цялата история. Не разбрах само ти искаш или не искаш да излезеш с него ? Ако не искаш да излизате, просто не излизайте.Не слушай акъла на другите, че поне при мен доста неприятни ситуации е имало след такива срещи. И да е добро момче, ако не ти харесва не се занимавай :)

FuCKkK13
03-03-2013, 13:14
о.О какви са тия филми бе :? не ти личи че си на 15 :? ... не разбрах що трябваше да го чета това цялото.. уверено момче,с опит идва и те заговаря и иска да сте ''гаджИта '' .. кое му е странното :? ... излизаш и толкова ... и по-леко с ''грима''

marin4itu
03-03-2013, 13:15
Виж сега, ако беше някакъв срамежлив, щеше да се чудиш дали те харесва или не, щеше да ти е по-любопитно. Момчето е заявило интерес към теб и то не понякакъв нагъл начин, да ти се натиска или нещо подобно. Превъзмогни срама си и излезте, така ще разбереш дали си струва. Разликата ви е 3 години, аз с приятеля ми имам толкова, а тръгнахме, когато бях на 17, т.е. малко по-голяма от теб, така че нищо страшно няма. Ако не друго, то поне приятели можете да станете. :)

Dolores 'Lolita' Haze.
03-03-2013, 13:27
FuCKkK13 - Можеше и по-кратко, да е, за което сори. Т'ва, че не ми личи да съм толкова малка и преди са ми го казвали, btw, не съм много сигурна дали е за добро или лошо, но окей. ;д Странно е за мен, преди така открито никой не си е показвал 'чувствата' или там интересите към мен, ако е имало такива.
marin4itu - Да е, права си, вероятно ще се излиза и без това, и, kalzzz, мисля, че искам - от любопитство най-малкото, ама ме е шубе да не се окаже няк'ъв плейбой и... да. ;д Плюс, че това stalk-ване си е странно, не фактът, че някой ме е харесал. ;д

FuCKkK13
03-03-2013, 13:34
за лошо ти го казах :? филмираш се излишно ... на вас не може да ви се угоди или е ''не знам дали ме харесва а.к.а. срамежливо момче'' или е '' харесва ме ама що ме зяпа а.к.а. сигурно в себе си момче с явно повечко опит'' ... нормално никой до сега да не е - на 15 си.. покрай тая възраст малко момчета имат опита и не ги е срам и не могат да са толкова уверени .. и какво като се окаже ? да не мислиш да спиш с него,че си се замислила да не те използва само и да си има други ? или да се жените ? ако случайно се окаже грозно семе,късате и толкова - не е трудно .. искам само да те питам колко връзки до сега си имала и на какво ниво са били ? по мое мнение - не са много

Dolores 'Lolita' Haze.
03-03-2013, 13:38
К'ви връзки. ;д Нулев опит, сигурно и затова се филмирам, да. Досега е имало само разни симпатии, нищо повече.

FuCKkK13
03-03-2013, 13:40
ясно - така и предположих 8-) след време,с малко повече опит ще видиш че точно такива момчета да ти се падат е най-добре... а не супер срамежливи дето да му се чудиш наистина грима ли ти е размазан или те харесва :? ... след време ще започнеш да анализираш ситуацията и няма да се страхуваш/срамуваш/чудиш

Amore-Mio*
03-03-2013, 13:56
Говори с него, та поне да вземе да се успокои.
Другият вариант е да излезеш с него, да си поговорите и ясно да му дадеш отговора, че не искаш да си с него и да спре да те преследва така.

FuCKkK13
03-03-2013, 14:03
Говори с него, та поне да вземе да се успокои.
Другият вариант е да излезеш с него, да си поговорите и ясно да му дадеш отговора, че не искаш да си с него и да спре да те преследва така. ама тя не че не иска,срам я е 8-) и страх да не се окаже '' ходя с момиче за по седмица'' ама тоя шанс реално винаги го има

dianna1997
03-03-2013, 14:17
Хубава историЙка :D Ами ако го харесваш и ти допада излез с него и виж как ще се държи и ако си паснете да Ви е честито :D

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 15:23
Излезте, вижте се. Ако нищо не излезе - кажи си му и толкоЗ. Ако още от сега не го харесваш и не искаш да ходите - ами предай му и ти 1 бележка по сЪученика и готово. Никой няма да ти опре пистолета да трЪгвате... А тия дето много те сватосват, че хубаво момче бил и че не знам си що си - да излизат с него те като толкова знаят.

smile12345
03-03-2013, 17:15
хаха много яка историйка и аз искам някой така да се държи с мен ;д..какво ти пука изобщо!? Я се стегни малко и се замисли на колко момичета на твоята възраст им се отдава такъв шанс...излезте де какво толкова, нищо лошо няма да стане, ако не ти е симпатичен просто не се занимаваш повече и това е..;дд

fenastz
03-03-2013, 17:41
Сигурно тайно е наркоман, бандит, извратеняк, гей и жена. По-добре не се занимавай.

Dolores 'Lolita' Haze.
03-03-2013, 19:40
fenastz - Трябва да призная, че обичам сарказма. Оу, забрави джебчия и садист. Човече, малка съм, във филма съм, зле съм и т.н., опитът ми е натрупан само от филми, книги и прочие, не очаквай да изръся някакъв наистина важен и основателен проблем. За мен е такъв, де. Просто съм твърде стеснителна на моменти... На такива моменти. ;д
Умната ми глава роди следния master plan : давам утре бележка на моя съученик, или просто заговарям въпросния и се уговаряме да се срещнем еди-кога си. Мда, време е да поема въздух за сетен път. Бъзикам се, ще оцелея, за Бога. Как да е, обожавам да се филмирам, вЕрно. ;д Благодаря ви за всичките коментари, беше хубаво да чуя странични мнения, че около мене трудно се намират. Първата ми работа утре след даскало ще е да напиша тук какво се е случило (поне мисля, че така се прави във форумите де - логично е да съобщиш как е свършило всичко, или?...). Заблудена душица.

marin4itu
03-03-2013, 20:09
Ше кажеш много ясно я.. Трябва изграждането на опит да започне от някъде все пак :D

Tsukuda_Hiroshi
03-04-2013, 04:52
И както винаги казвам в подобни случаи: да кажеш какво е станало :D

Dolores 'Lolita' Haze.
03-04-2013, 19:55
Така. Днес беше абсолютен Ад. Леле, толкова време ми отне да се наканя, кошмар. В час по биология бях до Г., 'дето напира, нали, да съм му отвръщала по някакъв начин, както казахте по-горе - баш да ме сватосва. И почнах да пиша ся аз бележка. Напрасках няк'во кратко текстче от сорта на : 'Хей, получих ти бележката. Ако искаш, може да се срещнем след часовете пред училище. - Катя'. Аз исках да е след училище, 'щото нямах желание да изляза САМА с него някой ден, просто не. Бяхме се разбрали с Г. и останалите да ме чакат някъде наблизо, аз и без това нямаше да се бавя уж. Всичко мина по план - бележката, от мен - на съученичето, от него - на 'ухажора', както го кръстиха. ;д Ще спестя как се гърчех остатъка от деня в предсмъртни мъки. Очаквах като се разминем по коридора да почне да ми намига, по дяволите. ;дддд Вътрешен взрив, накратко. ;д Та така де - дойде време да остана аз пред училище. Ами излизам и виждам моя човек пред стълбите - чака. Компанията отпрашва напред и ме оставя сама. Супер неловко. Поздравихме се, и като за начало го питах за името му, запознахме се... ;д Борко /сигурно от Борислав, или Борис/, 12б клас. Разпитваше ме някои неща и той. По едно време реших просто да питам защо се е заинтересувал от мен, да не би да имаме някакви общи познати, ама той каза, че сме нямали, освен тоя съученик, но с него не са ме били обсъждали. Бил ме забелязал тази година /защото миналата класовете ни са били в различни смени/ и съм му се сторила 'интересна' - точно така се изрази, щях да падна. Вика : 'Пък на мене като ми хареса някой, гледам да си го показвам веднага'. Лесно завързвал приятелства, и така си говорехме известно време. После обаче Г. ми се обади да тръгвам вече, че беше станало късно /втора смяна сме/ и другите се разотишли. Казах му 'Ами 'айде чао, утре сигурно ще се видим пак, беше ми приятно' и т.н. Абе за първи път ми се случва да видя човек, който така да си се държи свободно със съвсем непознати. Сигурно защото аз никога не бих се държала така ли, де да знам. Обаче някакси ме заинтригува именно различното. ;д Ще видим утре, може би ще има 'размяна на данни'.

FuCKkK13
03-04-2013, 20:00
fenastz - Трябва да призная, че обичам сарказма. Оу, забрави джебчия и садист. Човече, малка съм, във филма съм, зле съм и т.н., опитът ми е натрупан само от филми, книги и прочие, не очаквай да изръся някакъв наистина важен и основателен проблем. За мен е такъв, де. Просто съм твърде стеснителна на моменти... На такива моменти. ;д
Умната ми глава роди следния master plan : давам утре бележка на моя съученик, или просто заговарям въпросния и се уговаряме да се срещнем еди-кога си. Мда, време е да поема въздух за сетен път. Бъзикам се, ще оцелея, за Бога. Как да е, обожавам да се филмирам, вЕрно. ;д Благодаря ви за всичките коментари, беше хубаво да чуя странични мнения, че около мене трудно се намират. Първата ми работа утре след даскало ще е да напиша тук какво се е случило (поне мисля, че така се прави във форумите де - логично е да съобщиш как е свършило всичко, или?...). Заблудена душица.

само да вмъкна че филмите и книгите не са опит 8-)

bReAk3R
03-04-2013, 20:18
Тъй де, така и не разбрах защо е било ад? :Д Според това което разказа, всичко е минало както трябва, ти сама каза, че г/д те е впечатлил все пак с нещо................

Dolores 'Lolita' Haze.
03-04-2013, 20:22
Не, то просто цялото това притеснение ми дойде в повече, пък и докато се наканя въобще да действам - зор видях. ;д

shmatarok
03-04-2013, 20:35
Оле, много готино разказваш 8-) Съвет нямам какъв да ти дам, ама нямаше как да не споделя как ти се изкефих на темата 8-) успех, каквото и решение да вземеш!

CoNviCt
03-04-2013, 20:39
К'ви връзки. ;д Нулев опит, сигурно и затова се филмирам, да. Досега е имало само разни симпатии, нищо повече.

Това, че си параноичка, не означава, че той не те преследва, за да те..

HollyGolightly
03-04-2013, 20:50
Аз само не разбрах, ти имаш ли симпатии към него или не? Ако не, не се занимавай. Ако обаче отговора ти е да, ами дай му шанс, никой не казва, че дори трябва да ходите, излез с него, поговорете си и каквото излезе, излезе.

Dolores 'Lolita' Haze.
03-04-2013, 21:20
Верно съм параноичка, в доста случаи... ;д
HollyGolightly - Вече имам, след пряката среща. Стана ми и той на мен 'интересен' по някакъв начин. ;д

HollyGolightly
03-04-2013, 21:22
Верно съм параноичка, в доста случаи... ;д
HollyGolightly - Вече имам, след пряката среща. Стана ми и той на мен 'интересен' по някакъв начин. ;д

В такъв случай се пробвай. Продължавайте да се срещате и да си говорите, да се опознавате и тогава сама ще разбереп какво да правиш. А иначе вероятност да останеш наранена, или нещата просто да не проработят винаги ще има, но това не означава, че трябва да си останеш сама завинаги.

marin4itu
03-04-2013, 22:01
Сега е време да се разберете за кафе, разходка, билярд. Че така пред училище малко кофти. Ама карай го малко по-спокойно.

Tsukuda_Hiroshi
03-05-2013, 04:48
Наистина разказваш много готино. Особено за човек на твоята вЪзраст. И браво за това, че сте се видяли! ПостЪпила си правилно.
След като за пЪрви пЪт ти се случва нещо подобно, нормално е да си била притеснена. Сега, след като вече видя, че човека не хапе и няма нищо сложно в това да кажеш "здравей" на някого и да се запознаете - можеш да продЪлжаваш напред по-спокойно, надявам се. Както ти каза и CoNviCt (which was very convincing :) ) обаче, внимавай - може да се окаже женкар и да иска да си му бройка. Като те гледам как се вЪлнуваш от срещата само, ми става ясно, че до сега не си правила секс, а това автоматично прави препратката, че не искаш да си бройка.
Ако вземете, че трЪгнете, което ти пожелавам, сЪвета ми е да не му се врЪзваш веднага на убедителните приказки как като сте гаджета е нормално да правите секс и някакви такива. То има време до там де, ама аз от сега да си кажа какво имам предвид. Иначе знае ли се - може да излезе и свестен, нищо против младежа нямам.
Пиши, ако има развитие по темата или ако ти се прЪкнат още вЪпроси в главицата (което неминуемо ще стане). Тук сме си ние... :D

LadyDi
03-05-2013, 07:34
:)

И аз чакам продължението.
Но като цяло, трябва да спреш да се филмираш. Живей си живота, enjoy-вай, никой не е казал, че трябва да се омъжиш за първото си гадже, че да приемаш нещата много на сериозно.

Dolores 'Lolita' Haze.
03-06-2013, 19:12
Окей, хора, съжалявам, че вчера пропуснах да туря един обзор на деня, но ми беше адски натоварено... Та, нека кажа интересното от тези два дена : разменихме си facebook-овете ВЧЕРА, пишем си там вече, по коридорите вече водим нещо като кратички разговори, пита ме как съм, какво правя и т.н. Абе, нормални отношения поддържаме засега, нищо специално няма. Авторските ми умения въобще не личат от това обобщение на действията, ама ще ме извинявате, ужасни неща се случват с това учение напоследък. ;д Пропускам доста нещица, но това е същината на 'казуса'. *слага важно цайси* Например приятелките ми, Боже, станаха нетърпими. 'Как е Борето?', по география стана дума днеска за няк'ви борови гори, при което последва рязко обръщане на моето вярно другарче с епичната реплика : 'Ох, Кате, ти по борчета си падаш, нали'. Гениално, аха, да. ;д Поне да бяха добри майтапи, да се посмеем. ;д За 'борчето' : момчето е много готино. Знам, че сте останали с впечатление, че съм някаква едва ли не невидяла момче до ден днешен, но всъщност се познавам с много такива (от класа, хаха, добре, busted, мисията 'изглеждай готина' - провалена), и бих могла да кажа, че е най-добричкото, което съм виждала досега. Спирам с филмите, да. Ако има някакъв по-особен развой на нещата, обезателно ще пиша. И благодаря на тези, които следят темата и са готови да помагат... :) Ако можех да върна услугата, ама нали сами виждате, че ми куцат леко отношенията с противоположния пол и въобще с любовта, какъвто е именно разделът. Нищо, аз в замяна ви давам моята любов! ;д Любовта über alles. ;д

bReAk3R
03-06-2013, 19:23
^Ахаха ти ше ме разбиеш :D

Tsukuda_Hiroshi
03-07-2013, 16:09
Dolores'Lolita'Haze --> Още от ника ти личи, че си начетено лАпе ;) WhatFUCKINever...
Ами за приятелките да ти кажа - ако са всичките самотни като кукувици, явно се е появила някаква завист у тях, че теб някой те е забелязал, а тях не. Освен това е нормално между приятели да се бЪзикат за тези неща. Може и да не влагат изобщо злоба в което. Остави ги тях... Приятели (истински) малко, гаджета - около 3 милиарда потенциални. Само времето ще покаже кой добЪр, кой лош.
Хубаво е, че с момчето сте намерили общ език и че нещата се развиват, макар и бавно. Няма за кЪде да бЪрзате - живота е пред вас. Както и преди ти казаха доста хора (+ мен) - за сега трябва да се увериш в намеренията на Борето. Искам да кажа да разбереш дали наистина те харесва или те мисли за някоя от мастийте на даскалото и иска да си му бройка. За сЪжаление няма да стане, ако го питаш директно, така че трябва да действаш малко по-истимаро. Не сЪм по тази част, така че тука трябва да се включи нежната част от форума, да ти даде малко женски акЪли и хитринки.
Следим темата. Не се притеснявай ;)

*Enemy down. Sector clear.*
*Roger that. Planting the bomb...*
:lol:

FuCKkK13
03-07-2013, 16:18
бъзиците са си задължителен елемент....

TrollFaace
03-07-2013, 16:35
бъзиците са си задължителен елемент....

Кажи честно

FuCKkK13
03-07-2013, 16:36
казвам честно 8-) ... всъщност и аз като бях на 13 някой като си хване гадже и разбираха и даскалите в училище... и нейнта същата работа само дето е на 15/16

TrollFaace
03-07-2013, 16:39
Някога кАрала ли си Q7

FuCKkK13
03-07-2013, 16:40
може и да съм :?





















да бе.. предпочитам нещо по хубаво :?

TrollFaace
03-07-2013, 16:40
На дядо ладата не е Q7

FuCKkK13
03-07-2013, 16:41
дядо ми няма лада,кара френска кола 8-)

FuCKkK13
03-07-2013, 16:42
а и на мен на ниска кола ми е малко трудничко 8-)

TrollFaace
03-07-2013, 16:48
а и на мен на ниска кола ми е малко трудничко 8-)

хахахахах я кажи защо :D:D:D:D:D:D
аз знам де ама се пак и за другите :D
П.С Носи си възглавница :D:D:D

FuCKkK13
03-07-2013, 16:48
:? няма пък !











апф гаден си :? 8-)

TrollFaace
03-07-2013, 16:50
Искам да се ядосаш :3 :D

FuCKkK13
03-07-2013, 17:47
не може пък :( вече съм ти сърдита :?

TrollFaace
03-07-2013, 17:48
Нямаш право

FuCKkK13
03-07-2013, 17:50
от какъв ..................... цензурирано ти ще ми кажеш дали имам право или не ? а бе ? нещо против ? :?

FuCKkK13
03-07-2013, 17:50
голям простак съм напоследък ....... сърдя ти се сега вече официално !

TrollFaace
03-07-2013, 17:51
АЗ ЩЕ ТИ КАЖААААААА !
Ти ли ще ми кажеш какво да ти казвам :D

FuCKkK13
03-07-2013, 18:00
да,аз ще ти кажа какво ти да ми кажеш.. как смееш изобщо да питаш аз ли ще ти кажа ти ли ще ми кажеш аз да ти кажа

TrollFaace
03-07-2013, 18:11
Защо винаги изреченията ти са лишени от смисъл :D:D

FuCKkK13
03-07-2013, 18:27
ти си лишен от смисъл,за това не ги разбираш 8-)

minchorna
03-08-2013, 06:56
Цялата ви комуникация е лишена от смисъл.

Josefinne
03-08-2013, 08:03
У, бе! Оспамихте темата!
Не знам 'що всички предположихте, че момчето е не'къв ебач. Харесал я е, искал да й привлече вниманието. Един човек, който да знае как да го направи. Девойката да си реши дали и тя го харесва, след като се опознаят на няколко срещи (със и без друга компания... Не казвам да скачате в леглото, нали...). И така. Ако станат нещата, ще има да си спомняш много за тези моменти на свалки и да се връщаш назад със замечтан поглед. Ако не стане - еми, шанс. Нормално е да се вълнуваш и да искаш да споделиш, даже си е много хубаво.

П.С. Поздравления и от мен за смислените изречения, добрия изказ и правилния правопис!

FuCKkK13
03-08-2013, 12:34
Цялата ви комуникация е лишена от смисъл.

ти не намираш смисъл 8-) цялата ни комуникация не е само тука - мей би за това

minchorna
03-08-2013, 12:35
ти не намираш смисъл 8-) цялата ни комуникация не е само тука - мей би за това

да,забелязал съм ви "темата" със скромните 45+ страници..

FuCKkK13
03-08-2013, 12:52
да,забелязал съм ви "темата" със скромните 45+ страници..
не ни е там основния разговор 8-)

TrollFaace
03-08-2013, 15:34
да,забелязал съм ви "темата" със скромните 45+ страници..

То това нищо не е :lol: :lol: :lol:

Tsukuda_Hiroshi
03-08-2013, 16:02
Цялата ви комуникация е лишена от смисъл.

Намирам отговора за верен! Има ЛС за тази работа, освен ако целта на занятието не е да ви забележат, което е глупаво предвид факта, че това е единствената тема, в която авторката пише свястно, без правописни и пунктоационни грешки и темата й не е от сорта на "МалАк му е"...

Tsukuda_Hiroshi
03-08-2013, 16:03
^ Нарочно няма нито 1 Ъ в горния пост!!!

TrollFaace
03-08-2013, 16:06
Ние нарочно искаме да спамим в всички теми, да може да ви е тЪпо

Tsukuda_Hiroshi
03-08-2013, 17:42
Не успявате... За сега ми е само гладно.

FuCKkK13
03-08-2013, 17:58
Намирам отговора за верен! Има ЛС за тази работа, освен ако целта на занятието не е да ви забележат, което е глупаво предвид факта, че това е единствената тема, в която авторката пише свястно, без правописни и пунктоационни грешки и темата й не е от сорта на "МалАк му е"...

пишем навсякъде 8-) .... щом не успяваме бъди тих и ни остави да си спамим 8-) а и не е като нищо да не съм казала по темата

Dolores 'Lolita' Haze.
03-08-2013, 18:45
О, благодаря ви, хора, принципно се старая да не допускам правописни грешки, което, за огромно съжаление рядко срещам у други връстници... По темата мога да кажа, че съм очарована от поведението му. На такъв безнадежден романтик като мен определено му трябваше нещо подобно, което да ми гали с перце идеята за отношенията между 'мъжа' и 'жената'. ;д Ама аз съм сериозна. Държи се просто прекрасно. Увереността му все още ме кара да настръхвам в дадени моменти, просто като се замисля, че знае какво иска и просто го прави, и че знае, как да открадне вниманието на едно момиче, е просто... вдъхновяващо. Допада ми изключително много. Но не мислете, че съм се размечтала, не бих си го позволила. Трудно се доверявам, и ще ми трябва време, ако той поиска да станем нещо повече от приятели. Защото просто си личи, че натам отиват нещата - пише ми първи, търси ме през междучасията, подари ми днес твърде хубав букет... Което не подкрепям особено, след като съм няк'во лапе, все още търся своята женска същност, така да се каже. Има време, докато заслужа да празнувам този ден. Та както и да е, днеска много се отплесвам, не знам защо, та. Забравих си мисълта, whatever. Туй то. ;д Извинявам се, ако ви втръсвам с тея сладникави разказчета от моето битие, ама т'ва ми е стилът на писане, винаги. ;д И благодарим на всички, чийто поглед в момента е вперен в тези редове. ;дд

shmatarok
03-08-2013, 18:50
^ е, сладко 8-) продължавай да ни държиш в течение, искрено ви се радвам. :)

Dolores 'Lolita' Haze.
03-08-2013, 18:52
О, и преди да се отправя към Храма на хигиената /банята, за Бога/, да кажа нещо много важно за всички читателКИ. Мили млади и прекрасни дами - казвам прекрасни, защото дори без да ви познавам, знам, че сте такива - в младостта си всеки е прекрасен. :) Та, прекрасни, здраве желаем, и толкова много любов, че вместо да вървите, да летите по улиците. А, бре, че то с любовта идва и всичко друго - щастие, късмет, понякога пари, хаха. Само слънчеви дни да ви чакат в бъдеще, а ако денят е мрачен - турете му по една усмивка! :)

monika551
03-08-2013, 20:45
виж се с него и после реши . . .едва ли ще те изяде

TrollFaace
03-09-2013, 17:13
О, благодаря ви, хора, принципно се старая да не допускам правописни грешки, което, за огромно съжаление рядко срещам у други връстници... По темата мога да кажа, че съм очарована от поведението му. На такъв безнадежден романтик като мен определено му трябваше нещо подобно, което да ми гали с перце идеята за отношенията между 'мъжа' и 'жената'. ;д Ама аз съм сериозна. Държи се просто прекрасно. Увереността му все още ме кара да настръхвам в дадени моменти, просто като се замисля, че знае какво иска и просто го прави, и че знае, как да открадне вниманието на едно момиче, е просто... вдъхновяващо. Допада ми изключително много. Но не мислете, че съм се размечтала, не бих си го позволила. Трудно се доверявам, и ще ми трябва време, ако той поиска да станем нещо повече от приятели. Защото просто си личи, че натам отиват нещата - пише ми първи, търси ме през междучасията, подари ми днес твърде хубав букет... Което не подкрепям особено, след като съм няк'во лапе, все още търся своята женска същност, така да се каже. Има време, докато заслужа да празнувам този ден. Та както и да е, днеска много се отплесвам, не знам защо, та. Забравих си мисълта, whatever. Туй то. ;д Извинявам се, ако ви втръсвам с тея сладникави разказчета от моето битие, ама т'ва ми е стилът на писане, винаги. ;д И благодарим на всички, чийто поглед в момента е вперен в тези редове. ;дд

Пиши, пиши че Tsukuda_Hiroshi се вдъхновява от теб.

Tsukuda_Hiroshi
03-10-2013, 08:30
Пиши, пиши че Tsukuda_Hiroshi се вдъхновява от теб.

:lol: Got me! :lol:
За да се вдЪхновявам, трябва да се предполага, че като чета постовете на Лолитка, се нахЪсвам да направя нещо. Според теб кое е това, за което се вдЪхновявам? Освен ако, разбира се, не си използвал "вдЪхновява" по неправилен начин...

strawberry88
03-10-2013, 08:41
Намирам отговора за верен! Има ЛС за тази работа, освен ако целта на занятието не е да ви забележат, което е глупаво предвид факта, че това е единствената тема, в която авторката пише свястно, без правописни и пунктоационни грешки и темата й не е от сорта на "МалАк му е"...

Абсолютно.

Авторке, какво стана?Разказвай. :Д

TrollFaace
03-10-2013, 10:30
:lol: Got me! :lol:
За да се вдЪхновявам, трябва да се предполага, че като чета постовете на Лолитка, се нахЪсвам да направя нещо. Според теб кое е това, за което се вдЪхновявам? Освен ако, разбира се, не си използвал "вдЪхновява" по неправилен начин...
Вдъхновяваш се да се караш на хората които не пишат по темата :D

Dolores 'Lolita' Haze.
03-10-2013, 11:10
Вече започнахме да общуваме по-свободно, опознаваме се бавно, но сигурно. И засега мога да кажа, че ми харесва това, което виждам у него. Държи се супер, интересува се всеки ден как съм, какво правя, какво ново има при мен. Привлича ме и идеята, че е доста зрял и не е като повечето момчета (мързи ме да обяснявам какво имам предвид под това, но си имам едно на ум за днешните стандарти, които болшинството стриктно следва, под марша на чалга ритмите). Уговорихме се да се срещнем следващата седмица, дано не си глътна езика тогава. Чатовете са пълни, но на живо съм доста по-стеснителна, вероятно ме разбирате. Та в събота, най-вероятно, ще се разходим някъде, да видим как ще се справя. Ще гледам просто да се отпускам повече и да не се лигавя както винаги. Ако имате някакви съвети, допълнителни въпроси към написаното, и въобще нещо, ще се радвам да го видя. :)

Tsukuda_Hiroshi
03-10-2013, 14:09
Вдъхновяваш се да се караш на хората които не пишат по темата :D

Форума не е мой нито сЪм ти баща, че да ти се карам. Просто изказвам мнението си.

По темата:
Ако си толкова срамежлива в реалния живот, то може би трябва да пренесеш част от виртуалното си АЗ навЪн. Недей да казваш Еnter след всяко изречение. ;) Имам предвид да се изразяваш така, както тук. Щом успя да завладееш болшинството от прочелите темата именно с това, значи и на живо изглежда готино. В твой + е, защото вече се срещат все по-малко момичета ( и момчета сЪщо), които говорят правилно и знаят какво имат да кажат. Останалите просто хЪкат и мЪкат след всяка дума и представа си нямат каква е целта на казаното от тях...
Друго, което би могло да ти помогне - представи си, че той не е непознат. Реално той Е непознат, но ако си представиш, че говориш с някой, когото познаваш от години, може би това ще притЪпи малко стеснението и притеснението ти.
Ако пЪк и в сЪбота си изчервена и дланите ти се потят - нормално е ;) Харесваш го, гледаш да не се изложиш или да се представиш в лоша светлина. Всеки е имал такива моменти и ако Борко е толкова свестен и зрял, колкото го описваш, не виждам причина да не те разбере или да те разбере погрешно.
Успех в сЪботата ;)

FuCKkK13
03-10-2013, 14:18
абе баш каране си беше :? а и не разбрах що ни се скара след като бях писала по темата,а и самата тема загуби смисъл след като авторката ни каза,че нещата са потръгнали както подобава

Tsukuda_Hiroshi
03-10-2013, 15:47
М ти май си прочела до някЪде... Виж, че в сЪбота ще се виждат и Ло е притеснена, защото е срамежлива. Развитието тепЪрва предстои според мен.
+ това вие не сте за каране, ами направо за пошляпване, защото обезсмисляте Кошче-то на форума :lol:

TrollFaace
03-10-2013, 22:35
пошляпване
Това прозвуча много заплашително .......
Вече ще си пазя гърба като излизам навън :D

s40t4
03-10-2013, 22:51
Импровизирай веднъж ;)

Tsukuda_Hiroshi
03-11-2013, 04:18
Това прозвуча много заплашително .......
Вече ще си пазя гърба като излизам навън :D

Глупави деца! Ти си мислиш, че по гЪрба ли ще те шляпкам? На батко наивното бонбонче.. ;)

Dolores 'Lolita' Haze.
03-15-2013, 15:31
Здравейте, хора. :) Извинете, че от много време не съм писала, но имах доста натоварена седмица, с тая твърде сложна химия и с тая твърде амбициозна даскалка. ;д Но не че не е имало и нещо интересно, де. Имаше човек, чието присъствие ме радваше всеки ден в голямото междучасие, и бас хващам, че вече знаете името му. :D (Адаши са с едно иглолистно растение... ;д) Та. Нека само ви кажа, предупредя и уверя, че аз не си вярвам, че съм влюбена, ама съм бая хлътнала със сигурност. И, моля ви се, всячески се опитвам да бъда реалист, да не бъда "на батко наивното бонбонче"... :D:D Ама нещо така... 'ич не ми сА получават май ра'отите. Нужно ли е даже да описвам в какво се изразява моята простотия? Предполагам, че е ясно какво се случва с един човек, когато много харесва друг. ;д ПОЛУДЯВА. А на моята компания не ѝ стигат моите отчаяни 'любовни' гърчове, ами и наливат масло в огъня и ме карат да се лигавя до смърт. ;д Та, както и да е, както бяхте казали - задължителен елемент си е това. Но сега сериозно. Борислав е един страхотен почти-мъж... Момче де, добре, момче. ;д Както се подразбира от ника ми, имам разни наклонности... Майтап, бе. (?) Та, така де. ;д Просто много го уважавам тоя човек (което ще рече, че нямам само типичните влечения към него), просто като характер е 'муцка'! ;д С него можеш да си пишеш за всичко, що ти дойде на ума. А лично аз съм доста странна птица, както вече сте разбрали, и обичам да си казвам шантавите приказки от време на време. Окей де, няма да излъжа, ако кажа, че обичам да дърдоря. ;д (За Бога, кога стана такъв роман? Заклевам се, преди малко бяха не повече от 5 изречения.) Тази събота ще се видим. Много се вълнувам. (Странно защо тея две изречения ги изрепликирах на ум с няк'ъв роботски глас, може би защото се опитвам да съкращавам супер много обема на тоя летопис, и за тая цел май трябва да пиша като някой първолак. Или, хаха, имаше цитат от една книга : ''Бедните родители на Йонас, след заминаването му в Америка преди пет години, единственото му писмо до тях съдържаше следното : ''Видох Мечкъ. Прътети адрезъ ви. Гудбай за тоя Път.''. Кратко и ясно. Ще продължа. В следващ. Отговор.

FuCKkK13
03-15-2013, 15:48
М ти май си прочела до някЪде... Виж, че в сЪбота ще се виждат и Ло е притеснена, защото е срамежлива. Развитието тепЪрва предстои според мен.
+ това вие не сте за каране, ами направо за пошляпване, защото обезсмисляте Кошче-то на форума :lol:

чак сега видях че пак ни се караш ... не съм казала,че не предстои,а че началния замисъл на темата беше друг и по него писах

Dolores 'Lolita' Haze.
03-15-2013, 15:55
Без увъртания, същината на темата : Утре ще излизаме. Часът на срещата е 14:00. Ще се стягам от 9 до 13:30. Ще направя така, че да имам най-близко до божествен вид, с което ще компенсирам идиотската си натура, склонна към излагации и socially awkward ситуации. (ако няма рима, удари ма) Ще се срещнем, ще ме прегърне, ще умра вътрешно, ще се разхождаме, ще си говорим, ще отидем до плажа, надявам се, после ще намерим къде да ходим, накрая по едно 'Аривидьерчи' и пийс аут. ИЛИ. Ще се наглася не-твърде-божествено и ще се старая да не се препъвам, изцапвам и т.н. Ще се видим, ще се държа естествено ('щото аз и да искам, по друг начин не мо'им се държим), ще прекараме супер, накрая по една прегръдка (ба, аз ако не му лепна една здрава целувка на тоя 'убавец... хаха, не. Не го приехте насериозно, нали? А, добре. Фю.) и туй то. Връщам се вкъщи, болна от любовна треска и лежа на смъртен одър до към 23 часа. След което обектът автоматично се самоповдига и се отправя тромаво с притворени очи и размазан макиаж към модерната си бричка, наречена компютър, за да пише отчет в Teenproblem.com. Найс, а? :D

Dolores 'Lolita' Haze.
03-15-2013, 15:57
ОПА. Teenproblem.net. Сорка. :D

HiEnAtA82
03-15-2013, 16:20
Честно казано, радваш ме адски много! Стилът ти на писане, предполагам повлиян от книгите, които четеш, е супер! Интересува ме само, защо по дяволите името ти във форума е "ЛОЛИТА"? Не, сериозно те питам, аз лично бях ужасена от тази книга и просто не ми го побира главата как ти е хрумнало :D .. таа по темата, много се радвам за любовната ти история като цяло, трябва по-често да се случва напоследък, че като гледам повечето хора май са забравили какво всъщност е любовта ..
П.П Бих се зарадвала, ако ми пишеш, виждам, че имаме сходни разбирания, виждания и характер :D

Dolores 'Lolita' Haze.
03-15-2013, 16:33
Как е възможно това? За 'Лолита' на Владимир Набоков ли говорим? О, не, аз съм влюбена в тази книга. Мога да напиша книга за това колко много обичам 'Лолита'. Обожавам 'Лолита'. Прекланям се пред 'Лолита'. Та, как да е, whatever, разни хора, разни идеали, бих добавила в този случай и разни вкусове. На много хора, които съм питала, не им е харесала книгата, между другото. Което доказва току-що изразената теза. ;д Хаха, щом ще се радваш, ще пиша в такъв случай! :)

Tsukuda_Hiroshi
03-15-2013, 19:08
FuCKkK13 - грешно си видяла, вече подхванахме темата за пляскането ;)
HiEnAtA82 - Как може "Лолита" да те ужаси? В смисЪл - какво ужасно има в романа освен начина, по който Лолита се отнесе с Хумберт? :(
Dolores 'Lolita' Haze - Чакаме новини след срещата. Специално аз де, за останалите ужасени сЪфорумници, не знам...

FuCKkK13
03-15-2013, 19:15
^ е няма много разлика.. каране/пляскане все си го чета на монитора 8-)

shmatarok
03-15-2013, 20:12
FuCKkK13 - грешно си видяла, вече подхванахме темата за пляскането ;)
HiEnAtA82 - Как може "Лолита" да те ужаси? В смисЪл - какво ужасно има в романа освен начина, по който Лолита се отнесе с Хумберт? :(
Dolores 'Lolita' Haze - Чакаме новини след срещата. Специално аз де, за останалите ужасени сЪфорумници, не знам...


ние с тебе май сме най-големите фенове на авторката 8-)
Лолитке, успех със срещата и да се похвалиш после на нас, верните ти читатели 8-)

HiEnAtA82
03-16-2013, 08:12
Добре де, може би грешно се изразих :D Имам предвид, че според мен книгата не е за 15 годишни .. Четох книгата, когато бях на 13 и бях потресена от бруталността и откровеността на автора, и то в тези години .. интересно ми е просто какво може да впечатли едно 15 годишно момиче в тази книга? знам ли, явно имам много консервативни възгледи за живота като цяло .. И пак да не ме разберете погрешно - нямам нищо против книгата, а за автора да не говорим - харесва ми стила му на писане, просто ми е чудно, че тийнейджърка като нея се е впечатлила толкова :)

HiEnAtA82
03-16-2013, 08:16
Забравих да добавя, аз също се интересувам как е минала срещата :D

Dolores 'Lolita' Haze.
03-16-2013, 19:33
Боже мили. Хора, мисля, че съм много болна. Диагнозата е 'прекомерно щастие'. Дали ще е фатална?

За Бога, ТОЙ. ТОЙ. Тъпи клишета. В стомаха ми нямаше никакви пеперуди, по-скоро огнени метеорити. Разбирате ли, краката ми трепереха още щом излязох от нас. Всичкото гласене, гримиране, фризиране, беше по план. Всичко мина точно. Защото съм гаден перфекционист, и не бих пропуснала нищо. Но постоянно имах усещането, че ще сгафя, че ще има нещо, което няма да му хареса и т.н. Случи се така, че трябваше да бягам за автобуса, защото до последната секунда се оправях, исках ВСИЧКО да бъде перфектно в моя външен вид ("Суетата е любимият ми грях." - Ал Пачино, a.k.a. Дяволът в ''Адвокат на Дявола''). Дяволска работа. Абе, то много дяволски неща се случиха тоя ден, имах чувството, че притеснението и страхът направо ме дърпат към преизподнята. Та, бягах за автобуса, и сърцето ми съвсем щеше да изскочи, бедното. Много ми дойде днеска, народе, ако се гътна утре-вдругиден, да знаете, че ви благодаря за отделеното внимание по тази така важна за мен тема! Окей, спирам драмата засега. По същество. Мисля, че разбрахте, че не съм чувствала земята под краката си и кръвта във вените си, докато пътувах към мястото на срещата. Така че, да продължим по съ-ще-ство. ;д (В следващ пост.)

Dolores 'Lolita' Haze.
03-16-2013, 20:28
Автобусът спря пред Община. Пред Общината има много пространство, с много пейки, пръснати из него. Бях подранила с около пет минути, но ТОЙ беше там. Видях го в далечината, беше седнал на една от пейките, и като ме видя, ми махна и стана. Крачеше към мене със същата увереност, с която ме беше заговорил, и с която ме гледаше съвсем в началото. След като разбрах този факт, направо имах чувството, че ей сега ще се стопя и ще се размажа по паважа от... Не знам защо... Дойде при мен, прегърна ме и ми каза, че се радвал да ме види извън училище, най-после. Кимнах одобрително и измъкнах нещо като ''Да, нали?''. Разходихме се мъничко из Центъра, говорейки си за най-различни неща. Дрънках за каквото ми паднеше, в общи линии. Но пък за сметка на това, винаги внимавах за това да му направя добро впечатление. Изглеждаше толкова щастлив да бъде при мен, или имаше чудни актьорски умения. Което и да е било от двете, не ме интересуваше особено. Справи се блестящо. Седнахме на една пейка след кратичка разходка. Беше много студено, и той преди това ми беше предложил да отидем в ''Неделя'', обаче преди това решихме да поседнем малко на въздух. Стоим, стоим, говорим си. И по едно време зад мене излая някакво куче, ама така рязко джафна, че аз несъзнателно подскочих, стреснах се (представих си веднага как се мята да откъсне наконтената ми глава). И... Борислав направи един значително... прекрасен ход. Хвана ми раменете, като ги стисна леко (признак, че и той се беше стреснал, от моята реакция обаче ;д) и ми каза : 'Спокойно бе!', с такава сладка усмивка (защото беше загриженост). Ошашавих се. К'ви бяха тея волности? Хаха, волности, да бе. Размазах се като масло на филия (проличало си е от мазната ми усмивчица, гарантирам). Нататък. След тази проявена близост, се отпуснах значително повече. Вървяхме много близо един до друг по пътя към "Неделя"-та. Като седнахме там, бяхме един срещу друг. Каза ми, че косата ми е много хубава. Аз яко се изцепих. "За да върна жеста - имаш яки кецове.'' Изхили се Борко, какво му остава. Далеч от истината. Целият беше прекрасен, триста пъти по-хубав беше от моята коса. Изглеждаше толкова по-различно, и, честно да ви кажа, между нас да си остане (колкото и човека да сме ;д), беше адски секси. Така де, говорехме си и там, гледахме се в очите, задавахме си разни въпроси... И така, постепенно започнахме и двамата да ставаме все по-искрени един към друг, т.е., започнахме да се питаме за нещата, които истински искахме да разберем за другия. Какви ли не ги приказвахме, стигнахме до въпроса с гаджетата даже. Питахме се за бройки, аз си казах правдата, хич не ми дремеше, вече бях наясно, че няма да ме съди за 0 брой гаджета в списъка ми. Той имал 3, и ми разказваше за тях общи работи, защо бил сбъркал и т.н. После се питахме какво търсим (въпросът беше другояче зададен, но това беше общо взето), т.е., какви 'половинки'. Беше разговор, пълен с майтапи, беше страшно приятна атмосферата около и в нас. Разправях аз моите философии за днешните любови и т.н. Той се дивеше на 'компетентното ми мнение', вика, че щял при мене да идва, като имал житейски проблеми, да помагам. ;д Предложи ми да стана психолог. ;д И т.н. и т.н. Не мога да разкажа всичко (защото, разказвайки го и на моите приятелки, вече повечко неща ми се губят сигурно), но ето как завършва днешната приказка. Тръгнахме си от сладкарницата, изпрати ме до спирката ми. И....там вече.... Оф, толкова ми е нереално всичкото това, направо съм още в нещо като транс. Да, транс си е баш. Ами, хора, стояхме прегърнати отстрани на спирката. През цялото време, докато не ми дойде автобусът. Просто отидохме на спирката. Той ми каза, че съм страхотен човек, и честно казано, не можел да проумее, че за възрастта ми умея да размишлявам толкова трезво. При което аз му благодарих за думите, и той ми каза, о, за нищо, и ме прегърна. Само дето ръката му остана на рамото ми. Мале, НЕ МОГА, ще припадна само при спомена за това... Продължи да ми говори, как в началото ме забелязал, защото ме харесал на външен вид, но толкова се радвал, че съм се оказала такава, и същевременно единият му пръст си играеше с кичура ми. Аз му заявих, че харесвам прямотата му, и начина, по който ми е показал симпатиите си, и че малко хора биха имали смелостта да го направят така. Както някой съфорумник беше казал, между другото, май от нечие изказване съм попила малко. ;д Говорехме си така още около 5 минути. После проклетата скрибуцаща бричка се дотътри, и трябваше този ден да приключи.
В автобуса /бричката/ си направих равносметка, и установих, че съм страшно щастлива. Чувствам се уникално добре... Мисля си за него, откакто съм се върнала вкъщи. Нон.Стоп. Леле, завъртя ми главата тоя момък, ей...

TrollFaace
03-16-2013, 20:35
Глупави деца! Ти си мислиш, че по гЪрба ли ще те шляпкам? На батко наивното бонбонче.. ;)

Не мога просто :lol: :lol: :lol:
Със сабята от снимката ли ще ме шляпаш ? :lol:

FuCKkK13
03-16-2013, 20:44
прочетох последния пост - супер ама тая тема с бившите гаджета не е много удачна ... особено като единия е нямал такива.. поне аз съм много ревнив човек и предпочитам да не знам кой ми е целувал човека :?

Dolores 'Lolita' Haze.
03-16-2013, 20:49
Да, и това го има, но аз го възприемам по различен начин, някак си. В смисъл такъв, не обърнах голямо внимание на тази тема.

TrollFaace
03-16-2013, 20:55
прочетох последния пост - супер ама тая тема с бившите гаджета не е много удачна ... особено като единия е нямал такива.. поне аз съм много ревнив човек и предпочитам да не знам кой ми е целувал човека :?

Хвалиш ли се ? И аз го прочетох даже преди тебе

FuCKkK13
03-16-2013, 21:19
Хвалиш ли се ? И аз го прочетох даже преди тебе

разбира се,рядко чета такива мега фермани 8-) .. нямаш доказателства пък !

FuCKkK13
03-16-2013, 21:20
Да, и това го има, но аз го възприемам по различен начин, някак си. В смисъл такъв, не обърнах голямо внимание на тази тема.

щото ти е било развълнувано може би ... аз не казвам,че трябва - даже по-добре да не мислиш като мен,но все пак не е мн яко да ти говорят за бивши от където и да го погледнеш :?

TrollFaace
03-16-2013, 21:20
Писал съм преди тебе което значи че съм го прочел 1ви

FuCKkK13
03-16-2013, 21:22
Писал съм преди тебе което значи че съм го прочел 1ви

да бе да.. то и аз спамех на предишната страница ама не и четях ферманите щото виждах по коментарите,че не е станало нищо съществено,а сега ми стана интересно .. даже на 2 пъти си помислих че и целувка е имало ама само си го помислих :?

TrollFaace
03-16-2013, 21:27
Стига спами в на момичето темата ...

shmatarok
03-16-2013, 21:55
Размазах се като масло на филия (проличало си е от мазната ми усмивчица, гарантирам).

:D :D :D Моля те, напиши книга.

Ospi
03-16-2013, 22:04
Пича е трябвало само да те целуне докато сте били прегърнати на спирката. Напълно си била готова, особено като ти е въртял кичура, трябвало е просто!

heartlesandfreaky
03-17-2013, 00:37
Ох, сори за спама, ама адски много ме кефиш, сериозно хд Смях се с глас докато ти четох всичките разказчета, евала хд п.с. Явно Борко ще се окаже сносно и добро момче :Д

Dolores 'Lolita' Haze.
03-17-2013, 17:08
Хаха, благодаря, дано. Ospi, и аз това си го мислех, през цялото време. "Ами сега ако вземе да ме целуне?'' :D Беше доста подходящ моментът, ама май е твърде рано, знам ли...

marin4itu
03-18-2013, 13:14
Някак си като почна с общината и пейките, първата ми мисъл беше Варна, не знам защо, цъкам, гледам Варнааа... Нищо, че на профила ми пише Русе, живея тук от година и половина, отраснала съм във Варна..
На следващата среща ще има целувка, ще видиш... Ако е топличко, идете на фара по залез слънце, много е красиво!

Dolores 'Lolita' Haze.
03-18-2013, 13:22
Oх, наистина страхотна идея, там е много красиво... Чак ми стана някак си топличко, като си го представих, хаха.

Magnolia13
03-18-2013, 20:25
Ако ти е симпатичен- пийте по едно кафе, нищо не губиш :)

minchorna
03-19-2013, 06:46
Ако ти е симпатичен- пийте по едно кафе, нищо не губиш :)

Нали...какво може да изгуби ^_^ Поне си правете труда да четете темата,преди да отговаряте,пффффффф.

Free_Hugs
03-19-2013, 18:06
Момиче ужасно много ме радваш ... и начина на разказване и всичко :D Иначе момчето дано излезе свястно :)

strawberry88
03-19-2013, 18:10
И мен много ме радваш!Продължавай да пишеш, моля те! :Д :)

Noja
03-19-2013, 20:41
Ти си роден разказвач чак ми е кеф да чета написано ,а и развръската се очертава добре. Еи чак и мен ме докосна любовта ,късмет с пича.

NqkfaNikakva21
03-19-2013, 21:17
Ееееее, да не си народите малки дечица, еййй! :D (В кръга на шегата, разбира се :д)

Много готина и позитивна тема.
Очаквам още случки! :Д

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 04:49
прочетох последния пост - супер ама тая тема с бившите гаджета не е много удачна ... особено като единия е нямал такива.. поне аз съм много ревнив човек и предпочитам да не знам кой ми е целувал човека :?

Не.. Нека, след като и двамата започват на чисто, да си имат доверие, да си казват всичко. Някак си тЪп е момента:
-Ти защо не си ми казвал за Петя (примерно)?
-Ами не е станало дума...

На мнение сЪм, че тия неща с бивши и с разни случки се казват в началото на 1 врЪзка. Когато трЪгваш с някого, искаш да знаеш всичко за него - лошо, хубаво... Ако след време се окаже, че този човек е премЪлчал нещо, излиза, че те е лЪгал през цялото време, едва ли не.

Лолитке, на мен специално ми се струва, че е мааалко рано било за пЪрвата целувка и Борко много добре го е осЪзнал това. Имам предвид - ако трЪгне да ти налита с целувки и пускане на рЪце още на пЪрвия пЪт, тогава няма ли да се почувстваш лека в очите му? Все 1 "Тя ми е в кЪрпа вЪрзана, мога да правя каквото си искам"... Ако и той е помислил нещо такова, значи и той като теб е обмислял нещата доста, което според мен означава, че наистина си важна за него.
Срещата ви наистина е минала мн готино! Радвам се за вас! Пиши пак!!! :)

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 04:50
ние с тебе май сме най-големите фенове на авторката 8-)
Лолитке, успех със срещата и да се похвалиш после на нас, верните ти читатели 8-)

Май-май... :) Ама така като гледам, стават все повече. Ще стане Лолитка "Личност на форума 2013" ми се струва :D

Dolores 'Lolita' Haze.
03-20-2013, 06:30
Tsukuda_Hiroshi, много си прав, изобщо не се бях замисляла по този начин за нещата, между другото. Супер вярно, да. Т'ва за целувката - сигурно в такъв момент няма да достигна до подобни размисли, а по-скоро бих се отдръпнала от 'шаш и паника'. :D Пък и на мен твърде рано ми се види. Ех, ако не сте вие тука да ми давате любовни акъли!... :D
P.S.: Апф, чак така... Аз първо личност да стана, пък после. :D О, и благодаря ви хора, радвам се, че ви е... интересно? ;д Ще пиша, когато има развой на събитията, защото сега са по-скоро в застой работите. Защо ли? Ами след тая събота цъфнах болна. Струваше си, пф. ;д А сега, за жалост, се налага да ходя да си слагам капки, колкото и да ми се ще да отлагам... Отивам... След... Баш сИга!

SHPAIdURmeN
03-20-2013, 20:17
Харесваш ли го това момче или не ?

Dolores 'Lolita' Haze.
03-20-2013, 20:20
Да. :)

SHPAIdURmeN
03-20-2013, 20:40
Ами щом го харесваш, действаш. Защото и той те харесва. Остави го той да завърти разговора не се притеснявай, аз съм сигурен, че ще е успеел да предразположи и да те накара да се отпуснеш. ;)

minchorna
03-21-2013, 06:16
..че ще е успеел да предразположи...

Ъъъ...кво речи ?

LadyDi
03-21-2013, 08:12
Не.. Нека, след като и двамата започват на чисто, да си имат доверие, да си казват всичко. Някак си тЪп е момента:
-Ти защо не си ми казвал за Петя (примерно)?
-Ами не е станало дума...

На мнение сЪм, че тия неща с бивши и с разни случки се казват в началото на 1 врЪзка. Когато трЪгваш с някого, искаш да знаеш всичко за него - лошо, хубаво... Ако след време се окаже, че този човек е премЪлчал нещо, излиза, че те е лЪгал през цялото време, едва ли не.
Ъъ, вечната тема с "the list".
Прав си, но само частично. Има хора (колкото и невероятно да звучи), които предпочитат миналото да си остане в миналото. И точно тогава принципът "като стане дума" важи. Аз лично, бих се почувствала 100 пъти по-тъпо да седна с момчето и да си споделяме стари креватни завоевания. Предпочитам да ми се каже, когато възникне въпросът.
Да премълчиш нещо, когато не те питат за него, не е като да излъжеш, ако те попитат. Всичко си е индивидуално, затова е по-добре да не се тръгва с рогите и хвалбите напред.
Аз казвам всичко, ако и когато ме попитат.

Tsukuda_Hiroshi
03-21-2013, 12:01
Ъъ, вечната тема с "the list".
Прав си, но само частично. Има хора (колкото и невероятно да звучи), които предпочитат миналото да си остане в миналото. И точно тогава принципът "като стане дума" важи. Аз лично, бих се почувствала 100 пъти по-тъпо да седна с момчето и да си споделяме стари креватни завоевания. Предпочитам да ми се каже, когато възникне въпросът.
Да премълчиш нещо, когато не те питат за него, не е като да излъжеш, ако те попитат. Всичко си е индивидуално, затова е по-добре да не се тръгва с рогите и хвалбите напред.
Аз казвам всичко, ако и когато ме попитат.

Е да де, нещо такова имах предвид. В сми - не казвам да седнат и "Дай сега да си броим гаджетата и да видим кой какво и как точно е правил с тях". Това е глупаво. Просто като се отвори темата, както казваш, имам на идея, че е хубаво да си се каже всичко и да няма скрито-покрито.

kitty02
04-01-2013, 12:40
Продължавай да споделяш новите случки! :)

Eskapel4o
04-01-2013, 16:26
Все пак пробвай , нищо не губиш .

NqkfaNikakva21
04-01-2013, 17:36
Абе, четете, бе. Мацката отдавна е пробвала, а вече и са заедно, най-вероятно.

Dolores 'Lolita' Haze.
04-03-2013, 16:55
Здравейте, пак съм аз... :D В последно време не писах, поради няколко причини, например, че нали боледувах, и тогава нямаше никакви срещи, само си писахме в скайп, а сега дойде ваканцията, и всеки ден съм навън - ту с една, ту с друга компания /другата е ясна :D /... И, така де, по същество - извинявам се, че така я натрапвам тая тема /усещам се вече, ама хем така, хем ми се струва нечестно да оставя недовършено всичко, и хората, които сте ми помагали - неуведомени/. Предполагам, ако четете това, и ако сте чели предните случки, ще знаете горе-долу как са се развили нещата... Сега темата вече наистина е по-така.. подходяща за раздел 'Любов', 'айде така да го кажа. :D Досега си четох предишните постчета и направо... хаха, как бяха нещата, къде стигнаха... Не че е минало толкова много време, просто моите притеснения са си епични, к'вото и да си говорим. ;д Значи. От петък насам /ваканцията/ излизам всеки ден ту с моите приятелки, ту с Борко. Случи се така даже вчера, че излязохме всички, приятелките ми настояваха да се запознаят с него. ;дд Изобщо тая ваканция супер минава, дните, излизанията, са си екстра. С Борко станахме такива приятели /нали това е най-важното/, започнахме да си споделяме неща, които доста ни сближиха... Какво ви размотавам ся - ИМАШЕ ЦЕЛУВКА. Не ме е питал дали искам да ходим, ама то се подразбира. Пита ме той, ама по друг начин. /Следващ пост :D /
П.С.: Лолита се завръща с нейните летописи. Нека четенето започне.

Dolores 'Lolita' Haze.
04-03-2013, 17:24
"Съдбовната" среща беше в понеделник. /Предишните дни бях малко заета, но няма да ви занимавам с това, доста е външно/ ;д Чакахме се на фонтаните, той беше пръв, аз леко така закъснях, 'щото в последния момент реших, че ще слагам и очна линия, очната линия не отиде там, където трябваше и нека ви спестя останалото. Отидох, прегърнахме се и се разходихме насам-натам, после отидохме към Морската, той ми взе сладолед, като аз му давах от моя. Питах го дали не е гнуслив преди това, естествено. :D Сладолед, за тези, които се чудят, защото беше адски горещо навън, пък и аз откога бях заритала. ;д Седнахме на едни пейки някъде до Делфинариума, на завет. Ии там от приказка на приказка, той ме пита какво мисля за него, как го възприемам... И аз му казах, че е много готин, с еди-какъв си характер, много ми допадал. После го питах той какво мисли за мен. Каза, че съм най-невероятното момиче, което е срещал - точен цитат, btw.. И аз - както ме знаете - шаш и паника, в добрия смисъл. :D После добави, а също и най-хубавото, при което аз като пълен дебил се разхилих, и викам, е, чак така сега, или нещо подобно, и МАЙКО, в смисъл.. Няк'во супер сладко ми докосна лицето с една ръка, извърна ме някак си към себе си, и аз като го погледнахххх, с тея хубавите му очи, и тая усмивка, дето си беше лепнал на прекрасното лице, направо като на кино, честно. :D:D И даже не усетих кога си е допрял устните до моите. First kiss. След това си мислех, че ще бъде супер awkward, ама май не беше - аз само се усмихнах /леле, сигурно съм изглеждала като някоя току-що нахранена котка, пльоснала се върху напечена от слънцето керемида :D:D/, и той така хубаво ме прегърна, както беше топло навънка, в мене беше триста пъти по-топло сигурно, толкова приятно ми стана от всичко... И че така де, докато ме прегръщаше, ме пита дали искам да бъда с него, защото това било нещото, което той искал с най-голяма сигурност... и аз няк'во ''Ами да, да''. :D Пфу, как ми се сви стомахът пак, като се сетя за тая история. Нямам търпение утре пак да го видя, просто... Абе сложно е за обяснение това, което чувствам. Няма да казвам 'любов', 'щото не ми е от най-любимите думички, обаче тоя човек ми дава някаква сигурност, и навярно адски голяма грижа. Ех, ех. Приятелките ми много го харесват също. Той се държи супер готино с всички като цяло. Душата на компанията е, така като гледам. :D Ще си паснем. ;д В момента съм на някаква друга планета от кеф, ама ако трябва да описвам всичката емоция у мен, нова тема ше трябва да направя.. 24/7 един човек ми е в мислите. Благодарности на все още търпящите ме хора от форума. Тая тема може и да я махнат вече, 'щото не задавам никакви въпроси, и не виждам на кого ще да е полезна. Който може, да си вади поуки от всичко изписано, хаха. Аз ще се радвам да ви уведомявам за развоя на събитията. :)

evilgirl95
04-03-2013, 20:33
Dolores 'Lolita' Haze. и аз ти следя темичката вече.. страшно ти се радвам.. и много унасящо разказваш.. чак се потапям в самите ти думи.. успехи..

kitty02
04-05-2013, 09:09
Наистина, сякаш като на филм изглежда цялата ви история.

tHe_COolEst_GIrl
04-05-2013, 11:40
Излезте, позабавлявайте се. Ако не ти допадне, режи го. А ако ти е симпатичен, действай :)

minchorna
04-05-2013, 11:44
Излезте, позабавлявайте се. Ако не ти допадне, режи го. А ако ти е симпатичен, действай :)

Много си смешна,знаеш ли ?

RainyMood
05-26-2013, 13:49
Само аз ли се интересувам какво е станало с Борко? Авторке нещо ново?