PDA

View Full Version : 1 час..



bybrek
03-03-2013, 15:13
Точно толкова имах ,един час.Преди няколко месеца,видях едно момиче толкова красиво ,че веднага поисках да е моя.Но знаех,че няма как да стане аз не съм от нейният левел.Но все пак реших да се запозная с нея.Писах й във фейсбук,но просто съм си заключил снимките и тя нямаше представа кой съм и как изглеждам.Започнахме да си пишем редовно,да се чуваме по телефона,но сме от различни градове.Аз от София тя от Бургас,постоянно се чувахме ,пишехме ,не спирах да мисля за нея,за това колко е красива,но тя нямаше идея как изглеждам ,бях й пускал няколко пъти камера,но винаги беше тъмно,но все пак доби някаква представа за мен,но не явно реалистична.Тя е на 18 години и сега дойде да се запише за предварителни изпити в университетите,поиска да се видим,аз си казах добре ще се видим,тя ми казваше много хубави неща помислих си ,че всичко ще бъде наред.Аз съм на 21 ,не се приемам за грозно момче,имам самочувствие има доста момичета около мен,когато отидох пред СУ да се видя с нея,бях точно на подлеза на метрото и я видях ,толкова красива и истинска,стоях и не мърдах ,не можех да й се покажа,знаех че ще я разочаровам,знаех че тя очаква повече,знаех какво изисква от външният вид на едно момче и аз просто не покривах тези критерии и си тръгнах,обадих й се и й казах,че не мога да дойда и е по-добре повече да не се чуваме.Тя се побърка не спираше да ми звъни ,аз се прибрах вкъщи,чувствах се ужасно ,но не можех нямах смелост.Към 7 пак ми се обади ,започна да ме обижда,че съм страхливец и още какво ли не и беше права такъв бях,докато не чух една от нейните приятелки каза "Ако му пука за теб и държи на теб щеше да дойде" ,тогава усетих нещо и си казах,майната му ще отида да я видя ,знам че ще я загубя ,но държа на нея и заслужава истината и да не живее във разни фантазии.Веднага тръгнах имахме среща пред Съдебната палата в 8 ,влакът й беше в 10:40,имах около час с нея.Отидох там бях от едната страна на улицата тя от другата ,говорехме по телефона ,тя беше с гръб аз й казах обърни се и тя просто се стаписа,веднага разбрах,че е разочарована.Казах й да пресека ли да дойда и тя каза да.. сърцето ми щеше да изкочи отидох при нея ,усмихнах й се , и й казах ако искаш ще си тръгна веднага няма проблем ,ще те разбера тя каза ,че няма проблем ,казах й да се разходим и да седнем някъде ,тръгнахме към Театъра .Тя беше толкова прекрасна не можех да откъсна поглед от нея,гледах как си прехапва леко устната ,как леко се усмихва ,беше толкова красиво всичко,което правеше,не бях виждал нещо по красиво ,все едно светът спря не знаех какво да правя,какво да кажа.Но веднага почнахме да говорим за нещо,аз й подарих мартеница ,защото беше 28ми тя се усмихна и ми благодари.Седнахме пред театъра ,започнахме да говорим за какво ли не ,да се смеем,не можех да спра да я гледам ,как пиеше вода ,как се наместваше на пейката,как нежно си почистваше нещо окото ,бях влюбен ,исках я .. След малко нейните приятелки й се обадиха,казаха че се чакат пред Св.Неделя и тя ми каза, да пушим по цигара и да тръгваме ,не исках да тръгва ,исках да й се наслаждавам още ,усещах че я губя ,сърцето ми се сви ,исках да я докосна ,да я прегърна , но виждах в очите й че тя не искаше това.Тръгнахме нагоре,аз ходех възможно най-бавно не исках да си тръгва ,чудех се какво да й кажа много се смеехме ,закачахме се ,бутахме се ,радвахме се ,тя ме изпрати до метрото ,въпреки че аз исках да я изпратя ,но тя каза ,че няма проблеми все пак разликата беше 50м не повече, стояхме пред подлеза ,аз й казах остани още малко .. но тя каза,че трябва да тръгва ,подадох й ръка и тя ми каза "Стига глупости ела да те гушна " ,беше за около 2-3 секунди в прегръдките ми ,бях толкова щастлив имах чувството ,че летя .. след това тя се обърна и ми извика "Ще си пишем ,чат пат " .. стоях и я гледах как си тръгва и не можех да направя нищо ,гледах я 1-2 минути след това я изгубих между хората ,стоях и не можех да дишам ,единственото което имах от нея беше една носна кърпичка ,защото ми беше много студено и ми потече носа ,нищо друго нямах от нея ,а й бях дал сърцето си.Тръгнах си и към 10 и нещо й се обадих да й се извиня, за разочарованието и за всичко,тя каза ,че няма проблеми и че си оставаме приятели. "Приятели" та аз исках повече ,много повече ,но нямаше как не й се обадих повече ,тя ми се обади беше съсипана плачеше,казваше че съжалява ,че е повърхностна ,но имала други очаквания ,че е влюбена в характера ми ,не спираше да плаче ,сърцето ми се късаше ,но не можех нищо да направя.Липсва ми много,вече не се чуваме ,пишем си по няколко реда ,имах само 1 час с нея ,а имам чувството ,че съм бил с нея много повече.Влюбен съм в момиче,което няма да е мое.Но това беше най-хубавият ми час ,само един час ..

dianna1997
03-03-2013, 15:21
:| Няма какво да кажа...кофти но не се предава. Само помни, че все някой ден ще откриеш перфектното момиче, което ще гледа на теб кат нещо повече от "ПРИЯТЕЛИ". ;) Може и да е за добро.

balu4ka
03-03-2013, 16:01
Наистина,няма какво да се направи.В поста ти повтаряш единствено това,че е красива и колко си влюбен,но се замисли дали така не вредиш повече на себе си.За една може да не си нещо достатъчно,но за друга може да си всичко.Не трябва да приключваш до тук,да падаш духом и да се отчайваш.Самочувствието е важна част от характера на всеки,също така трябва да можеш да се оцениш ,да си знаеш цената,а при теб липсва това.Не позволявай само едно разочарование да те срине,ще имаш много такива в живота.Гадно е ,определено,защото човек има надежди и очаквания и в миг могат да рухнат,но на тяхно място се появяват нови,това е кръговрата на живота и ти трябва да се приспособиш към него.

Takaki Tono
03-03-2013, 16:05
Няма нищо, братле. Сряда ше пием в студентски, искаш ли да дойдеш? :D

strawberry88
03-03-2013, 16:10
Нормално е да ти е гадно, но ще ти мине.Спокойно, зa някоя ще си най-красивия.

bybrek
03-03-2013, 16:25
Не ,не ,не аз не съм се отчаял в никакъв случай,аз не се намирам за грозен ,има момичета ,които искат да бъдат с мен.Имам самочувствие и то не малко,защото се харесвам и ме харесват,просто момичето е наистина доста красиво и е имало съвсем други очаквания от мен и от външният ми вид.Аз не й се сърдя ,разни хора ,разни идеали ,но просто не съм казал на приятелите си и на никой де ,защото е глупаво случката ,не съм някакъв забил да стоя вкъщи и да нямам живот,студент съм имам доста хубава работа ,имам бъдеще просто странното е ,че преди 5-6 месеца приключих 2 годишна връзка и нямах намерение да си търся връзка или приятелка ,защото имам страшно много работа,проектант съм и постоянно съм зает нямам време,а момичетата искат време и внимание.Просто се опознах с това момиче,по този интернет и нещата ми се обърнаха,всичко ми се обърна,аз съм напълно нормално момче ,никога не съм се приемал за грозен и честно казано не съм получавал такива явни откази и може би заради това не очаквах така да се получи.Но животът продължава,просто исках да кажа на някого ,а преди години като бях тиин влизах тук и реших сега да си споделя някъде това ,което ми тежи.Кофти ми е ,че подведох момичето и сега тя се чувства ужасно и не я мисля за повърхностна и не е ,според мен.

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 16:54
Не мога да ви разбера, защо след като си пишете и говорите с някого се надявате, че може да има и нещо повече на живо?! Голяма грешка е да се привързваш към някого само от чатове и разговори, а още по-груба грешка е, ако очакваш и той(в случая ТЯ) да се чувства по същия начин!

tori
03-03-2013, 17:50
Не мога да ви разбера, защо след като си пишете и говорите с някого се надявате, че може да има и нещо повече на живо?! Голяма грешка е да се привързваш към някого само от чатове и разговори, а още по-груба грешка е, ако очакваш и той(в случая ТЯ) да се чувства по същия начин!
Кофти звучи амае истина. Успех и не се сдухвай заради нея - не е единствена.

fenastz
03-03-2013, 17:58
Но знаех,че няма как да стане аз не съм от нейният левел.

Още тук спрях да чета. Ти си загубеняк.

DENKAZ
03-03-2013, 18:05
Не е болка за умиране бате.

Amore-Mio*
03-03-2013, 21:26
Твърдиш, че имаш самочувствие, но си избягал първия път. И аз не бих искала да имам нещо общо с някой, който няма смелостта да излезе, и просто да се държи като себе си. Не постоянно, с всичко, да ми показва неувереността си (главно към себе си) - не бих се почувствала добре с такъв човек. Но иначе не се отчайвай, живота продължава и няма смисъл да се предаваш. Ще дойде времето, в което ще срещнеш правилното за теб момиче.