PDA

View Full Version : Извинителни бележки



dem0to
03-05-2013, 07:19
Много спешно ми трябва вашата помощ?Станаха едни нещо тука и и съм натрупал може да се каже доста отсъствия.И не знам как да ги извиня.При положение че класната ни предупреди че който даде фалшива медицинска бележка изхвърча от училището ще рискувам но дори и тези фалшиви бележки който имам няма да ми ми стигнат.Помогнете ми личния лекар няма да иска да ми напише бележки защото ще звънне на майка ми и ще станат скандали.

п.с. имам медицински бележки от стоматолог.С печат с всичко но не знам как да си я напиша само знам как да си напиша диагнозата ако може да ми помогнете защото съм много сух в тези неща!

arsenalllbaby
03-05-2013, 07:23
Като дадеш няколко различни извинителни бележки няма ли да се усъмнят? Защо отсъства толкова много...

dem0to
03-05-2013, 07:35
Кажете ми какво да пиша на:
-МЗ
-здр.заведение

vladyman
03-05-2013, 07:41
Ако на учителите наистина им пука няма да успееш така лесно да ги излъжеш. Избери по-малкото зло и отиди при личният лекар, ако се обади на вашите си понеси последствията. И следващият път ходи на училище. Каква друга важна работа имаш ?

Makenzi97
03-05-2013, 11:06
Аман от пикльовци и посерковци! Надявам се колкото се може по-скоро да избухне нова световна война, та да се очисти света от отпадъка, че му дойде в повече....

Amore-Mio*
03-05-2013, 14:20
Тоя '97 набор да си замълчи, по - добре. Защото той ще е първия, който ще очистят на Световната война, която така желае.
Та, авторе, мен ако питаш отиди при личния, но преди това говори с майка си. Ясно е, че няма да минеш тънко, но пък рискуваш ли - можеш да си навлечеш по - голямо зло.

lanchera
03-05-2013, 16:29
Направи като мен , вземи си една истинска бележка , сканирай си я , после с photoshop си я оправи , и си принтираи бележки колкото искаш .. не изглежда , че е фалшива , и виж какво пишат на нея и пиши там някъв нереален амбулаторен номер , и подпиши са там и си карай работата :)