PDA

View Full Version : Какво мислите за временната раздяла ?



just_a_girl2007
03-04-2013, 14:11
Какво мислите за временната раздяла, поради честите скандали между двама души? Това е време за размисъл и обмисляне на нещата или...?

marin4itu
03-04-2013, 14:18
Има хора, които приемат половинката си за даденост в един момент и тогава, ако бъдат оставени, осъзнават, какво са изгубили. Но когато изгубиш бройката на разделите, или единият или двамата не знаят какво искат, или просто не са един за друг и всичко се е изчерпало.

FuCKkK13
03-04-2013, 14:26
че няма смисъл ... 1-2-3 дни - да.. но за мен това е малко период,че да се нарече раздяла.. или си с някой,или не си ... ако той иска да е на спокойствие и да помисли - 2-3 дни са му напълно достатъчни

Amore-Mio*
03-04-2013, 17:51
От краткия си житейски опит мога само да кажа, че стигнало ли се е до временна раздяла, то тя наистина ще последва и истинска раздяла. Останала съм с такова впечатление от околните, пък при мен самата е имало такъв случай. Предпочитам, вместо да се дава почивка да се седне и да се изяснят отношения, като се кажат истините - независимо какви са те и колко би могло да се боли от тях.

marin4itu
03-04-2013, 17:56
От краткия си житейски опит мога само да кажа, че стигнало ли се е до временна раздяла, то тя наистина ще последва и истинска раздяла. Останала съм с такова впечатление от околните, пък при мен самата е имало такъв случай. Предпочитам, вместо да се дава почивка да се седне и да се изяснят отношения, като се кажат истините - независимо какви са те и колко би могло да се боли от тях.
И аз преди така мислех, че когато има една раздяла, вече няма смисъл. Ами не е така. Аз съм жив пример. Е не е било за повече от 2 седмици де, но все пак се водеше раздяла.

Малко не по темата, ама не знам с вас как е, ама аз колкото повече неща преживявам, толкова повече разбирам колко грешно съм мислела :D

FuCKkK13
03-04-2013, 17:59
много ясно... чак ми е смешно 8-) и като сметнеш че по принцип съм сериозен човек и съм мислела като голям.. а на тия сега като им гледам мисленето :?

UniCoWN
03-04-2013, 18:27
Така се почва, с временна раздяла. Помага за момента, но води по-лоши последствия.

TROLLDADLOLCAKE
03-04-2013, 23:18
За мен лично "Да си дадем малко време" , означава - Пич остави ме да си "начеша" крастата с други и ако намеря някой по - добър от теб , тогава ти отпадаш , ако ли не пак си ти на ход - колкото и грубо да звучи , аз така го разбирам ! А и щом можеш без този човек два , три дни или седмица ... значи можеш завинаги!

Tsukuda_Hiroshi
03-05-2013, 04:54
Sucks. Отваря дупка вЪв врЪзката. А не дай си Боже 1 от двамата да спи с някой друг. После се почва:
-Ама ти си ми изневерил/а!
-Не е вярно, нали бяхме разделени!!
-Да бе! И ти през това време не ме обичаше ли? Курва/курвар! Какво означавам аз за тебе??
-Ти си всичко, обичам те!
-За това ли спиш с други??

МАни тая работа...

LadyDi
03-05-2013, 06:15
Няма такова нещо като "временна раздяла". Раздялата е раздяла. Разделяте се с мисълта, че е окончателно. Ако се разделяте с уговорката "временно", тогава не сте разделени. По-добре си кажете "дай да не се виждаме известно време и да помислим".
Другото е драматизиране.

bilqnavod
03-05-2013, 08:30
Няма такова нещо като "временна раздяла". Раздялата е раздяла. Разделяте се с мисълта, че е окончателно. Ако се разделяте с уговорката "временно", тогава не сте разделени. По-добре си кажете "дай да не се виждаме известно време и да помислим".
Другото е драматизиране.

+1
думата раздяла съм я казала веднъж, друг път съм я чула. От тези две връзки спомен няма. Следователно - няма такова животно "временна раздяла"

Chacho
03-05-2013, 08:35
Чешате си езиците на общи теми.

FuCKkK13
03-05-2013, 09:26
За мен лично "Да си дадем малко време" , означава - Пич остави ме да си "начеша" крастата с други и ако намеря някой по - добър от теб , тогава ти отпадаш , ако ли не пак си ти на ход - колкото и грубо да звучи , аз така го разбирам ! А и щом можеш без този човек два , три дни или седмица ... значи можеш завинаги!

да бе да... айде без за 2-3 дни... извинявай ама някога ако ти се наложи ? ... колкото и да обичаш някой и да си привързан тия лиготии '' не мога и секунда без тебе'' не важат ;)