PDA

View Full Version : Пуска прекалено много намеци!



Dydy A.
03-05-2013, 07:25
Здравейте!От няколко МЕСЕЦА (как ли съм издържала)едно момче постоянно ми пуска намеци!Нещо от рода на:
- Кой харесваш?
- Би ли ми духала ако ходим?? (по скайп)
и някви други такива...
Отделно всеки божи ден ме опипва, пипа ме на места ,които не трябва да пипа на публични места и кара другите момчета да ме опипват..Ако се чудите дали ходя с него-не ходим!Сега сме само приятели..Обикновено ми прави много комплименти..(много си красива,много си сладка т.н.)Какво да му кажа?Чувствам се прекалено обградена от вниманието му!

LadyDi
03-05-2013, 07:26
Това е проблем, защото не го харесваш?
Или се хвалиш в момента?
Не схващам.

А тва за опипването даже не ща да го коментирам.

Dydy A.
03-05-2013, 07:52
Това е проблем, защото не го харесваш?
Или се хвалиш в момента?
Не схващам.

А тва за опипването даже не ща да го коментирам.
Всъщност не се хваля!! И да- проблем е защото към него изпитвам само и единствено приятелски чувства!Просто незнам какво да му кажа ,за да спре!!!

LadyDi
03-05-2013, 07:57
Пробвай със... "Спри" ?

Когато нещо не ти е приятно, ти си тази, която трябва да го заяви. Ако чакаш той да се сети или някой да се появи и да те защити, нещо си се заблудила.

marin4itu
03-05-2013, 09:53
Мене най-много ме учуди това как ще кара други момчета да те барат? То че тоя иска да си топне чушлето иска, ама да кара и други момчета? Да не си от онези кифли, които носят къси полички и клинчета и големи деколтета, че да предизвикваш чак такива вълнения от страна на момчетата.. Или просто си прекалено наивна и бездушна да ги напсуваш един път и да не те пипнат повече... Де да знам.. пише че си на 15, а по писането не ми изглеждаш на повече от 13..

girlwithblueeyes
03-05-2013, 09:59
Абе и аз нося клинчета ама никой не ми е пускал ръчички до сега :D
Според мен момчето не те харесва,грубо но факт . Ако те харесваше наистина въобще нямаше да кара приятелите си да те обарват . Просто те имат за кифла и се ебават с теб . Следващият път им удари по един шамар и ще видим дали ще те опипват .

waazap
03-05-2013, 10:02
pogovori s nego i mu kaji, che ne ti e priqtno! moje bi ako ima chuvstva kym teb bilo to priqtelki ili drugi bi te razbral i bi prestanal :)

girlwithblueeyes
03-05-2013, 10:07
Какви чувства да има към нея ? Дори да й е само приятел никое момче с малко достойнство не би правил такива простотии .

waazap
03-05-2013, 10:11
moje prosto da pogovori s nego, ne i prechi! moje da pogovori s roditelite si-da kaje na nqkoi blizyk; a pyk ako smqta za po-dobre nqkolko shamara i do tam shte e :D i tva go pravqt nqkoi mommicheta ;x :D

girlwithblueeyes
03-05-2013, 10:15
На такива като тези освен с бой нищо друго няма да им попречи . И аз бях така 7 клас разни щипания и обарвания ,но когато ударих 1-2 шамара престанаха :D

waazap
03-05-2013, 10:17
edno momiche ot moeto uchilishte beshe syshto taka, no tq beshe sramejliva i za tova se pogrijih az i beshe nujno da udarq nqkolko shamara (i ne samo tova ;x :D) i prestana :D beshe me jal za momicheto

girlwithblueeyes
03-05-2013, 10:20
Ами аз се оправих самичка :D
Що се отнася до авторката просот трябва да им покаже ,че не им е за играчка .

marin4itu
03-05-2013, 10:22
girlwithblueeyes, да бе то и аз нося клинове, щото са удобни, ама има една граница.. абе кво се обяснявам, предполагам си ме разбрала в какъв смисъл го казах... :D
Ако момичето се носи като кифла и не смее една дума да им каже на тези момчета, много ясно, че ще я третират така.. Тези момчета са боклуци, трябва малко да ги сложи на място, 2 шамара са добра идея, дето викаш.. :D

girlwithblueeyes
03-05-2013, 10:30
Е даде от клин до клин си има разлика но като цяло не знам момчетата кво толкова се заглеждат в тези клинове бе въй :D
Иначе съм съгласна ,че ако се носи като кифла няма как да очаква друго отношение от момчетата около нея .

xXxPETYAxXx
03-05-2013, 10:46
Според мен момчето не те харесва,грубо но факт . Ако те харесваше наистина въобще нямаше да кара приятелите си да те обарват . Просто те имат за кифла и се ебават с теб . Следващият път им удари по един шамар и ще видим дали ще те опипват .
Така е. Ебават се с теб, а ти им го позволяваш... И те са зле, ама и ти не правиш нищо по въпроса!

anonymous708973
03-05-2013, 10:47
Пълна хвалба си беше. Иначе досега да си му казала да спре.

И откога "Искаш ли да ми духаш?" е намек...

FuCKkK13
03-05-2013, 10:52
да не си от типа '' циците са ми до гърлото и се чудя що ги гледат '' ?! ... детинска работа.. човека си те е харесал за едното .. ама си е простак и го показва открито.. като не искаш казваш ''спри де'' или ''стига ! '' и толкова .. много сложно :?

FuCKkK13
03-05-2013, 10:52
Абе и аз нося клинчета ама никой не ми е пускал ръчички до сега :D
Според мен момчето не те харесва,грубо но факт . Ако те харесваше наистина въобще нямаше да кара приятелите си да те обарват . Просто те имат за кифла и се ебават с теб . Следващият път им удари по един шамар и ще видим дали ще те опипват .

щом я смятат значи тя им е показвала че е така.. и може и да я харесва колкото за да топне чушката

FuCKkK13
03-05-2013, 10:54
girlwithblueeyes, да бе то и аз нося клинове, щото са удобни, ама има една граница.. абе кво се обяснявам, предполагам си ме разбрала в какъв смисъл го казах... :D
Ако момичето се носи като кифла и не смее една дума да им каже на тези момчета, много ясно, че ще я третират така.. Тези момчета са боклуци, трябва малко да ги сложи на място, 2 шамара са добра идея, дето викаш.. :D

ако момичето е кифла няма тоя акъл да им каже и едно изречение ...

Amore-Mio*
03-05-2013, 14:11
Защо даваш да те опива и той, и останалите - като това ти е неприятно?
И не, не те харесва. Търси някоя да си "топне чушлето".

tonssy
03-05-2013, 14:19
Абе и аз нося клинчета ама никой не ми е пускал ръчички до сега :D


Те децата по тоя начин си "пускат ръчички", ама тва макс до 7 клас продължава :Д
Авторке, от теб зависи- ТИ си тази, която му позволява да се държи с теб по този начин и да прави каквото си поиска. Бъди по-сериозна и не разрешавай да те пипа постоянно + да кара и други момчета да правят същото :? И в случая не трябва да се чувстваш "обградена" от вниманието му, а по малко по различен начин. Имам предвид, представи си как изглежда момиченце, оставяйки се да бъде опипвано ежедневно от 5-6 момчета ?!
П.п. На колко си ?

Tsukuda_Hiroshi
03-05-2013, 14:39
Според мен трябва да отнесеш вЪпроса до класната ти независимо дали е от твоя клас или не. Ако нищо не стане - директорката. Ако и тогава няма ефект - да дойде баща ти, да го опипа малко както той си знае и готово ;)

waazap
03-05-2013, 15:03
Според мен трябва да отнесеш вЪпроса до класната ти независимо дали е от твоя клас или не. Ако нищо не стане - директорката. Ако и тогава няма ефект - да дойде баща ти, да го опипа малко както той си знае и готово ;)


добър съвет!

Dydy A.
03-05-2013, 16:08
да не си от типа '' циците са ми до гърлото и се чудя що ги гледат '' ?! ... детинска работа.. човека си те е харесал за едното .. ама си е простак и го показва открито.. като не искаш казваш ''спри де'' или ''стига ! '' и толкова .. много сложно :?
понеже днес още някой беше написал да ги укротя малко, и като отидох на даскало..въйй (пак същото).Не издържах!Единствено "дейба простак, дейба" и 3 шамара овладяха положението!И се га се чувствам страхотно!! :)

Dydy A.
03-05-2013, 16:11
Те децата по тоя начин си "пускат ръчички", ама тва макс до 7 клас продължава :Д
Авторке, от теб зависи- ТИ си тази, която му позволява да се държи с теб по този начин и да прави каквото си поиска. Бъди по-сериозна и не разрешавай да те пипа постоянно + да кара и други момчета да правят същото :? И в случая не трябва да се чувстваш "обградена" от вниманието му, а по малко по различен начин. Имам предвид, представи си как изглежда момиченце, оставяйки се да бъде опипвано ежедневно от 5-6 момчета ?!
П.п. На колко си ? На 15 съм!Скоро навършвам 16! Аз не се отавям по принцип казвам стига или ,,еееееееееееееееееее,, ,но нямаше ефект преди днешният неочакван от мен бой!

Eskapel4o
03-05-2013, 16:26
СЪД .

DENKAZ
03-05-2013, 19:49
И ти седиш и гледаш?! О.о И оставяш всички да го правят?!
Човек, 80% че тайничко ти харесва.

FuCKkK13
03-05-2013, 19:53
направи ги 90% 8-)

TrollFaace
03-05-2013, 19:58
Еми обарвай го и ти е ...

maimunka7a
03-06-2013, 07:09
Еби му майката ..