PDA

View Full Version : Флирт?



mariq_ms4
03-03-2013, 19:00
Здравейте, преди време се запознах в мрежата с едно много симпатично момче и ми хареса.Писах му първа писа ми и той запознахме се и минахме на приятелство ,после на флирт и го попитах какво точно означавам за него защото започна да ми харесва и то доста и му казах че ми харесва ,а той ми отговори ,че той също започнал да ме харесва и така преминахме на свалки той е от друг град който е доста далече и ме обеждава да го посетя в неговия морски град,ако съм отишла щяло между нас да се получи нещо повече от приятелство.Даже и сърца ми праща и го попитах дали си пише и с други той си призна но каза че аз за момента съм била най-важна за него.Не знам дали да му вярвам или не ,не ми се иска да ме нарани и незнам как да разбера дали това което ми казав е истина или не.Някакви идеи и съвети иначе сме на 16 и си пишем от 3 месеца вече

HollyGolightly
03-03-2013, 19:04
Бива ли да си на 16 и да си толкова наивна? Пишел си с други, но те не били толкова важни, най-вероятно и на тях това им разправя. Дори и да отидеш да се срещнете, много сте малки да се нанесете заедно, тоест едната среща нищо няма да промени.

evellinee
03-03-2013, 19:06
Изобщо не се занимавай според мен .. не знаеш с какви намерения е. А твоите родители знаят ли за "вас" и за това че искаш да заминеш при него? Изчакай и след време ще срещнеш момче от твоя град, с което ще се получат нещата :)
П.С. и все пак сама си решаваш какво да правиш :)

feikk
03-03-2013, 19:13
"даже и сърца ми праща" .... :D
забрави.
"не знам, не мога, не искам" не-то е отделно. :)

mariq_ms4
03-03-2013, 20:08
Бива ли да си на 16 и да си толкова наивна? Пишел си с други, но те не били толкова важни, най-вероятно и на тях това им разправя. Дори и да отидеш да се срещнете, много сте малки да се нанесете заедно, тоест едната среща нищо няма да промени.

Просто на ваканция в града в който живее ...не знам и аз си помислих че може и на други да казва това което и на мен.Вчера си писахме от 12 вечерта до почти 3 ...усещам как свикнах с него и не знам как да постъпя :(

marin4itu
03-03-2013, 20:14
Обърни внимание на правописа! Допускаш елементарни грешки, съжалявам, много ми се наби на очи!

Сега по същество:
Малки сте за така връзка от разстояние, която изисква доверие, сериозност и най-вече скорошно съвместно съжителство, което при вас няма как да стане.

Amore-Mio*
03-03-2013, 21:29
Наивница на годината си.
Не му вярвай. И изобщо не си губи времето с него, безсмислено е. Мисля, че е ясно защо.

HollyGolightly
03-03-2013, 23:56
Просто на ваканция в града в който живее ...не знам и аз си помислих че може и на други да казва това което и на мен.Вчера си писахме от 12 вечерта до почти 3 ...усещам как свикнах с него и не знам как да постъпя :(

Нямам намерение да ти казвам какво да правиш, това си е твоя работа. Но все пак се замисли дали си заслужава ,тази така наречена връзка , времето и нервите. Колкото повече си пишете, толкова повече ти свикваш той да е "наоколо" и толкова по-трудно ще ти е.

Tsukuda_Hiroshi
03-04-2013, 04:44
Оу... Изобщо не се занимавай с този...
1. от друг град (далечен) щом сте - нищо няма да илзезе.
2. ако ти казва, че ще сте нещо повече от приятели, ако отидеш - да, ще те изчука.Повече от приятели ще сте.
3. като чати с други, ама ти си нещо повече: ем сОрка, ама аз ако сЪм - оставям го да си чати с другите и хайде чао.
Тоя пич се е подсигурил с 2-3 мацки и гледа сега коя ще му вЪрже.