PDA

View Full Version : Ужасен проблем с жените



Rafaello
03-04-2013, 13:19
Здравейте! Съжалявам , ако имам правописни или пунктуационни грешки!
На 21 съм и имам страшно смотан проблем.Като за начало ще ви изградя малка представа за себе си , а след това ще разделим типовете отговори според пола.
Мога да твърдя , че съм привлекателно момче: обличам се добре , спортувам , комуникативен съм , имам чувство за хумор и всички там нещица дето обичат жените.Проблемът ми с нежната половинка идва от там , че когато се заиграем (сиреч има някакво привличане) , след това просто нещата умират.Ще ви дам пример: заигравам се с някое момиче (пишем си смс-чета , звънкаме си , абе има огън) , в следващия етап излизаме , а след това просто нищо не се случва.Аз съм такъв тип човек , че за мен нещата или стават или не , не обичам намеци , разтягане на локуми и такива работи.
Проблемът е , как аджеба след тоя период на излизане става скапаното забиване.Излизал съм в последната година сигурно с над 10 момичета и всичко завършва с провал , просто тя разбира , че съм сериозен и че искам да не сме просто излизащи заедно.
Сега искам да разделиме отговорите така: момчетата отговарят - как забивате момичетата , какво им казвате , как се държите с тях преди това , показвате ли си чувствата , абе всичко което ще е от полза.
Момичетата отговарят на въпроса - как очаквате да се развият събитията след като сте излизали и сте се опознали?
Препоръчително е и за двете групи да давате пример от житейския си опит и да пишат хора , които наистина искат да помогнат , да няма от сорта: ми целуни я пък каквото стане.
До скоро мислех , че имам представа от жени и че ги разбирам до голяма степен , ама се оказва , че не е така , винаги накрая се оплескват нещата.
Благодаря на всички , които ще се впуснат да ми помагат !

Amore-Mio*
03-04-2013, 13:32
Честно казано си зависи от чувствата/симпатиите, обстоятелствата и от самия човек.
Лично аз, до един период от краткия си живот, винаги първо съм предпочитала да опозная човека, т.е. да излизаме известно време, та чак след това да се види какво ще се получи. В последствие обаче тоя вариант не ми е допадал до такава степен, че да искам да протягам нещата и да съсипя, евентуално това, което може да се е получило. Имала съм случка: ужасно много харесвам даден човек, той също ме харесва, но просто си излизаме, говорим си, пишем си, все едно вече сме си гаджета, но... но по - напред не правим крачка.. Та, накрая и двамата нещо се обвързахме, въпреки че все още да си общуваме, излизаме и харесваме, поне малко. Та, така, де. Предпочитам просто нещата да се случат, не както каза ти "да се разтагят локуми".

Rafaello
03-04-2013, 13:45
Абсолютно съм "ЗА" това решение , иначе си права , че може би нещата са индивидуални.Сега съм изпаднал в подобна ситуация и ми е просто изключително трудно да реша какво да правя.Въпросното момиче имаше връзка до преди няколко месеца , сега от няколко седмици се заиграхме уж на шега , после й казах , че не всичко от лигните , които си пишеме и говорим са просто лигни , че не ми е безразлична , тя от своя страна ми обясни , че за момента не иска да има приятел , иска да ме опознае още и не е сигурна какво ще стане занапред.Продължавам да флиртувам с нея , но в последно време ми става много трудно , защото както обясних , аз съм човек , който обича да изразява емоциите си и започва да ни става и на двамата трудно дори да общуваме.Преди постоянно я бъзиках някви работи , сега като са по иначе нещата сякаш не мога да й говоря така и чувствам че съм й скучен.Страх ме е да не изстине малкото помежду ни , но пак казвам , че ми е трудно вече да съм й интересен и забавен.Някак си се сменят нагласите ли ддз ... искам например да й кажа някви работи , обаче в реална ситуация просто не става :/ мн труден момент

FuCKkK13
03-04-2013, 13:48
ъм.... малко съм малка да ти отговоря,а и преди връзката в която съм сега не съм имала мн гадже - 3 :? ... нещата ставаха така " зарибявки - смятай смс,говорене по телефона и закачки навън .. излизане първо с приятели,после насаме и хоп заедно сме... ама аз съм малка и никой не се плаши на моите години от каквато и да е връзка щото дори и да е ''сериозен'' човека отсреща всеки знае че на тия години не е кой знае какво,а докато си на 21 нали знаеш какво им излиза в съзнанието като се покажеш като сериозен човек ? според мен прибързваш.. защо не оставиш нещата да се развият докато другия не стане сериозен пред теб,а ти първи показваш тази си черта.. и явно прекалено рано я показваш ... според мен това е проблема

FuCKkK13
03-04-2013, 13:50
Абсолютно съм "ЗА" това решение , иначе си права , че може би нещата са индивидуални.Сега съм изпаднал в подобна ситуация и ми е просто изключително трудно да реша какво да правя.Въпросното момиче имаше връзка до преди няколко месеца , сега от няколко седмици се заиграхме уж на шега , после й казах , че не всичко от лигните , които си пишеме и говорим са просто лигни , че не ми е безразлична , тя от своя страна ми обясни , че за момента не иска да има приятел , иска да ме опознае още и не е сигурна какво ще стане занапред.Продължавам да флиртувам с нея , но в последно време ми става много трудно , защото както обясних , аз съм човек , който обича да изразява емоциите си и започва да ни става и на двамата трудно дори да общуваме.Преди постоянно я бъзиках някви работи , сега като са по иначе нещата сякаш не мога да й говоря така и чувствам че съм й скучен.Страх ме е да не изстине малкото помежду ни , но пак казвам , че ми е трудно вече да съм й интересен и забавен.Някак си се сменят нагласите ли ддз ... искам например да й кажа някви работи , обаче в реална ситуация просто не става :/ мн труден момент
ето го пак проблема - прибързваш.. остави човека до теб да ДИША :? ... а и не че нещо,но за конкретния случай - момичето иска просто заигравка/занимавка - както искаш го разбирай,заради приключената връзка.. един вид почивка от сериозните отношения - а ти точно тях и показваш,е как да станат работите ?

Amore-Mio*
03-04-2013, 13:52
Може би просто нещата между вас не могат да се случат. И струва ми се, че просто по тактичен начин те е отрязала, с идеята обаче да си останете приятели. Защото независимо преди колко време е имала връзка, ако харесва даден човек толкова силно - нищо не би ти попречило да опиташ поне с него. Аз от личен опит го казвам: бях скъсала с тогавашния си приятел, а с момчето бяхме добри приятели и просто му звъннах, защото ми беше гадно. В последствие, за ден - два нещата се случиха по един такъв бърз начин, че самата аз за момент се бях уплашила, честно казано, но осъзнавам, че точно това е трябвало да бъде правилното решение. А не да имаме симпатии взаимни, но вече поради си някакви причини да не можем да сме заедно. Да сучим и се държим, че нищо не е станало. И да се лъжем, и да продължаваме да разтягаме думите. Може би прекалено много се впуснах в подробности, де. Затова просто ще те посъветвам да следваш сърцето си.

Rafaello
03-04-2013, 13:58
Фък13 , аз също откривам тая грешка в мене , че прибързвам , аз съм нетърпелив човек и ми е трудно да не съм такъв.Просто момичето с което сега играя е наистина важно за мене , тя е доста толерантна и въпреки , че не иска връзка в момента , ми влиза в положението и не ме е отрязала , иска да ме опознае , а аз се страхувам да не я загубя ... :)

Rafaello
03-04-2013, 14:02
Аморе , силно се надявам да не си права за това , че нещата не могат да се случат.Иначе , ако следвам сърцето си то тая фраза така или иначе е доста клиширана , просто няма да стане нищо.Наистина вярвам , че не съм й просто поредното момче , който я сваля и който ше отнесе резачката , защото когато не й пиша или когато не й обърна внимание (нарочно съм го правил , за да видя как ще реагира) винаги ме е търсила и ме е питала защо не се сещам за нея.

Rafaello
03-04-2013, 14:04
Идеята ми е , че не знам как да се държа в подобна ситуация , хем да не я "задушавам" както се изрази Фък13 , хем да поддържам огъня

FuCKkK13
03-04-2013, 14:05
Фък13 , аз също откривам тая грешка в мене , че прибързвам , аз съм нетърпелив човек и ми е трудно да не съм такъв.Просто момичето с което сега играя е наистина важно за мене , тя е доста толерантна и въпреки , че не иска връзка в момента , ми влиза в положението и не ме е отрязала , иска да ме опознае , а аз се страхувам да не я загубя ... :)

това,че даваш на някой време не означава,че ще го загубиш :? ако някой реши да те остави винаги ще има причина,а при теб по скоро е че прибързваш... от това губиш хората т.е. от обратното така че малко изчакване не значи губене ... ти искаш като на 13 да си.. да ти светне,да има привличане и да се нацелувате още на 2рия ден да не избяга тръпката... ми да ама някой път не става като по филмите и трябва да се научиш да чакаш ....... с един от бившите ми първо излизахме навън с приятели,почна да се закача с мене,намери ми номера - в продължение на месец и половина си пишехме и говорихме докато не излезнем сами... а ти въпреки всичките неща,които правите не можеш да изчакаш малко ?!

FuCKkK13
03-04-2013, 14:08
Идеята ми е , че не знам как да се държа в подобна ситуация , хем да не я "задушавам" както се изрази Фък13 , хем да поддържам огъня

знаеш ли как ? развивай нещата,но в отношенията стой на едно място... ндам,сложно се изразих... имам предвид,че трябва да поддържаш емоциите и т.н. като - не спирате да се забавлявате/излизате,правите нови неща,НО които да не вкарват това,което имате във фаза връзка... т.е. хем да и бъдеш интересен,хем да стоиш в отношенията ви на едно ниво и да не я притискаш/прибързваш ... просто приемаш,че за сега сте просто приятели или малко повече от приятели и чакаш момента,когато тя ще е готова за връзка или ще види,че не иска да си и само приятел...

FuCKkK13
03-04-2013, 14:09
линията е така точния момент да бъдете заедно ( ако го няма сега) тук има време - 2ри точен момент.... трябва да уцелваш дали е преди времето или след.. в повечето случаи май при теб е след,а ти искаш да е преди - е няма как.. пропускаш шанса щото избързваш - някой хора го пропускат щото чакат прекалено много - е,намери златната среда

Rafaello
03-04-2013, 14:10
Мразя чакането :D , но съм готов да чакам колкото е необходимо , просто идеята ми е , че през това време не искам да угасва огъня и усещам , че започвам да ставам малко скучен , преди я бъзиках , закачах се с нея , гушках я , сега сякаш се срамувам , а аз не съм такъв човек , бих казал , че съм доста комуникативен , но явно с човек към когото имам чувства не е така , спичам ли нз

Rafaello
03-04-2013, 14:12
Опитвам се да не се впрягам толкова и да съм малко повече себе си , но като сме заедно и с разни други колеги , просто спичам тигана

ameli
03-04-2013, 14:16
Имала съм 2 типа връзки - един, където зарибявката е била 1-2 седмици, впускаме се и двамата в ново приключение и един вид е по-интересно да се опознаваме с времето, т.е. когато сте вече заедно, но все пак да има тръпка (не ме бива в дългите обяснителни изречения). Сегашната ми и най-успешна връзка (втори тип) е с човек, който познавах повече от година преди да 'тръгнем', вече знаейки достатъчно добре повечето си качества, кусури, настроения и т.н. Мисълта ми е - всичко си е до човека, как ще си паснете, не е задължително да се гаджосвате от първата среща, нито пък да разтягате локуми с месеци. Понякога просто се усеща, че тя/той си е за теб, няма кой знае каква философия (: А щом те е отрязала така деликатно, аз викам да се отдръпнеш от нея малко, да забележи липсата ти и може би тогава ще се получи. Успех.

FuCKkK13
03-04-2013, 14:17
Мразя чакането :D , но съм готов да чакам колкото е необходимо , просто идеята ми е , че през това време не искам да угасва огъня и усещам , че започвам да ставам малко скучен , преди я бъзиках , закачах се с нея , гушках я , сега сякаш се срамувам , а аз не съм такъв човек , бих казал , че съм доста комуникативен , но явно с човек към когото имам чувства не е така , спичам ли нз

щото това,че ти е казала,че иска сега да сте само приятели е стопирало следващите ти намерения т.е. това,което си мислил да правиш,а не трябва да е така.. все пак не ти е казала,че НИКОГА няма да иска да сте заедно,а просто за сега ... а ти го приемаш като НИКОГА и ти спира всичко,което те прави скучен.. и дори и да ти го е казала ако ти дава да я гушкаш не виждам причина да спираш .. явно на нея не и пречи да я гушкаш и да сте си приятели ... закачането и бъзикането също .. спичаш заради това,което тя ти е казала - не знаеш как да се държиш в такава ситуация .. за теб всичко е ''или съм с някое момиче,или не съм'' точно това време за размисъл дето не можеш да го чакаш те обърква и ти обърква мисленето... то е по средата и заради мисленето ти не знаеш какво да правиш през това време щото си свикнал или ще я свалям или всичко до тука... дръж си се както до сега - щом не те отблъсква проблем няма... след време можеш и да я целуваш ( ако има момент/ако ти позволи и още 100 АКО ,но все пак ) и така да стигнете до другото ниво ... абе.. странен човек си

Rafaello
03-04-2013, 14:19
Имала съм 2 типа връзки - един, където зарибявката е била 1-2 седмици, впускаме се и двамата в ново приключение и един вид е по-интересно да се опознаваме с времето, т.е. когато сте вече заедно, но все пак да има тръпка (не ме бива в дългите обяснителни изречения). Сегашната ми и най-успешна връзка (втори тип) е с човек, който познавах повече от година преди да 'тръгнем', вече знаейки достатъчно добре повечето си качества, кусури, настроения и т.н. Мисълта ми е - всичко си е до човека, как ще си паснете, не е задължително да се гаджосвате от първата среща, нито пък да разтягате локуми с месеци. Понякога просто се усеща, че тя/той си е за теб, няма кой знае каква философия (: А щом те е отрязала така деликатно, аз викам да се отдръпнеш от нея малко, да забележи липсата ти и може би тогава ще се получи. Успех.

Ами опитвал съм да се отдръпвам , в смисъл да не й пиша , да не я гледам и винаги тя ме търси и ме пита какво ми е , защо не мисля за нея , има ли нещо

Rafaello
03-04-2013, 14:22
щото това,че ти е казала,че иска сега да сте само приятели е стопирало следващите ти намерения т.е. това,което си мислил да правиш,а не трябва да е така.. все пак не ти е казала,че НИКОГА няма да иска да сте заедно,а просто за сега ... а ти го приемаш като НИКОГА и ти спира всичко,което те прави скучен.. и дори и да ти го е казала ако ти дава да я гушкаш не виждам причина да спираш .. явно на нея не и пречи да я гушкаш и да сте си приятели ... закачането и бъзикането също .. спичаш заради това,което тя ти е казала - не знаеш как да се държиш в такава ситуация .. за теб всичко е ''или съм с някое момиче,или не съм'' точно това време за размисъл дето не можеш да го чакаш те обърква и ти обърква мисленето... то е по средата и заради мисленето ти не знаеш какво да правиш през това време щото си свикнал или ще я свалям или всичко до тука... дръж си се както до сега - щом не те отблъсква проблем няма... след време можеш и да я целуваш ( ако има момент/ако ти позволи и още 100 АКО ,но все пак ) и така да стигнете до другото ниво ... абе.. странен човек си
Странен да , определено и то от гледна точка на това , че съм изключително силен характер и мъжкар , но дойде ли момент да срещна момиче което ми подхожда , всичката тая моя сила умира и не ще да се върне :d

Chacho
03-04-2013, 14:23
1. Кефи ме мацката, щото има сгоден задник. –> Искам да се развие връзката ни сексуално, щото мисля само за секс като я видя. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам, срещаме се, обяснявам си намеренията)
2. Кефи ме мацката, щото е умна -> Искам да се развие връзката ни на ниво комуникация, щото печеля много от разговорите с нея. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам, пием бири в парка, слушаме дръм н бейс и си приказваме за живота)
3. Кефи ме мацката, щото има много як глас -> Искам да я слушам как пее. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам й, водя я на караоке или в парка на по бира, дръм н бейс и пеенье)
4. Кефи ме мацката, щото готви яко -> Искам да ми сготви. Задвижвам нещата в тая посока (ало, гладен съм, аре да ми сготвиш)
5. Кефи ме мацката, щото има много от качествата, които търся -> Звънкам й хиляда пъти, виждаме се също толкова, заживяваме под един покрив и имаме деца.


Теб кво те кефи в мацката, накъде искаш да мръднат взаимоотношенията ви и ще ти кажа много бързо кво можеш да направиш по въпроса. Само че и ти сам ще си се сетил вече.

Rafaello
03-04-2013, 14:25
1. Кефи ме мацката, щото има сгоден задник. –> Искам да се развие връзката ни сексуално, щото мисля само за секс като я видя. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам, срещаме се, обяснявам си намеренията)
2. Кефи ме мацката, щото е умна -> Искам да се развие връзката ни на ниво комуникация, щото печеля много от разговорите с нея. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам, пием бири в парка, слушаме дръм н бейс и си приказваме за живота)
3. Кефи ме мацката, щото има много як глас -> Искам да я слушам как пее. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам й, водя я на караоке или в парка на по бира, дръм н бейс и пеенье)
4. Кефи ме мацката, щото готви яко -> Искам да ми сготви. Задвижвам нещата в тая посока (ало, гладен съм, аре да ми сготвиш)
5. Кефи ме мацката, щото има много от качествата, които търся -> Звънкам й хиляда пъти, виждаме се също толкова, заживяваме под един покрив и имаме деца.


Теб кво те кефи в мацката, накъде искаш да мръднат взаимоотношенията ви и ще ти кажа много бързо кво можеш да направиш по въпроса. Само че и ти сам ще си се сетил вече.
Твърдо номер 5 ;)

Rafaello
03-04-2013, 14:29
С оглед на развитието на проблема , започвам да изграждам следната стратегия (коментирайте и нея): предлагам да вложа всичките си жизнени, материални и всякви там ресурси за доброто благо.Мисля да намеря баланса между това от една страна да сме максимално време заедно и от друга да не я притискам , искам да се чувства свободна в тоя момент , след като не иска връзка , но да знае , че там един човек има нещо към нея.

FuCKkK13
03-04-2013, 14:31
а така 8-)

FuCKkK13
03-04-2013, 14:32
1. Кефи ме мацката, щото има сгоден задник. –> Искам да се развие връзката ни сексуално, щото мисля само за секс като я видя. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам, срещаме се, обяснявам си намеренията)
2. Кефи ме мацката, щото е умна -> Искам да се развие връзката ни на ниво комуникация, щото печеля много от разговорите с нея. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам, пием бири в парка, слушаме дръм н бейс и си приказваме за живота)
3. Кефи ме мацката, щото има много як глас -> Искам да я слушам как пее. Задвижвам нещата в тая посока (звънкам й, водя я на караоке или в парка на по бира, дръм н бейс и пеенье)
4. Кефи ме мацката, щото готви яко -> Искам да ми сготви. Задвижвам нещата в тая посока (ало, гладен съм, аре да ми сготвиш)
5. Кефи ме мацката, щото има много от качествата, които търся -> Звънкам й хиляда пъти, виждаме се също толкова, заживяваме под един покрив и имаме деца.


Теб кво те кефи в мацката, накъде искаш да мръднат взаимоотношенията ви и ще ти кажа много бързо кво можеш да направиш по въпроса. Само че и ти сам ще си се сетил вече.
това ми е малко странно... как развиваш нещата само в една посока ? ако те кефи гласа и щеш не щеш ще си говорите и пак ще получиш много от разговорите с нея .. само за секса мога да го разбера - връзка на изцяло сексуална основа без после ''ама ти само за това ме използваш,сърдита съм ти като 13 годишна '' за другите- малко трудно щото нещата са много близки,че да има развитие в едно нещо и да се притъпи в друго

Rafaello
03-04-2013, 14:33
Благодаря ви на всички , които до момента отговарят , всички да пишат , да помогнат на момчето да се оправи с мацката :D

Rafaello
03-04-2013, 14:34
Благодаря ви на всички , които до момента отговарят , всички да пишат , да помогнат на момчето да се оправи с мацката :D

Сиреч продължавайте

Chacho
03-04-2013, 14:38
това ми е малко странно... как развиваш нещата само в една посока ? ако те кефи гласа и щеш не щеш ще си говорите и пак ще получиш много от разговорите с нея .. само за секса мога да го разбера - връзка на изцяло сексуална основа без после ''ама ти само за това ме използваш,сърдита съм ти като 13 годишна '' за другите- малко трудно щото нещата са много близки,че да има развитие в едно нещо и да се притъпи в друго

Не ме разбра. Разбира се, че харесвам момичето заради десетките добри и лоши качества, както и уникалната им преплетеница, сиреч характер. Също така, всяка от тези черти може веднага да се превърне в причина и посока за развитие на връзката.

FuCKkK13
03-04-2013, 14:40
Не ме разбра. Разбира се, че харесвам момичето заради десетките добри и лоши качества, както и уникалната им преплетеница, сиреч характер. Също така, всяка от тези черти може веднага да се превърне в причина и посока за развитие на връзката.

аз си помислих че буквално буташ само в една посока

Rafaello
03-04-2013, 14:41
Не ме разбра. Разбира се, че харесвам момичето заради десетките добри и лоши качества, както и уникалната им преплетеница, сиреч характер. Също така, всяка от тези черти може веднага да се превърне в причина и посока за развитие на връзката.

Брато давай , мнение за точка номер 5 :D

N1ksun
03-04-2013, 14:54
За мен си от хората където планират прекалено много , изчерпваш се много бързо и като се стигне до по-напреднала ситуация вече незнаеш как точно да процедираш , в теб нахлува несигурността , след което идва ред на страха , а това е вече пагубно .

Rafaello
03-04-2013, 14:59
За мен си от хората където планират прекалено много , изчерпваш се много бързо и като се стигне до по-напреднала ситуация вече незнаеш как точно да процедираш , в теб нахлува несигурността , след което идва ред на страха , а това е вече пагубно .

Има нещо такова да , може би наистина не трябва да планувам , а да оставям нещата да вървят и да бъда повече себе си , това ми е силната страна

xXxPETYAxXx
03-04-2013, 15:14
Не съм чела всички коментари, обаче лично аз не харесвам момчета, които говорят за чувства, преди започването на връзка. В смисъл, в този период изразяването на чувствата посредством думи е някак плашещо и изкуствено, и се получава неловко. Лично мен ме отблъсква някой да ми обеснява как има по-сериозни намерения към мен, при положение, че нямаме връзка реално, а сме просто на етап "флирт".

FuCKkK13
03-04-2013, 15:20
Не съм чела всички коментари, обаче лично аз не харесвам момчета, които говорят за чувства, преди започването на връзка. В смисъл, в този период изразяването на чувствата посредством думи е някак плашещо и изкуствено, и се получава неловко. Лично мен ме отблъсква някой да ми обеснява как има по-сериозни намерения към мен, при положение, че нямаме връзка реално, а сме просто на етап "флирт".
точно... щото тоя етап флирт може да го има и за 2 дни и да си просто забавление

N1ksun
03-04-2013, 15:25
Определено е изкуствено , но тъпото е че вече много момчета я карат вече по нагласения метод , тип : " 1ва среща , излизате разхождате се , показваш близост , целувате се , честито вие сте гаджета !" , има и други ретарднати варянти разбирасе . Момчетата , които са оригинални са много по на почит сред жените , щото се отличават .

Rafaello
03-04-2013, 17:08
Да , смятам , че сте прави.Може би вече намирам последната решителна част от пъзела.Наистина вече гледам в друга светлина и намирам всички коментари за доста полезни.Пишете още :)))

Ke$ha
03-04-2013, 19:29
Според мен трябва да "понахалстваш" малко! Какво имам предвид?Покани я на разходка!Седнете!Опитай се да я целунеш да я прегърнеш!Бъди сигурен в това ,което правиш и не им давай повод да те отбягват.Бъди джентълмен-давай им якето си когато им е студено и ги утешавай когато са тъжни!

Rafaello
03-04-2013, 20:02
Според мен трябва да "понахалстваш" малко! Какво имам предвид?Покани я на разходка!Седнете!Опитай се да я целунеш да я прегърнеш!Бъди сигурен в това ,което правиш и не им давай повод да те отбягват.Бъди джентълмен-давай им якето си когато им е студено и ги утешавай когато са тъжни!

Ако изключим това с целувката е окей :D , трябва да съм наистина наясно че тя е готова за да пристъпя към целувка

N1ksun
03-04-2013, 20:43
Според мен трябва да "понахалстваш" малко! Какво имам предвид?Покани я на разходка!Седнете!Опитай се да я целунеш да я прегърнеш!Бъди сигурен в това ,което правиш и не им давай повод да те отбягват.Бъди джентълмен-давай им якето си когато им е студено и ги утешавай когато са тъжни!

13 годишните нямат право на думата , когато става въпрос за отношения между възрастни .. Съвета ти и без тва беше подобаващ за годините , моля те върви да обмисляш варянти как да се харесаш на момченцето ти .

asp1r1n94
03-05-2013, 11:07
Номерът с показването на незаинтересованост с цел тя да те потърси, за да разбереш дали наистина има нещо към теб е доста показателен( аз също съм го правил :) ). Просто и трябва достатъчно време да свикне с теб, щом не те е отметнала...
Предполагам, че не иска да влиза в нова връзка толкова скоро, а за момента е повече в период на опознаване.
Има един определен тип момичета, за които чакането си струва, наричам ги "стойностни".

marilyn
03-05-2013, 13:16
Явно наистина прибързваш- не е яко на втората среща да ѝ обясняваш как искаш деца от нея... примерно...

Ако прибързваш е нормално да изплашиш момичето и то да си тръгне. Сигурно щом излизаш с момичета, а нито една не ти е вързала... проблемът е в теб.

Дръж се нормално, просто... недей да си едва ли не "на живот и смърт" ... ако стане, стане, ако не стане пак си ок. На тия години би трябвало да знаеш как се свалят мацки.

Rafaello
03-05-2013, 16:18
Номерът с показването на незаинтересованост с цел тя да те потърси, за да разбереш дали наистина има нещо към теб е доста показателен( аз също съм го правил :) ). Просто и трябва достатъчно време да свикне с теб, щом не те е отметнала...
Предполагам, че не иска да влиза в нова връзка толкова скоро, а за момента е повече в период на опознаване.
Има един определен тип момичета, за които чакането си струва, наричам ги "стойностни".
Наистина е стойностна :)

Rafaello
03-05-2013, 16:20
Явно наистина прибързваш- не е яко на втората среща да ѝ обясняваш как искаш деца от нея... примерно...

Ако прибързваш е нормално да изплашиш момичето и то да си тръгне. Сигурно щом излизаш с момичета, а нито една не ти е вързала... проблемът е в теб.

Дръж се нормално, просто... недей да си едва ли не "на живот и смърт" ... ако стане, стане, ако не стане пак си ок. На тия години би трябвало да знаеш как се свалят мацки.

Да наистина проблемът е в мен и не го отричам.Просто ми беше интересно в каква насока да се променя и започвам да разбирам.

12h
03-05-2013, 16:25
Аз лично обичам когато момчето ми говори и ме забавлява, но когато аз говоря да ме слуша. Мразя да имам неловки ситуации, в които и двамата да мълчим.
Нещо което много ме отблъсква от момче е, когато той си мисли, че знае много за момичета използва клишета от сорта на ''Вчера те сънувах''. Лично аз си падам по момчета, които знаят какво правят, но не са надути или момчета, които са по-непохватни във воденето на разговор, не се опитват. :)

gabi_94
03-05-2013, 16:59
Може би ги отблъскваш с нещо. Може би използваш твърде глупави свалячески тактики. Хубаво е поне, че каза, че си искрен и директен, аз лично не обичам драми и филми. Иначе много си се задълбочил в желанието си да имаш приятелка. Вместо това се пусни по течението и изчакай да се влюбиш, не просто да си харесаш някоя и да очакваш чудеса... Аз самата все избървах, все исках ли, исках гадже и връзка, насилих нещата и не свършиха добре - не за мен, а за момчето. Съветвам те да не се вманиачаваш в "търсенето". Всичко идва с времето си. Освен това правилната и подходящата за теб ще хареса дори избързването ти и самата тя ще има сериозни намерения. Много хора се чудят какъв им е проблема, не си само ти. Замисли се обаче, дали и обвързаните са толкова щастливи и влюбени, колкото изглеждат? Има толкова фалш, че не е реално, съмнявам се да искаш това. Чакай просто подходящо момиче, не насилвай нещата, пусни се по течението...

Rafaello
03-06-2013, 11:03
Може би ги отблъскваш с нещо. Може би използваш твърде глупави свалячески тактики. Хубаво е поне, че каза, че си искрен и директен, аз лично не обичам драми и филми. Иначе много си се задълбочил в желанието си да имаш приятелка. Вместо това се пусни по течението и изчакай да се влюбиш, не просто да си харесаш някоя и да очакваш чудеса... Аз самата все избървах, все исках ли, исках гадже и връзка, насилих нещата и не свършиха добре - не за мен, а за момчето. Съветвам те да не се вманиачаваш в "търсенето". Всичко идва с времето си. Освен това правилната и подходящата за теб ще хареса дори избързването ти и самата тя ще има сериозни намерения. Много хора се чудят какъв им е проблема, не си само ти. Замисли се обаче, дали и обвързаните са толкова щастливи и влюбени, колкото изглеждат? Има толкова фалш, че не е реално, съмнявам се да искаш това. Чакай просто подходящо момиче, не насилвай нещата, пусни се по течението...

:)))

bloodyF
03-06-2013, 11:39
Момичетата отговарят на въпроса - как очаквате да се развият събитията след като сте излизали и сте се опознали?
-ми по-чести излизания, ресторанти, кафета, разходки, гостита у тях, у нас
зависи от човека, но след не много дълго време бих искала да спим заедно (не много дълго=макс 1-2-3 месеца)
-подаръци по поводи, цветя може и без повод, би ми направило впечатление, не че го изисквам
-мили жестове, да се държи като кавалер , не като простак
-да си покаже чувствата, било то чрез думи, действия и т.н.
-да ме запознае с приятелите си, както и аз него с моите

Josefinne
03-06-2013, 13:42
Тук , преди да започна с изложението, искам да кажа, че малко са ми попрашасали представите и уменията ( последно използвани преди 5 години).
Та... Когато започнеш да харесваш някое момиче и си флиртувате чрез смс-и ,ччат, фейсбук и т.н. първа стъпка е да пренесеш общуването на живо. Ако мислиш, че тя би отказала среща, на която да сте само двамата, то би могъл да организираш някакво по-общо събитие (например ходене на дискотека, кино, билярд, боулинг или друго), в което тя би могла да се включи с някоя приятелка. Тук подчертавам, че е по-лесно, ако мероприятието има собствена динамика, а не е просто кафе или излизане в парка.
На следващо място (след една или повече такива срещи), я каниш да се видите само двамата. Ако дамата се съгласи, то стига да не е твърде тъпа или абсолютна лицемерка, до този момент трябва да й е станало ясно накъде отиват нещата. Това, че се е съгласила да излезете само двамата трябва да ти даде някаква увереност. Не да мислиш, че работата е вече "опечена" разбира се, защото може би тя просто иска да провери що за човек си и да не е сигурна дали й харесваш. Ако на тази среща мислиш, че ще е трудно да си намирате тема за разговор, то добре би било да се насочиш пак към някакво мероприятие (макар че по-добре не кино, тъй като няма много възможности за общуване). Ако от друга страна мислиш, че ще имате теми за разговор и лафът помежду ви върви, тогава по-добре идете на кафе, за да си говорите.
Тук вече всичко зависи как ще се развият нещата помежду ви. Трябва умерено да й показваш, че я харесваш, но без да прекрачваш границата, защото ще те помисли за нахален.
Да, целувката е преломен момент.
Защо да не й се обадиш още на следващия ден? Мисля, че ако тя наистина има интерес към теб, би се радвала, а и е добре да използваш момента, докато все още е развълнувана и е интересно какво ще стане. Да, може да не я каниш още на следващия ден след целувката да се виждате, но според мен един закачлив смс разговор е желателен, за да й покажеш, че и ти все още имаш интерес. Честно, ако на мен известно време момчето не ми се обажда, след като сме се забили, ще помисля, че не му е харесало и ще подтисна чувствата си, ако ги имам.
От там нататък нещата са индивидуални и според ситуацията, но колкото повече излизате, толкова по-ясно ще става какви са отношенията ви.

Rafaello
03-06-2013, 15:00
Тук , преди да започна с изложението, искам да кажа, че малко са ми попрашасали представите и уменията ( последно използвани преди 5 години).
Та... Когато започнеш да харесваш някое момиче и си флиртувате чрез смс-и ,ччат, фейсбук и т.н. първа стъпка е да пренесеш общуването на живо. Ако мислиш, че тя би отказала среща, на която да сте само двамата, то би могъл да организираш някакво по-общо събитие (например ходене на дискотека, кино, билярд, боулинг или друго), в което тя би могла да се включи с някоя приятелка. Тук подчертавам, че е по-лесно, ако мероприятието има собствена динамика, а не е просто кафе или излизане в парка.
На следващо място (след една или повече такива срещи), я каниш да се видите само двамата. Ако дамата се съгласи, то стига да не е твърде тъпа или абсолютна лицемерка, до този момент трябва да й е станало ясно накъде отиват нещата. Това, че се е съгласила да излезете само двамата трябва да ти даде някаква увереност. Не да мислиш, че работата е вече "опечена" разбира се, защото може би тя просто иска да провери що за човек си и да не е сигурна дали й харесваш. Ако на тази среща мислиш, че ще е трудно да си намирате тема за разговор, то добре би било да се насочиш пак към някакво мероприятие (макар че по-добре не кино, тъй като няма много възможности за общуване). Ако от друга страна мислиш, че ще имате теми за разговор и лафът помежду ви върви, тогава по-добре идете на кафе, за да си говорите.
Тук вече всичко зависи как ще се развият нещата помежду ви. Трябва умерено да й показваш, че я харесваш, но без да прекрачваш границата, защото ще те помисли за нахален.
Да, целувката е преломен момент.
Защо да не й се обадиш още на следващия ден? Мисля, че ако тя наистина има интерес към теб, би се радвала, а и е добре да използваш момента, докато все още е развълнувана и е интересно какво ще стане. Да, може да не я каниш още на следващия ден след целувката да се виждате, но според мен един закачлив смс разговор е желателен, за да й покажеш, че и ти все още имаш интерес. Честно, ако на мен известно време момчето не ми се обажда, след като сме се забили, ще помисля, че не му е харесало и ще подтисна чувствата си, ако ги имам.
От там нататък нещата са индивидуални и според ситуацията, но колкото повече излизате, толкова по-ясно ще става какви са отношенията ви.

Мерси за изчерпателния отговор !!!! :)